Connect with Us

Hyrja e Olës një hakmarrje ndaj Jasminës/ Xhani Demika: Po të isha në vendin e Andit do ju jepja shans të dyjave

Showbizz

Hyrja e Olës një hakmarrje ndaj Jasminës/ Xhani Demika: Po të isha në vendin e Andit do ju jepja shans të dyjave

Publikuar

-

/
Hyrja e Olës një hakmarrje ndaj Jasminës/ Xhani Demika: Po të isha në vendin e Andit do ju jepja shans të dyjave

Gladiola Zenelaj trazoi ujërat me hyrjen e saj në Përputhen. Ajo në fillim shprehu se kishte një pëlqim për Andin dhe Muratin. Por gjithashtu rrëfeu se jashtë emisionit kishte qenë shoqe e nguhst ëme Jasminën por tani nuk flisnin prej vitesh.

Menaxheri i vipave, Xhani Demika ka folur sot në emisionin Live From Tirana, dhe është shprehur se nuk mendon se Ola është futur në Përputhen për hakmarrje, por zgjedhja e saj ndaj Andit ishte një tradhti e dyfishtë.

Nuk e besoj se është për hakmarrje pasi secila ka kërkuar të drejtat e veta dhe secila ka kërkuar historinë e vet në Përputhen, pasi Përputhen këtë gjë ka të dalësh i përputhur nga ai program. Deri diku Jasminën e kemi parë, kam kuptuar që Jasmina ka shumë marrëdhënie të mir ame Andin kështu që shpresoj dhe uroj që të dalin bashkë“, tha Xhani.

LEXO EDHE:  Andi, “aktori” i Përputhen/ Djali që i bindi të gjithë për lidhjen e shtirur me Tean

Ndërsa i pyetur për zgjedhjen e Olës për Andin a është kjo një tradhti e dyfishtë, Xhani është shprehur:

Në këtë rast po ndodh dyfish tradhti. Në këtë rast po të isha në vendin e Andit, do më bëheshe qejfi dhe do ja jepja shansin të dyjave. Kështu që deri diku mund të jetë si tip hakmarrje, por edhe nuk e besoj mbase e kanë pëlqimin e njëjtë“, është shprehur ai./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Einxhel iu nënshtrua operacionit/ Zbulohet gjendja e saj shëndetësore

Publikuar

-

Nga

Moderatorja Einxhel Shkira, pas një incidenti ku ka thyer krahun, i është nënshtruar një operacioni në spitalin Hygeia.

Operacioni ka zgjatur jo pak orë, sipas informacionit që dha moderatorja Arbana Osmani, por ajo tashmë është mirë dhe është sistemuar në një dhomë ku ndodhet në kujdesin e mjekëve.Ndërkohë gjatë spektaklit të mbrëmjes së sotme, në një lidhje të drejpërdrejtë me Einxhel nga spitali, moderatorja është shprehur falenderuese ndaj banorëve dhe kujdesit që kanë treguar ndaj saj dhe ka zbuluar se është mirë.

LEXO EDHE:  Andi, “aktori” i Përputhen/ Djali që i bindi të gjithë për lidhjen e shtirur me Tean

Jam shumë mirë, sidomos pas make up-it dhe rregullimit të flokëve. Nuk kishte si të dilja ashtu. Doja të shpjegoja të qeshurën e banorëve, nuk është faji i banorëve, në momentin që ndodhi nuk doja të përhapja panik, qesha dhe derisa ata e kuptuan. Ndihma e shpejtë erdhi shumë shpejt por unë refuzova. Faktikisht kisha bërë shumë mirë duke mos e prekur krahun fare. Kur doktori më tha do ta fus në allçi, thashë do i bëhet qejfi Donaldit se do ta pikturojë”, ka thënë moderatorja ndër të tjera./A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Beatrix nxjerr këngën për Donaldin/ Alban Ramosaj ka dy fjalë për të motrën

Publikuar

-

Nga

cna show

Një ditë më parë këngëtarja Beatrix Ramosaj ka publikuar një këngë kushtuar Donald Veshajt.

Në këngë ajo shpreh të gjithë ndjenjat e saj për momentin, pasi është përballur me të gjithë komentet jashtë shtëpisë së Big Brother Vip.

“Lëri se ça thonë më the, momente sy më sy po më kupton. Tjerët le të xhelozojnë, o se kanë idenë se çfarë ne përjetojmë”, janë disa vargje të këngës.

LEXO EDHE:  Nuk ndalet Mevlani/ Vijon thumbat ndaj Ledjanës

LEXO EDHE:  “Po ta marr Çimin do qash”/ Plas mes Stelës dhe Linditës

Trixa tregon se tekstin dhe muzikën e ka realizuar së bashku me vëllain e saj Alban Ramosaj, i cili në një koment ka treguar edhe një herë mbështetjen e tij për të motrën.

“Shumë krenar për ty engjëlli im. Superstar, zemër”, shkruan Alban Ramosaj./ A.E-CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Çifti i njohur i showbizzit i jep fund marrëdhënies shumëvjeçare

Publikuar

-

Nga

cna show

William Levy dhe Elizabeth Gutierrez janë dy prej aktorëve më të famshëm të telenovelave meksikane.

Përveç anës profesionale, Gutierrez dhe Levy ishin një nga çiftet më të dashur të showbizzit.

Së fundi dyshja kanë bërë me dije për të gjithë fansat e tyre se i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre shumëvjeçare .Këtë aktori William Levy e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetet sociale ku shkruan:

LEXO EDHE:  Pas Alvisës, Hyseni i hedh akuza të rënda autores së “Përputhen”/ “Nëse e ke bërë ti moj Olsa Muhameti…”

LEXO EDHE:  Pas Alvisës, Hyseni i hedh akuza të rënda autores së “Përputhen”/ “Nëse e ke bërë ti moj Olsa Muhameti…”

“Ne duam t’ju bëjmë të ditur se pasi e menduam mirë, kemi vendosur t’i japim fund marrëdhënies sonë. Por ne do të vazhdojmë të jemi familja e bukur që jemi dhe prindërit më të mirë për fëmijët tanë. Kjo nuk do të ndryshojë kurrë”.

Kujtojmë se dyshja janë prindër të dy fëmijëve, Christofer dhe Kailey Levy./ A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE