Në New York me peshqir në kokë/ Ronela Hajati: Ja si dilet nga shtëpia

17 Prill 2021, 09:02, Lifestyle CNA
Në New York me peshqir në kokë/ Ronela Hajati: Ja si dilet nga

Ronela Hajati është një nga këngëtaret më të dashura të shoëbizit. Hajati ëshët shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit momente nga përditshmëria e saj.

Së fundi ajo ka treguar se ndodhet në New York dhe i ka befasuar të gjithë me pamjen e saj.

Ronela shihet se ka dalë nga shtëpia me një peshqir në kokë dhe krahas shkruan:?Ja si dilet nga shtëpia kur e ke me ngut?.

Kujtojmë se Ronela pak ditë më parë publikoi këngën e dytë të albumit ?Rron?, e cila ka rezultuar shumë e suksesshme dhe është pëlqyer shumë nga ndjekësit e saj./ CNA.al

Lajmet e fundit nga