E rëndë në Elbasan/ Një person gjendet i mbytur në lumin Shkumbin

16 Prill 2021, 15:00, Aktualitet CNA
E rëndë në Elbasan/ Një person gjendet i mbytur në

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fashtin Jagodinë, Elbasan ku një person është gjetur i mbytur në lumin Shkumbin.

Ende nuk dihen rrethat e ngjarjes dhe viktima akoma nuk  është identifikuar.

Policia së bashku me grupi hetimor, ambulancën dhe zjarrfikësen ndodhen në vendin e ngjarjes./CNA.al

Lajmet e fundit nga