Connect with Us

Nuk e uroi publikisht për ditëlindje/ Fifi zbulon të vërtetën e raportit me Luana Vjollcën

Showbizz

Nuk e uroi publikisht për ditëlindje/ Fifi zbulon të vërtetën e raportit me Luana Vjollcën

Publikuar

-

Nuk e uroi publikisht për ditëlindje/ Fifi zbulon të vërtetën e raportit me Luana Vjollcën

Filloreta Raçi e njohur ndryshe si Fifi, është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Prej disa sezonesh radhazi, ajo ka qenë pjesë e emisionit “Shiko Kush Luan”, ku dhe ka krijuar miqësinë e ngushtë me moderatoren Luana Vjollca.

Pak ditë më parë, Fifi festoi ditëlindjen dhe mori shumë urime nga kolegë e miq të afërm, por në profilin e saj mungonte urimi i moderatores.

Që nga ai moment nisën aludimet se moderatorja dhe Fifi kishin prishur miqësinë e tyre. Por si qëndron e vërteta pas kësaj?

Gjatë një bashkëbisedimi në rrjetet sociale, Fifi ka zbuluar për të gjithë se Luana e ka uruar privatisht. “E kam marr urimin në privat. Ajo është e rëndësishme. Jo çdo dashuri duhet të publikohet”,është shprehur Fifi duke hedhur poshtë të gjitha thashethemet./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Ledri Vula gdhend në trup tatuazhin e radhës/ Dedikim kushtuar vajzës

Publikuar

-

Nga

Reperi i njohur Ledri Vula para disa muajsh është bërë baba për herë të parë me një vogëlushe të cilës i vëndosën emrin Poem Blu.

Vula është gjithmon në qendër të publikut për këngët e tij por edhe për pushimet luksoze që ai bën. Pak ditë më parë Vula së bashku me bashëshorten e tij Sara Hoxhën dhe vajzën e vogël shijuan Dubain.

Reperi nuk njihet si fans i tatuazheve por për të treguar dashurinë e madhe ndaj vajzës së tij ai ka realizuar një tatuazh me emrin e saj në krah.

Ai ka shkruar thjeshtë fjalën “Poem”, e cila është pjesa e parë e emrit të vajzës së tyre.

LEXO EDHE:  Asnjë nuk e dinte/Këngëtarja e njohur bëhet nënë për herë të parë

LEXO EDHE:  VIDEO-Ditëlindja e Ardit Gjebreas/ Anna i bën babait të saj dhuratën më të bukur

Ndërkohë që ngjyrosja e tatuazhit është bërë me ngjyrë blu, të marrë me shenjën e gishtërinjve të më të voglës së tyre.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar për tatuazhin e ri./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kriset marrëdhënia me Ledjanën/ Mevlani: S’jam askush për atë

Publikuar

-

Nga

Ledjana dhe Mevlani janë një nga çiftet më të pëlqyer në emisionin Përputhen. Ditën e sotme prezantuesja Bora Zemani bëri me dije se konkurentja nuk ka pranuar që të bëjë një takim romantik me Mevlanin apo të takojë familjarët e tij.

Ajo është shprehur se nuk ka bërë ndonjëherë si e dashuruar dhe shton se mund ti thuash dikujt të dua, por edhe mund të ndahesh.

Më tej, Mevlani u shpreh se tashmë nuk i beson më 100% asaj dhe shprehet se ndoshta për të ai nuk është askushi. “Ti po hedh poshtë të gjitha duke thënë u zgjova në mëngjes dhe i thash të dua. Thua nuk kam bërë si e dashurua. Ndoshta për ty nuk jam askushi”, tha Mevlani/CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ledjana pjesë e familjes/ Mevlani përlotet nga surpriza e së ëmës

Publikuar

-

Nga

Konkurenti i Përputhen Mevlan Shaba ka një lidhje shumë speciale me mamanë e tij. Ditën e sotme në emision u transmetua një mesazh. ku ajo  shprehet se konkurentin e ka pasur gjithmonë mbështetje. Ajo ka folur edhe për Ledianën dhe shprehet se  do ti mësojë gatimet e preferuar të tij.

Pas kësaj videoje Mevlani u prek duke u shprehur se është i lumtur që ajo është e qeshur.

LEXO EDHE:  “Lamë gjithçka pas”/ Vesa Luma zbulon pse vendosën të jetonin në Zelandën e Re

LEXO EDHE:  "Të dua"/ Reperi shqiptar feston ditëlindjen, e dashura i poston fotot intime

“Falë Mevlanit jam bërë dhe unë i famshëm. Cilido të jetë zgjedhja e tij unë do ti tregojë gatimet që ka qejf Mevlani. Nëse ai është i lumtur jam edhe unë. Lediana më pëlqen shumë. Dhuratën e Ledianës e ka ruajtur ke dhoma e tij.”, shprehet mamaja e tij./CNA.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

 

 

LEXO TE PLOTE