Connect with Us

E krahasojnë me Kim Kardashian/ Kjo është modelja shqiptare që do t’iu lërë pa fjalë me format e saj

Showbizz

E krahasojnë me Kim Kardashian/ Kjo është modelja shqiptare që do t’iu lërë pa fjalë me format e saj

Publikuar

-

E krahasojnë me Kim Kardashian/ Kjo është modelja shqiptare që do t’iu lërë pa fjalë me format e saj

Ziza Pajaziti është një nga modelet më seksi shqiptare. Bukuroshja nga Kosova tërheq shpesh vëmendjen e ndjekësve të saj me fotot provokuese në Instagram.

Për shkak të ngjashmërisë në tipare dhe në format e saj, Ziza cilësohet ndryshe si “Kim Kardashian” shqiptare.

Ajo ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale të cilat shtohen çdo ditë e më shumë falë fotove provokuese.

LEXO EDHE:  Linjat e saj perfekte do t’iu çmendin/ Fotot më provokuese të Rachel Alice

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Eurovision 2021/ Ndryshe nga viti i kaluar, Holanda mirëpret spektatorë

Publikuar

-

Nga

Eurovision 2021/ Ndryshe nga viti i kaluar, Holanda mirëpret spektatorë

Këtë vit Eurovision do të zhvillohet ndryshe. Holanda është gati të mirëpresë spektatorë. Një maksimum prej 3,500 anëtarëve të audiencës do të lejohen të hyjnë në arenë.

Të gjithë spektatorët pritet t’i përmbahen protokolleve të rrepta të shëndetit dhe sigurisë të vendosura nga Qeveria Hollandeze.

Kujtojmë se vitn e kaluar, fetsivali nuk u zhvillua siç duhej për shkak të pandemisë. Ndryshe nga vitet e kaluara, këngëtarët thanë fjalën e tyre nëpërmjet lidhjeve virtuale.

LEXO EDHE:  Modelja më “hot” e momentit/ Sol Perez, e parezistueshme në fotot e fundit

LEXO EDHE:  “Trupi im po lufton fort”/ Supermodelja e famshme tregon për betejën me Covid-19

Kujtojmë se gjysmëfinalet do të zhvillohen më 18 dhe 20 maj 2021 ndërsa finalja e madhe do të mbahet më 22 maj 2021./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Çfarë po ndodh?/ Ledjana bën veprimin e papritur ndaj Mevlanit

Publikuar

-

Nga

Çfarë po ndodh?/ Ledjana bën veprimin e papritur ndaj Mevlanit

Ledjana Prenga dhe Mevlan Shaba kanë konfuzuar sërish rrjetin. Në statuset e tyre të publikuara së fundi kanë thumbuar njëri-tjetrin.

Nga njëra anë Mevlani shkruante: “Respekt për femrat që bëjnë mashkullin për vete me tru dhe jo me trup”.

Ndërsa Ledjana në stuatisn e saj shkruante: “Ti shumë mira aktron kur mashtron kinse mu m’don”.

Në fakt këto thumba dyshja duket se i kanë për njëri-tjetrin, pas nga një vëzhgim në rrjetet sociale rezulton që nuk e ndjekin më njëri-tjetrin.

Në llogarinë e saj në Instagram, Ledjana nuk e ndjek më Mevlanin e as Mevlani atë.

LEXO EDHE:  Instagrami dhe realiteti/ Adrola Dushi tregon “prapaskenat” e një fotoje seksi në rrjet

LEXO EDHE:  Surprizë!/ Modelja e njohur në pritje të ëmbël

Nuk e dimë se çfarë po ndodh mes çiftit pasi njëherë shfaqen sikur çdo gjë është në rregull mes tyre, ndërsa tani duket se marrëdhënia e tyre është krisur./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Le të thyejmë disa zemra”/ Tayna nxeh rrjetin me fotot para pasqyrës

Publikuar

-

Nga

nxeh rrjetin me fotot para pasqyrës

Këngëtarja, Doruntina Shala e njohur si ‘Tayna’ ka publikuar në rrjetet sociale disa foto nga pushimet në ishujt e Maldives. Në një foto para pasqyrës ajo ka vënë në pah format trupore e veshur me një palë bikini ngjyrë të gjelbër.

Ajo ka pyetur ndjekësit duke u shprehur: ‘Le të thyejmë disa zemra apo jo?. Jo per gjo po heart chakra është green”, ka shkruar Tayna./CNA.al

 

LEXO EDHE:  Surprizë!/ Modelja e njohur në pritje të ëmbël

LEXO EDHE:  Genta Ismajli “përshëndet” me gishta

 

LEXO TE PLOTE