Connect with Us

“Bisha” e Instagramit/ Fotot më “bombë” të mikeshës së ngushtë të Kylie Jenner

Showbizz

“Bisha” e Instagramit/ Fotot më “bombë” të mikeshës së ngushtë të Kylie Jenner

Publikuar

-

“Bisha” e Instagramit/ Fotot më “bombë” të mikeshës së ngushtë të Kylie Jenner

Anastasia Karanikolaouo është një nga influencueset më seksi të Intsagramit. Bukuroshja njihet si mikesha e ngushtë e miliarderes, Kylie Jenner.

Ajo ka tërhequr vëmendjen e shumë ndjekësve falë formave të saj bombastike të cilat nuk nguron ti ekspozojë me bikini tejet minimaliste.

Anastasia ka një numër prej, 10.3 milionë ndjekës në Instagram.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më seksi të Anastasia Karanikolaouo./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Je bekimi i jetës”/ Me videot e veçanta Luana uron Marinën për ditëlindjen

Publikuar

-

Nga

“Je bekimi i jetës”/ Me videot e veçanta Luana uron Marinën për ditëlindjen

Sot moderatorja Marina Vjollca feston ditëlindjen dhe nuk kanë munguar dedikimet për të në rrjetet sociale.

Marina e nisi ditën me një dedikim nga bashkëshorti i saj Getoar Selimi, i cili në dedikimin e tij shkruante: Disa njerëz lexojnë libra dhe dëgjojnë histori për të gjetur kuptimin e dashurisë. Gjithçka më duhet të bëj është të shoh në sytë e tu. Gëzuar ditëlindjen bashkëshortja ime e dashur.

Por nuk mund të mungonte edhe urimi i motrës së saj, moderatores Luana Vjollca.

LEXO EDHE:  Bjondina më provokuese e rrjetit/ Fotot më seksi të modeles së njohur

LEXO EDHE:  Sia mbush 3 vjeç/ Ami dhe Ermali publikojnë imazhin e plotë të vajzës

Nëpërmjet disa videove shumë gazmore dhe të veçanta, Luana uron të motrën duke i thënë se është bekimi i jetës së saj dhe gjysma e saj më e mirë./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Do t’i ha buzët”/ Reperi nuk përmbahet, flirton live me modelen ruse

Publikuar

-

Nga

“Do t’i ha buzët”/ Reperi nuk përmbahet, flirton live me modelen ruse

Modelja ruse Ariana Lirey duket se është fansja më e madhe e reperit shqiptar Don Xhoni.

Teksa publikonte një video me këngën e tij “Make a pose”, ajo i bëri ftesë Don Xhonit për në Rusi. Nuk mjaftoi kjo dhe modelja bëri një tjetër gjest ndaj reperit. Ajo gdhendi në krah një tatuazh me portretin e reperit.

Në vend të mijëra fjalëve bosh”, ka shkruar ajo përkrah fotos së tatuazhit.

LEXO EDHE:  Bjondina më provokuese e rrjetit/ Fotot më seksi të modeles së njohur

LEXO EDHE:  Roza Lati i vë flakën rrjetit/ Publikon foton “hot” duke treguar të pasmet

Së fundi dyshja ka realizuar një video live , ku Don Xhoni e fton të vijë në Shqipëri. Në video, duke se reperi po flirton me modelen dhe i thotë: “Kur do të vish, do t’i ha buzët”./ CNA.al

 

@ccvlkx ##fy ##donxhoni ##albania ##perty ♬ suono originale – ccvlkx

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bjondina me format seksi/ Fotot më mahnitëse të modeles Daisy Keech

Publikuar

-

Nga

Bjondina me format seksi/ Fotot më mahnitëse të modeles Daisy Keech

Daisy Keech është një nga modelet më seksi të Instagramit.

Bukuroshja bjonde ka çmendur ndjekësit në rrjetet sociale me fotot e fundit.

Ajo shfaqet tejet seksi teksa pozon me të brendshme dhe bikini, duke treguar format perfekte.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE