Connect with Us

Emocione të forta/ Nëna e Mevlanit shpërthen në lot

Showbizz

Emocione të forta/ Nëna e Mevlanit shpërthen në lot

Publikuar

-

Emocione të forta/ Nëna e Mevlanit shpërthen në lot

Ditën e djeshme, nëna e Mevlan Shabës, ka festuar ditëlindjes. Në këtë ditë të veçantë për të, Mevlani e ka emocionuar me surprizën e tij.

Në rrjet po qarkullojnë disa foto, ku Mevlani shihet duke i vendosur një varëse në qafë dhe ajo shumë e emocionuar ka shpërthyer në lot.

Mevlani i ka bërë dhe dedikimin e veçantë në rrjetet sociale ku shkruante: “Ti e din qe un jam fjal pak dhe me vepra shumë. Kështuqe falenderoj shumë zotin qe kam nje Nënë si ti dhe ishallah te behesh dhe 100 tjera dhe allahu te rujte🙏❤️❤️”.

LEXO EDHE:  Hyrremi i “Sulejmanit të madhërishëm” feston ditëlindjen/ Nuk do ta besoni se sa vjeç mbush sot aktorja

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Je bekimi i jetës”/ Me videot e veçanta Luana uron Marinën për ditëlindjen

Publikuar

-

Nga

“Je bekimi i jetës”/ Me videot e veçanta Luana uron Marinën për ditëlindjen

Sot moderatorja Marina Vjollca feston ditëlindjen dhe nuk kanë munguar dedikimet për të në rrjetet sociale.

Marina e nisi ditën me një dedikim nga bashkëshorti i saj Getoar Selimi, i cili në dedikimin e tij shkruante: Disa njerëz lexojnë libra dhe dëgjojnë histori për të gjetur kuptimin e dashurisë. Gjithçka më duhet të bëj është të shoh në sytë e tu. Gëzuar ditëlindjen bashkëshortja ime e dashur.

Por nuk mund të mungonte edhe urimi i motrës së saj, moderatores Luana Vjollca.

LEXO EDHE:  Hyrremi i “Sulejmanit të madhërishëm” feston ditëlindjen/ Nuk do ta besoni se sa vjeç mbush sot aktorja

LEXO EDHE:  Hoqi dorë përgjithmonë nga muzika/ Zbulohet surpriza e këngëtares

Nëpërmjet disa videove shumë gazmore dhe të veçanta, Luana uron të motrën duke i thënë se është bekimi i jetës së saj dhe gjysma e saj më e mirë./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Do t’i ha buzët”/ Reperi nuk përmbahet, flirton live me modelen ruse

Publikuar

-

Nga

“Do t’i ha buzët”/ Reperi nuk përmbahet, flirton live me modelen ruse

Modelja ruse Ariana Lirey duket se është fansja më e madhe e reperit shqiptar Don Xhoni.

Teksa publikonte një video me këngën e tij “Make a pose”, ajo i bëri ftesë Don Xhonit për në Rusi. Nuk mjaftoi kjo dhe modelja bëri një tjetër gjest ndaj reperit. Ajo gdhendi në krah një tatuazh me portretin e reperit.

Në vend të mijëra fjalëve bosh”, ka shkruar ajo përkrah fotos së tatuazhit.

LEXO EDHE:  Fotoja që po “çmend”rrjetin, a mund ta dalloni surprizën e fshehur mes dhuratave?

LEXO EDHE:  Leonora Jakupi feston ditëlindjen/ A e dini sa vjeç mbush këngëtarja?

Së fundi dyshja ka realizuar një video live , ku Don Xhoni e fton të vijë në Shqipëri. Në video, duke se reperi po flirton me modelen dhe i thotë: “Kur do të vish, do t’i ha buzët”./ CNA.al

 

@ccvlkx ##fy ##donxhoni ##albania ##perty ♬ suono originale – ccvlkx

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bjondina me format seksi/ Fotot më mahnitëse të modeles Daisy Keech

Publikuar

-

Nga

Bjondina me format seksi/ Fotot më mahnitëse të modeles Daisy Keech

Daisy Keech është një nga modelet më seksi të Instagramit.

Bukuroshja bjonde ka çmendur ndjekësit në rrjetet sociale me fotot e fundit.

Ajo shfaqet tejet seksi teksa pozon me të brendshme dhe bikini, duke treguar format perfekte.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE