Connect with Us

 Andi i “Përputhen” e quan sheqer/ Këngëtarja e njohur: Do të më futësh në sherr

Showbizz

 Andi i “Përputhen” e quan sheqer/ Këngëtarja e njohur: Do të më futësh në sherr

Publikuar

-

 Andi i “Përputhen” e quan sheqer/ Këngëtarja e njohur: Do të më futësh në sherr

Andi Artani është një nga konkurrentët më të përfolur të momentit në Pëpruthen. Ai është deklaruar se në emision është vetëm për Jasminën.

Mes tyre ka patur shumë zënka e debate. Javën e shkuar Jasmina reagoi shumë e revoltuar pasi Andi kishte quajtur karamele, këngëtaren e njohur shqiptare Diona Fona, me të cilën ka realizuar një klip.

LEXO EDHE:  Më në fund ajo u rikthye! Kësaj rradhe Dua Lipa pjesë e një filmi madhështor

Së fundi është publikuar klipi dhe kënga dhe në Instagramin e tij ka publikuar një foto me këngëtaren dhe shkruan: E quaj sheqer.

Në komente këngëtarja e njohur ka reaguar duke iu drejtuar: “Do të më futsh në sherr”, duke iu referuar Jamsinës.

Tashmë mbetet për tu parë reagimi i Jasminës në lidhje me komentet e dyshes./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Çmend meshkujt me fotot me bikini/ Njihuni me modelen Aubrey Jardine

Publikuar

-

Nga

Çmend meshkujt me fotot me bikini/ Njihuni me modelen Aubrey Jardine

Aubrey Jardine është një nga influencueset më të reja në rrjetet sociale. Ajo është bërë shumë e njohur si modele Instagrami.

Bukuroshja shpesh publikon foto ku shfaqet me bikini duke treguar hiret e saj.

Aubrey i pëlqejnë shumë aventurat dhe udhëtimet nëpër botë ku nuk mungojnë dhe fotot seksi me bikini.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

WOW-Ledjana hedh pas shpine akuzat dhe komentet negative/ Publikon videon ku tregon të pasmet “bombë”

Publikuar

-

Nga

WOW-Ledjana hedh pas shpine akuzat dhe komentet negative/ Publikon videon ku tregon të pasmet “bombë”

Ledjana Prenga është kthyer në qendër të vëmendjes së mediave rozë qëkur u bë pjesë e Përputhen.

Së fundi ajo i befasoi të gjithë me vendimin për tu larguar për pak kohë nga emisioni dhe deklarata që dha për Mevlanin.

Pavarësisht të gjitha ngjarjeve të fundit, Ledjana vijon me prioritet e saj jashtë emisionit. Ajo është e fokusuar tek palestra, që është një nga pasionet e saj, ku ushtrohet shumë.

Duket se ajo ka hedhur pas çdo akuzë dhe komentet negative që kanë qarkulluar në rrjetet sociale dhe tregon të pasmet e saj bombastike nga palestra.

LEXO EDHE:  “A po don gjyq me mua”/ Plas keq mes Adelina Ismailit dhe këngëtarit të njohur

LEXO EDHE:  Më në fund ajo u rikthye! Kësaj rradhe Dua Lipa pjesë e një filmi madhështor

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bjondina “djeg” rrjetin me pozat e nxehta/ Kjo është modelja që do t’iu heqë trurin me fotot e saj

Publikuar

-

Nga

Bjondina "djeg" rrjetin me pozat e nxehta/ Kjo është modelja që do t’iu heqë trurin me fotot e saj

Bukuroshja nga Texas, Brennah Black është një aktore, modele dhe drejtuese e televizionit. Karriera e saj përfshin disa role në filma dhe fotosesione mahnitëse me marka të njohura.

Modelja shfaqet shumë provokuese në setet e saj fotografike ku ekspozon format e saj. Me pozat e nxehta ajo ka çmendur ndjekësit.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE