Connect with Us

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez konfirmojnë ndarjen/ “Do të mbetemi miq të mirë”

Showbizz

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez konfirmojnë ndarjen/ “Do të mbetemi miq të mirë”

Publikuar

-

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez kanë konfirmuar ndarjen e tyre disa  javë pas zhurmës së shkaktuar në media për thashethemet rreth ndarjes. Çifti ka dhënë një deklaratë për Today, ku janë shprehur se kanë kuptuar që si miq janë më mirë.

“Ne do të vazhdojmë të punojmë së bashku dhe të mbështesim njëri-tjetrin në bizneset dhe projektet tona të përbashkëta.Ne i urojmë më të mirën njëri-tjetrit dhe fëmijëve të njëri-tjetrit. Për respekt të tyre, i vetmi koment tjetër që kemi është të themi faleminderit për të gjithë ata që kanë dërguar fjalë të mira dhe mbështetje”, është shprehur çifti.

LEXO EDHE:  Vajza vëmendje!/ Ndahet nga e dashura aktori i njohur turk

Muajin e kaluar nisën thashethemet për një ndarje të mundshme të 51-vjeçares dhe 45-vjeçarit, kur u pretendua se Alex kishte nisur një “miqësi” me Madison LeCroy, 30 vjeçe.

Në atë kohë, Jennifer dhe Alex reaguan duke hedhur poshtë pretendimet, të cilat tashmë i kanë pranuar.

Lidhja mes Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez nisi 4 vite më parë, ndërsa në mars të vitit 2019, ata u fejuan./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Je bekimi i jetës”/ Me videot e veçanta Luana uron Marinën për ditëlindjen

Publikuar

-

Nga

“Je bekimi i jetës”/ Me videot e veçanta Luana uron Marinën për ditëlindjen

Sot moderatorja Marina Vjollca feston ditëlindjen dhe nuk kanë munguar dedikimet për të në rrjetet sociale.

Marina e nisi ditën me një dedikim nga bashkëshorti i saj Getoar Selimi, i cili në dedikimin e tij shkruante: Disa njerëz lexojnë libra dhe dëgjojnë histori për të gjetur kuptimin e dashurisë. Gjithçka më duhet të bëj është të shoh në sytë e tu. Gëzuar ditëlindjen bashkëshortja ime e dashur.

Por nuk mund të mungonte edhe urimi i motrës së saj, moderatores Luana Vjollca.

LEXO EDHE:  STUDIM/Ja si tradhëtojnë femrat

LEXO EDHE:  Në 1 vjetorin e ndarjes nga jeta/Familja e Avicii-t përgatit surprizën në nder të tij

Nëpërmjet disa videove shumë gazmore dhe të veçanta, Luana uron të motrën duke i thënë se është bekimi i jetës së saj dhe gjysma e saj më e mirë./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Do t’i ha buzët”/ Reperi nuk përmbahet, flirton live me modelen ruse

Publikuar

-

Nga

“Do t’i ha buzët”/ Reperi nuk përmbahet, flirton live me modelen ruse

Modelja ruse Ariana Lirey duket se është fansja më e madhe e reperit shqiptar Don Xhoni.

Teksa publikonte një video me këngën e tij “Make a pose”, ajo i bëri ftesë Don Xhonit për në Rusi. Nuk mjaftoi kjo dhe modelja bëri një tjetër gjest ndaj reperit. Ajo gdhendi në krah një tatuazh me portretin e reperit.

Në vend të mijëra fjalëve bosh”, ka shkruar ajo përkrah fotos së tatuazhit.

LEXO EDHE:  STUDIM/Ja si tradhëtojnë femrat

LEXO EDHE:  Në 1 vjetorin e ndarjes nga jeta/Familja e Avicii-t përgatit surprizën në nder të tij

Së fundi dyshja ka realizuar një video live , ku Don Xhoni e fton të vijë në Shqipëri. Në video, duke se reperi po flirton me modelen dhe i thotë: “Kur do të vish, do t’i ha buzët”./ CNA.al

 

@ccvlkx ##fy ##donxhoni ##albania ##perty ♬ suono originale – ccvlkx

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bjondina me format seksi/ Fotot më mahnitëse të modeles Daisy Keech

Publikuar

-

Nga

Bjondina me format seksi/ Fotot më mahnitëse të modeles Daisy Keech

Daisy Keech është një nga modelet më seksi të Instagramit.

Bukuroshja bjonde ka çmendur ndjekësit në rrjetet sociale me fotot e fundit.

Ajo shfaqet tejet seksi teksa pozon me të brendshme dhe bikini, duke treguar format perfekte.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE