Kërkoi që takimi i tij të mos transmetohej/ Çfarë ndodhi mes Sarës dhe Shkëlqimit?

23 Prill 2021, 08:17, Lifestyle CNA
Kërkoi që takimi i tij të mos transmetohej/ Çfarë

Dy ditë më parë, Shkëlqimi dhe Sara patën një përplasje me njëri-tjetrin, pasi një ditë para takimit të tyre ajo u ul në prehrin e Geljanit.

Shkëlqimi reagoi tejet i revoltuar duke e quajtur mosrespekt këtë veprim nga ana e Sarës dhe madje në fund këkroi që takimi i tyre të mos transmetohej.

Ditën e djeshme është transmetuar takimi dhe suket se gjithçka kishte shkuar shumë mirë me styre. Madje ka patur puthje përqafime. Tani nuk e dimë se si do të rrjedhin gjërat mes tyre , kjo mbetet për tu parë në ditët në vijim./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

Lajmet e fundit nga