Connect with Us

FOTO- Pritjes së ëmbël i erdhi fundi/ Arbenita dhe Fero bëhen prindër për herë të parë

Showbizz

FOTO- Pritjes së ëmbël i erdhi fundi/ Arbenita dhe Fero bëhen prindër për herë të parë

Publikuar

-

FOTO- Pritjes së ëmbël i erdhi fundi/ Arbenita dhe Fero bëhen prindër për herë të parë

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi. Ditën e sotme, modelja Arbenita dhe reperi Fero janë bërë prindër për herë të parë.

Modelja ka sjellë në jetë një vajzë emrin e të cilës ende nuk e ka bërë të ditur.

Ajo ka publikuar një foto ku shihet duke mbajtur bebushen në krahë dhe krahas fotos shënon datën e lindjes: “24.04”./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Nuk e ka ndarë me askënd/ Ledjana zbulon “sekretin”

Publikuar

-

Nga

“E mërzitur”/ Çfarë po ndodh me Ledjanën?

Ledjana Prenga është një nga vazjat më të komentuara të momentit. Ajo është përfolur shumë në mediat rozë për jetën e saj private.

Së fundi Ledjana ka vendosur të tregojë edhe më shumë detaje që nuk i ka ndarë më parë me ndjekësit.

Përmes një bisede virtuale, Ledjana ndan një sekret duke thënë se në të ardhmen dëshiron të jetojë në Amerikë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mevlani më i lumtur se kurrë/ Kush është vajza që i ka vjedhur zemrën

Publikuar

-

Nga

Mevlan Shaba është një ndër konkurentet më të pëlqyer dhe komentuar të publikut. Ai është përfolur për lidhjen e tij me Ledjanën që vetëm pak kohë më parë bënë me dije ndarjen e tyre.

Së fundmi Mevlani poston shumë dedikime në storit e tij të cilat disa kanë qenë edhe “kunja” për Ledjanën.

LEXO EDHE:  Modelja më e nxehtë e Playboy/ Fotot e modeles amerikane që po pushton Instagramin
LEXO EDHE:  Një “bombë” e vërtetë/ Daphne Joy, fantastike në fotot e fundit

Ditën e sotme në një stori të postuar dëgjohet teksa këndon këngën “Zemrën ma vodhe ti, o si me magji”.

Nuk dihet nëse kjo është një tjetër kunjë për Ledjanën apo ka ndonjë vajzë të re në jetën e tij./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E rrethuar nga trendafilat Antonela feston ditëlindjen/ Ja kush e surprizon

Publikuar

-

Nga

Antonela Berisha është një prej konkurentëve më të komentuar të programit Përputhen. Ajo u fol shumë për pëlqimin e saj ndaj Mevlan Shabës por në fund ajo doli vetëm nga ky program.

Së fundmi Antonela është bërë pjesë e një emisioni sportive ku është si moderatore.

Sot ajo feston ditëlindjen e saj ku e ka gjetur në punë. E rrethuar me miq, një super tortë dhe me trendafila ajo duket shumë e lumtur.

LEXO EDHE:  Modelja më e nxehtë e Playboy/ Fotot e modeles amerikane që po pushton Instagramin

LEXO EDHE:  Gjoks dhe të pasme shpërthyese/ Kjo modele do t’iu lërë pa gjumë

Ka qenë shoqëria e saj që e ka surprizuar mes lulesh dhe urimeve./ CNA.al

LEXO TE PLOTE