Connect with Us

“Kushedi sa njerëz do kisha bërë për vete”/ Ledjana zbulon dëshirën

Showbizz

“Kushedi sa njerëz do kisha bërë për vete”/ Ledjana zbulon dëshirën

Publikuar

-

“Kushedi sa njerëz do kisha bërë për vete”/ Ledjana zbulon dëshirën

Ledjana Prenga është një nga konkurrentet më të komentuara të momentit. Ajo është shumë aktive në Instagram ku publikon foto të ndryshme.

Së fundi ajo ka publikuar një foto ku tregon me lente dhe krahas saj shprehet se, nëse do të kishte sytë sin ë foto kushedi sa njerëz do të kishte bërë për vete.

LEXO EDHE:  Befason Jonida Maliqi/ Zbulon se është ndarë nga Romeo Veshaj: Jam beqare

“Sikur ti kisha sytë vërtet kshu,kushedi sa njerëz do kisha bërë për vete 😝😁”, shkruan Ledjana në foton e saj e cila ka marrë shumë komente në rrjetet sociale./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Je bekimi i jetës”/ Me videot e veçanta Luana uron Marinën për ditëlindjen

Publikuar

-

Nga

“Je bekimi i jetës”/ Me videot e veçanta Luana uron Marinën për ditëlindjen

Sot moderatorja Marina Vjollca feston ditëlindjen dhe nuk kanë munguar dedikimet për të në rrjetet sociale.

Marina e nisi ditën me një dedikim nga bashkëshorti i saj Getoar Selimi, i cili në dedikimin e tij shkruante: Disa njerëz lexojnë libra dhe dëgjojnë histori për të gjetur kuptimin e dashurisë. Gjithçka më duhet të bëj është të shoh në sytë e tu. Gëzuar ditëlindjen bashkëshortja ime e dashur.

Por nuk mund të mungonte edhe urimi i motrës së saj, moderatores Luana Vjollca.

LEXO EDHE:  “A do bëjmë seks bashkë?”/ Gazetarja tregon si e ngacmoi Fatos Nanon në sy të gruas

LEXO EDHE:  “A do bëjmë seks bashkë?”/ Gazetarja tregon si e ngacmoi Fatos Nanon në sy të gruas

Nëpërmjet disa videove shumë gazmore dhe të veçanta, Luana uron të motrën duke i thënë se është bekimi i jetës së saj dhe gjysma e saj më e mirë./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Do t’i ha buzët”/ Reperi nuk përmbahet, flirton live me modelen ruse

Publikuar

-

Nga

“Do t’i ha buzët”/ Reperi nuk përmbahet, flirton live me modelen ruse

Modelja ruse Ariana Lirey duket se është fansja më e madhe e reperit shqiptar Don Xhoni.

Teksa publikonte një video me këngën e tij “Make a pose”, ajo i bëri ftesë Don Xhonit për në Rusi. Nuk mjaftoi kjo dhe modelja bëri një tjetër gjest ndaj reperit. Ajo gdhendi në krah një tatuazh me portretin e reperit.

Në vend të mijëra fjalëve bosh”, ka shkruar ajo përkrah fotos së tatuazhit.

LEXO EDHE:  Pasi u zbulua lidhja e tyre e shtirur, ja çfarë thotë Andi për Tean dhe Beartin

LEXO EDHE:  Nëse do të jetonte në një shtëpi me Edi Ramën/ Ish misi tregon se çfarë do të bënte me kryeministrin

Së fundi dyshja ka realizuar një video live , ku Don Xhoni e fton të vijë në Shqipëri. Në video, duke se reperi po flirton me modelen dhe i thotë: “Kur do të vish, do t’i ha buzët”./ CNA.al

 

@ccvlkx ##fy ##donxhoni ##albania ##perty ♬ suono originale – ccvlkx

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bjondina me format seksi/ Fotot më mahnitëse të modeles Daisy Keech

Publikuar

-

Nga

Bjondina me format seksi/ Fotot më mahnitëse të modeles Daisy Keech

Daisy Keech është një nga modelet më seksi të Instagramit.

Bukuroshja bjonde ka çmendur ndjekësit në rrjetet sociale me fotot e fundit.

Ajo shfaqet tejet seksi teksa pozon me të brendshme dhe bikini, duke treguar format perfekte.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE