Connect with Us

Nuk e paskemi ditur më parë/ Ana e “Përputhen” zbulon emrin e vërtetë

Showbizz

Nuk e paskemi ditur më parë/ Ana e “Përputhen” zbulon emrin e vërtetë

Publikuar

-

Nuk e paskemi ditur më parë/ Ana e “Përputhen” zbulon emrin e vërtetë

Ana Lleshi ishte një nga konkurrentet më të komentuara të Përputhen. Ajo u prezantua me emrian Ana, por në të vërtetë emri i saj i vërtetë është Diana Lleshi.

Këtë ajo e ka bërë të ditur në Instagram, ku e shkruan emrin e saj të plotë.

Kujtojmë se së fundi, Ana është përfolur shumë për jetën e saj private. Prej javësh, thuhet se Ana është e lidhur me një nga ish konkurrentët e Përputhen Arsimin.

LEXO EDHE:  Ja cilët janë vipat shqiptarë më të ndjekur në instagram

Prej kohësh në rrjetet sociale qarkullojnë foto ku dyshja shihet në shoqërinë e njëri-tjetrit, por dyshja nuk e ka konfirmuar në asnjë moment lidhjen./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Nuk e fshehin më/ Moderatorja dhe balerini konfirmojnë lidhjen e dashurisë

Publikuar

-

Nga

Nuk e fshehin më/ Moderatorja dhe balerini konfirmojnë lidhjen e dashurisë

Moderatorja Argjira Spanca dhe balerini Graciano Tagani nuk e fshehin më lidhjen e tyre të dashurisë.

Dyshja kanë konfirmuar se po jetojnë një romancë dashurie. Moderatorja dhe balerini u vunë përballë pyetjeve të panelit Në Trotuar dhe konfirmuan se janë të dashuruar.

Kujtojmë se pak ditë më parë ata u përfolën se bashkëjetojnë prej kohësh. Argjira dhe Graciano përveçse partnerë në jetë janë edhe bashkëpunëtorë në projektet që transmetohen në E Diell./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by E Diell ☀️ (@ediell_topchannel)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Më vinte nga mbrapa gjithë ditën”/ Ana Lleshi tregon për lidhjen 5 vjeçare

Publikuar

-

Nga

“Më vinte nga mbrapa gjithë ditën”/ Ana Lleshi tregon për lidhjen 5 vjeçare

Ana Lleshi është bërë pjesë e diskutimit të temës së radhës në rubrikën “Në trotuar”.

Teksa diskutohej për marrëdhëniet në çift, Ana ka zbuluar se ka patur një lidhje 5 vjeçare. Ajo ka treguar se gjithçkja shkonte mirë, personi i shkonte pas gjithë ditën por në momentin që ai i propozoi për fejesë ajo e refuzoi dhe i dha fund marrëdhënies.

Unë flas gjithë ditën për marrëdhëniet e mia të dështuara. Meshkujt janë më delikat se femrat. Kam pas një lidhje 5 vjecare. Më shkonte nga mbrapa gjithë ditën, më shkonte vaj. Momentin që më kërkoi fejesë unë e lashë”, shprehet ajo./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ina Kollçaku bën deklaratë e fortë: Meshkujt e mi kanë qarë për mua

Publikuar

-

Nga

Ina Kollçaku bën deklaratë e fortë: Meshkujt e mi kanë qarë për mua

Ina Kollçaku ka diskutuar rreth temës se “Sa të vërtetë janë çiftet” në rubrikën “Në Trotuar”.

Në lidhje me gjendjen emocionale tëmeshkujve dh etë femrave, Ina është shprehur se edhe meshkujt janë të ndjeshëm.

Gjatë bisedës ajo është shprehur se të gjithë ish të dashurit e saj kanë qarë të paktën një herë për të.

LEXO EDHE:  Shpërthyese si Chloe Khan/ Fotot më të zjarrta të modeles së famshme

LEXO EDHE:  “Shume p*rno ke qenë te Shiko kush luan”/ Tërboi shqiptarët me skenat e nxehta, ndjekësit nuk e kursejnë në komente

Këtu është turp të vuash për dikë. Është aftësia jonë që i përballojmë ne emocionet. Të gjithë meshkujt e mi kanë qarë për mua njëherë. Nuk e di për këtë të fundit”, shprehet ndër të tjera Ina. / CNA.al

LEXO TE PLOTE