Connect with Us

Nuk i përmbajnë dot më ndjenjat/ Ledjana dhe Mevlani shkëmbejnë puthje në buzë

Showbizz

Nuk i përmbajnë dot më ndjenjat/ Ledjana dhe Mevlani shkëmbejnë puthje në buzë

Publikuar

-

Nuk i përmbajnë dot më ndjenjat/ Ledjana dhe Mevlani shkëmbejnë puthje në buzë

Në puntatën e kaluar të emisionit “Përputhen” është transmetuar takimi i Ledjanës dhe Mevlanit.

Duket se dyshja nuk munden të qëndrojnë pa u zënë me njëri-tjetrin, por pas zënkës pajtimi duket më i ëmbël.

Mevlani e ka surprizuar Ledjanën duke i sjellë si dhuratë inicialet “M dhe L” me trëndafila të kuq dhe të bardhë.

Por jo vetëm kaq. Në mbyllje të takimit ata kërcyen së bashku në mes të skenës madje nuk i përmbajtën dot më ndjenjat dhe shkëmbyen edhe puthje në buzë në sy të të gjithëve.

LEXO EDHE:  Arjan Konomi nuk ia përton Ina Kollçakut: Detyroj mediokrit të hapin fjalorët

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Ina Kollçaku bën deklaratë e fortë: Meshkujt e mi kanë qarë për mua

Publikuar

-

Nga

Ina Kollçaku bën deklaratë e fortë: Meshkujt e mi kanë qarë për mua

Ina Kollçaku ka diskutuar rreth temës se “Sa të vërtetë janë çiftet” në rubrikën “Në Trotuar”.

Në lidhje me gjendjen emocionale tëmeshkujve dh etë femrave, Ina është shprehur se edhe meshkujt janë të ndjeshëm.

Gjatë bisedës ajo është shprehur se të gjithë ish të dashurit e saj kanë qarë të paktën një herë për të.

LEXO EDHE:   “Nuk e shoh veten të martuar me shqiptar”/ Ola bën deklaratën e fortë

LEXO EDHE:  Arjan Konomi nuk ia përton Ina Kollçakut: Detyroj mediokrit të hapin fjalorët

Këtu është turp të vuash për dikë. Është aftësia jonë që i përballojmë ne emocionet. Të gjithë meshkujt e mi kanë qarë për mua njëherë. Nuk e di për këtë të fundit”, shprehet ndër të tjera Ina. / CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Eurovision 2021/ Ndryshe nga viti i kaluar, Holanda mirëpret spektatorë

Publikuar

-

Nga

Eurovision 2021/ Ndryshe nga viti i kaluar, Holanda mirëpret spektatorë

Këtë vit Eurovision do të zhvillohet ndryshe. Holanda është gati të mirëpresë spektatorë. Një maksimum prej 3,500 anëtarëve të audiencës do të lejohen të hyjnë në arenë.

Të gjithë spektatorët pritet t’i përmbahen protokolleve të rrepta të shëndetit dhe sigurisë të vendosura nga Qeveria Hollandeze.

Kujtojmë se vitn e kaluar, fetsivali nuk u zhvillua siç duhej për shkak të pandemisë. Ndryshe nga vitet e kaluara, këngëtarët thanë fjalën e tyre nëpërmjet lidhjeve virtuale.

LEXO EDHE:  “Lediana një aktore e shkëlqyer”/ Ish-konkurenti: Nuk ka ndjenja për Mevlanin

LEXO EDHE:  Fifi i bën kërkesë kryeministrit shqiptar live në emision, a do pranojë ai?

Kujtojmë se gjysmëfinalet do të zhvillohen më 18 dhe 20 maj 2021 ndërsa finalja e madhe do të mbahet më 22 maj 2021./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Çfarë po ndodh?/ Ledjana bën veprimin e papritur ndaj Mevlanit

Publikuar

-

Nga

Çfarë po ndodh?/ Ledjana bën veprimin e papritur ndaj Mevlanit

Ledjana Prenga dhe Mevlan Shaba kanë konfuzuar sërish rrjetin. Në statuset e tyre të publikuara së fundi kanë thumbuar njëri-tjetrin.

Nga njëra anë Mevlani shkruante: “Respekt për femrat që bëjnë mashkullin për vete me tru dhe jo me trup”.

Ndërsa Ledjana në stuatisn e saj shkruante: “Ti shumë mira aktron kur mashtron kinse mu m’don”.

Në fakt këto thumba dyshja duket se i kanë për njëri-tjetrin, pas nga një vëzhgim në rrjetet sociale rezulton që nuk e ndjekin më njëri-tjetrin.

Në llogarinë e saj në Instagram, Ledjana nuk e ndjek më Mevlanin e as Mevlani atë.

LEXO EDHE:   “Nuk e shoh veten të martuar me shqiptar”/ Ola bën deklaratën e fortë

LEXO EDHE:  Fifi i bën kërkesë kryeministrit shqiptar live në emision, a do pranojë ai?

Nuk e dimë se çfarë po ndodh mes çiftit pasi njëherë shfaqen sikur çdo gjë është në rregull mes tyre, ndërsa tani duket se marrëdhënia e tyre është krisur./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE