Connect with Us

I pëlqen të pozojë gjysmë e zhveshur në natyrë/ Njihuni me modelen ruse që do t’iu mahnisë me fotot e saj

Showbizz

I pëlqen të pozojë gjysmë e zhveshur në natyrë/ Njihuni me modelen ruse që do t’iu mahnisë me fotot e saj

Publikuar

-

I pëlqen të pozojë gjysmë e zhveshur në natyrë/ Njihuni me modelen ruse që do t’iu mahnisë me fotot e saj

Anyuta Rai është një modele ruse, blogere dhe influencuese në rrjetet sociale. Ajo ka fituar mbështetjen e fansave të panumërt në rrjet, të cilët e kanë ndjekur Anyuta që kur ajo filloi të postonte fotot e saj shumë seksi.

Karrierën si modele Anyuta e filloi në moshën 18 vjeçare, ku nisi të bëhej dhe e famshme për shkak të trupit të saj dhe poza vërtetë të nxehta.

Ajo nuk i lë vend imagjintës me fotot e saj që mund ti shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Eurovision 2021/ Ndryshe nga viti i kaluar, Holanda mirëpret spektatorë

Publikuar

-

Nga

Eurovision 2021/ Ndryshe nga viti i kaluar, Holanda mirëpret spektatorë

Këtë vit Eurovision do të zhvillohet ndryshe. Holanda është gati të mirëpresë spektatorë. Një maksimum prej 3,500 anëtarëve të audiencës do të lejohen të hyjnë në arenë.

Të gjithë spektatorët pritet t’i përmbahen protokolleve të rrepta të shëndetit dhe sigurisë të vendosura nga Qeveria Hollandeze.

Kujtojmë se vitn e kaluar, fetsivali nuk u zhvillua siç duhej për shkak të pandemisë. Ndryshe nga vitet e kaluara, këngëtarët thanë fjalën e tyre nëpërmjet lidhjeve virtuale.

LEXO EDHE:  I doli videoja intime/ Reagon ashpër velina e Ermalit: Ja si qëndron e vërteta

LEXO EDHE:  Modelja më përvëluese e rrjetit/ Fotot më shpërthyese të Suzy Cortez

Kujtojmë se gjysmëfinalet do të zhvillohen më 18 dhe 20 maj 2021 ndërsa finalja e madhe do të mbahet më 22 maj 2021./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Çfarë po ndodh?/ Ledjana bën veprimin e papritur ndaj Mevlanit

Publikuar

-

Nga

Çfarë po ndodh?/ Ledjana bën veprimin e papritur ndaj Mevlanit

Ledjana Prenga dhe Mevlan Shaba kanë konfuzuar sërish rrjetin. Në statuset e tyre të publikuara së fundi kanë thumbuar njëri-tjetrin.

Nga njëra anë Mevlani shkruante: “Respekt për femrat që bëjnë mashkullin për vete me tru dhe jo me trup”.

Ndërsa Ledjana në stuatisn e saj shkruante: “Ti shumë mira aktron kur mashtron kinse mu m’don”.

Në fakt këto thumba dyshja duket se i kanë për njëri-tjetrin, pas nga një vëzhgim në rrjetet sociale rezulton që nuk e ndjekin më njëri-tjetrin.

Në llogarinë e saj në Instagram, Ledjana nuk e ndjek më Mevlanin e as Mevlani atë.

LEXO EDHE:  Modelja më përvëluese e rrjetit/ Fotot më shpërthyese të Suzy Cortez

LEXO EDHE:  Modelja me trupin më të bukur/ Njihuni me bukuroshen meksikane që po çmend rrjetin

Nuk e dimë se çfarë po ndodh mes çiftit pasi njëherë shfaqen sikur çdo gjë është në rregull mes tyre, ndërsa tani duket se marrëdhënia e tyre është krisur./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Le të thyejmë disa zemra”/ Tayna nxeh rrjetin me fotot para pasqyrës

Publikuar

-

Nga

nxeh rrjetin me fotot para pasqyrës

Këngëtarja, Doruntina Shala e njohur si ‘Tayna’ ka publikuar në rrjetet sociale disa foto nga pushimet në ishujt e Maldives. Në një foto para pasqyrës ajo ka vënë në pah format trupore e veshur me një palë bikini ngjyrë të gjelbër.

Ajo ka pyetur ndjekësit duke u shprehur: ‘Le të thyejmë disa zemra apo jo?. Jo per gjo po heart chakra është green”, ka shkruar Tayna./CNA.al

 

LEXO EDHE:  Si duket lindja e diellit nga planete të ndryshme

LEXO EDHE:  Çmend meshkujt me format e saj/ Njihuni me modelen që do t’iu lërë pa mend

 

LEXO TE PLOTE