Connect with Us

Luana Vjollca me këngë rap?/ Zbulohet detaji

Showbizz

Luana Vjollca me këngë rap?/ Zbulohet detaji

Publikuar

-

Luana Vjollca nuk ndalet/ Bëhet pjesë e markës së njohur botërore

Pas përfundimit të emisionit “Shiko Kush Luan”, moderatorja Luana Vjollca po përgatit projektet më të reja muzikore.

Dyshimet janë se njëri prej projekteve do të jetë një këngë rap. Moderatorja ka publikuar disa foto ku shfaqet me disa ndryshime në pamje.

Në foton e fundit ajo shfaqet e veshur si një repiste dhe krahas fotos shkruan: Gangsta’s Paradise.

Kjo na bën të dyshojmë se ndoshta titulli i këngës së re që pritet të dalë së shpejti mund të jetë Gangsta’s Paradise, duke parë edhe videon që ka hedhur në Instastory.

LEXO EDHE:  Kënga Magjike thyen çdo rekord audience/Ja audienca e programeve shqiptare

Por na mbetet vetëm të presim surprizën dhe projektin e ri të Luana Vjollcës./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Bomba” amerikane lë pa fjalë 229 milionë ndjekësit e saj/ Fotot më “hot” të Kim Kardashian

Publikuar

-

Nga

Ajo është një nga femrat më seksi në botë. Bëhet fjalë për bombën amerikane, Kim Kardashian.

Kim ka çmendur të gjithë ndjekësit e saj teksa ka pozuar me bikini minimaliste.

41 vjeçarja ka treguar linjat e saj bombastike duke mahnitur me fizikun e saj 229 milionë ndjekësit e saj.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më “hot” të “bombës” amerikane./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Si dy pika ujë”/ Sindi prezanton motrën e saj

Publikuar

-

Nga

Sindi Loci është një nga ish konkurrentet e Përputhen, e cila ka tërhequr shumë vëmendjen kur ishte pjesë e emisionit.

Ajo është përfshirë në shumë debate me konkurrentë të tjerë dhe në fund vendosi të dilte vetëm nga emisioni .

Pas daljes, Sindi është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon shpesh momente nga përditshëmria e saj.

Por së fundi ka vendosur të prezantojë me ndjekëist një person shumë të rëndësishëm për të, motrën e saj Flavia Loci.

LEXO EDHE:  Në pritje të Festës së Birrës në Korçë/ Ja cilët këngëtarë do të ndezin skenën sonte

LEXO EDHE:  Në pritje të Festës së Birrës në Korçë/ Ja cilët këngëtarë do të ndezin skenën sonte

Gjëja e parë që vihet re është ngjashmëria e madhe me Sindin, madje shumë prej ndjekësve e kanë ngatërruar me të.

“Për të gjithë ju që menduat se isha unë. E di, ngjajmë shumë po ajo është një ndër yjet e mi të bukur, Flavia Loci”, shkruan Sindi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas pritjes së “çmendur” në Shkodër/ Pogradecarët dynden për të takuar ish konkurrentët e Përputhen

Publikuar

-

Nga

Pas pritjes në Shkodër, destinacioni i radhës së Përputhen është Pogradeci.  Ish konkurrentët e Përputhen kanë ndaluar në Pogradec ku janë pritur nga dhjetëra njerëz.

Pranë fugonit ku ndodhen ish konkurrentët shihen shumë njerëz të cilët kërkojnë të takojnë dhe të fotografohen me ta.

Disa nga ish konkurrentët që i janë bashkuar tureve të realizuar deri më tani janë, Mevlan Shaba, Rinian Leka, Atdhe Xharavina, Jasmin Kadriu, Sara Malaj, Antonela Berisha.

LEXO EDHE:  FOTOT-I dashuri i vrarë në atentat/ Historia e Fjolla Morinës, si u arrestua këngëtarja e hitit “F*cking Bitch”

LEXO EDHE:  Në pritje të Festës së Birrës në Korçë/ Ja cilët këngëtarë do të ndezin skenën sonte

Grupit i janë bashkangjitur dhe moderatorja Bora Zemanit, autorja e programit Olsa Muhameti dhe opinionisti Arjan Konomi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE