Connect with Us

“ Nuk flasin prej dy vitesh”/ Jasmina dhe Ola sqarojnë arsyet

Showbizz

“ Nuk flasin prej dy vitesh”/ Jasmina dhe Ola sqarojnë arsyet

Publikuar

-

Pak ditë më parë në rrjetet sociale qarkulloi një video ku Jasmina dhe Gladiola, konkurrentja e re e Përputhen, shiheshin duke dalë nga e njëjta ndërtesë.

Pas këtyre aludimeve gjatë emisionit u bë një përballje ndërmjet vajzave. Ola shprehet se ajo jeton në atë lagje, ndërsa Jasmina tha që ka qenë në shtëpinë e një të afërmi.  Më tej, vajzat  sqaruan arsyet se përse i kanë dhënë fund shoqërisë.

Ne kemi prishur shoqërinë për shkak të pakënaqësive por ka ndikuar edhe fakti që ti je toksike”, u shpreh Ola.

LEXO EDHE:  Zbulo talentin që ke në shoqëri, sipas shenjës tënde të horoskopit

Jasmina sqaroi se: “Marrëdhënia jonë u prish në udhëtimin tonë në Maltë. 2 ditë pas ditëlindjes më  telefonove duke folur me zë të lartë dhe ironi si dhe ke vazhduar me ngacmime pasi jemi shkëputur”./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Habit këngëtari/ Shkon në emision me rrobat e gruas

Publikuar

-

Nga

Habit këngëtari/ Shkon në emision me rrobat e gruas

Këngëtari Genc Salihu i ka habitur të gjithë teksa tregon në mes të emisionit se është shumë pa stil përsa i përket veshjes.

I ftuar në emisionin Soiree, ai zbuloi se vesh edhe rrobat e gruas së tij Kaltrina, njësoj si edhe në emision.

Unë jam krejtësisht pa stil, komplet unë jam idiot, ndërsa Arbëri është e kundërta. Ky është super stil, plus edhe Kaltrina gruaja ime është njësoj, për shembull këto (pantallonat) janë të Kaltrinës, këto (çorapet) janë të Arbërit, kjo (bluza) është e Kaltrinës. Këto (syzet) janë të miat, 5 euro në Ulqin para 10 viteve”, tregoi Genc Salihu./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Kjo nuk e do Mevlanin”/ Rrjeti “shpërthen” kundër Ledjanës: Je fallco

Publikuar

-

Nga

“Kjo nuk e do Mevlanin”/ Rrjeti “shpërthen” kundër Ledjanës: Je fallco

Ledjana Prenga është një nga konkurrentet më të pëlqyera dhe të komentuara në rrjetet sociale, por pas puntatës të së Premtes duke se tashmë i gjithë publiku i është kthyer kundër.

Reagimi i saj ndaj Mevlanit në emision, i habiti të gjithë, kur sërish edhe pse i kishte thënë të dua u shpreh se nuk ishte e dashuruar me të.

Kjo sjellje e saj ka bërë që ndjekësit të shpërthejnë në komente duke i dalë kundër dhe duke konstatuar se Ledjana nuk e do Mevlanin dhe është fallco.

LEXO EDHE:  Pas ndarjes nga Tea fanset i propozojnë Beartit/ Ja si përgjigjet ai

LEXO EDHE:  Zbulo talentin që ke në shoqëri, sipas shenjës tënde të horoskopit

Kjo u duk edhe nga fjalët e Ledjanës, e cila në fund tha se kishte nevojë për kohë. / CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Po të ma kërkoje mund ta jepja…”/ “Plasën” puthjet edhe tek Përputhen 40+

Publikuar

-

Nga

“Po të ma kërkoje mund ta jepja…”/ “Plasën” puthjet edhe tek Përputhen 40+

Në puntatën e kaluar të Përputhen +40, është transmetuar takimi mes Oltit dhe Linditës.

Mes dyshes duket se ka një tërheqje shumë të madhe, pasi Olti nuk ka nguruar t’i rrëmbejë edhe një puthje në buzë.

Më pas në studio, Lindita ka treguar se nuk e priste puthjen dhe se nuk donte që të ndodhte. Por në fakt në takim Lindita u shpreh ndryshe.

LEXO EDHE:  Pas ndarjes nga Tea fanset i propozojnë Beartit/ Ja si përgjigjet ai

LEXO EDHE:  Pas infektimit me Covid-19, Bora Zemani jep lajmin: Zyrarisht…

“Mund të ma kërkoje puthjen edhe munda ta jepja”, është shprehur Lindita në takim./ CNA.al

LEXO TE PLOTE