Connect with Us

Princit nuk i del e keqja më Jasminën/ I dedikon këngë dhe në fund i thotë: Bye torollake

Showbizz

Princit nuk i del e keqja më Jasminën/ I dedikon këngë dhe në fund i thotë: Bye torollake

Publikuar

-

Konkurrenti i Përputhen Princ Mile, duket se nuk i del inati me Jasminën. Duket se është lënduar aq shumë nag ajo sat ë gjitha ndjenjat i ka shprehur në këngën e tij të parë në bashkëpunim me Akrepin.

Xhoana”, titullohet kënga, ku Princi i bën “diss” Jasminës, ku pranon se ka patur ndjenja për të.

“Ah moj Jasmina më morë mendt e mia. Hipa te ai Benzi e s’doja më t’ja dija. Lëre se nuk është për ty më thoshte dhe shoqnia, por gropëzën tek mjekra nga afër do ta shihja. I ke hak rolet në filma Hollyëoodi, bukuri po e me aktrim ta fut ti. Bashkë në helikopter me shëtit në Ballkan, se mu shtire vullkan pastaj m’dole kallkan. Zemrën ma ndeze, por tani vetë e fika po ti paske pas sytë nga Amerika. Unë s’jam peshk, por i sinqertë dhe kampion je mësu me lepura, luan nuk përballon”, këto janë vargjet në këngë që Princi i dedikon Jasminës.

LEXO EDHE:  “E kam admiruar që kur e kam parë për herë të parë në skenë”/ Aurela Gaçe i bën dedikimin e veçantë Adelina Ismailit

“Ndërsa në instagramin e tij ai shkruan: Nisur si nje projekt personal, pa qellim publikimi, ne bashkepunim me @akrepiofficial kenga Xhoana per mua perfaqeson nje nga kenget e preferuara te femijerise.

Ne jete cdokush e njeh nje Xhoana! Xhoana ime quhej Jasmina! Meqe u perfol kaq shume ja ku eshte edhe versioni i perfunduar…

Linku ne bio 😁”./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Rikthehet programi i njohur/ Hapen audicionet e “Big Brother Vip”

Publikuar

-

Nga

Rikthehet programi i njohur/ Hapen audicionet e “Big Brother Vip”

Prej disa vitesh Top Channel nuk po e realizon më reality shown më të shikuar “Big Brother”, ndonëse shpeshherë është premtuar se do të vijë edhe një sezon i ri.

Mësohet se së shpejti pritet të fillojë “Big Brother Vip”, i njejti reality show me personazhe publike. Tashmë janë hapur audicionet për personazhet Vip që do të izolohen brenda një shtëpie.

Personazhe që qytetarët janë mësuar t’i shohin në media dhe rrjete sociale, tashmë do të mbyllen brenda shtëpisë së famshme, larg luksit dhe komoditetit që na fal jeta e përditshme.

Ky program do të vijë në formatin më të fundit, ndërsa Top Channel raporton se ka blerë të drejtat ekskluzive për realizimin dhe janë përgatitur ambientet dhe studioja e “Big Brother Vip”.

LEXO EDHE:  Kush ia la amanet këngën “A vritet pafajsia” ? Ja çfarë thotë Leonora Jakupi

LEXO EDHE:  Një ditë pas ndarjes nga jeta të së ëmës/ Rama dedikim emocionues: Të derdhësh lot...

Njerëzit e famshëm do të vishet me petkun e qytetarëve të zakonshëm dhe do të jenë të ekspozuar para kamerave 24 orë në 24 orë në 7 ditë të javës./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Çifti më i ri në “Përputhen”/ Ola deklaron vetëm për Muratin

Publikuar

-

Nga

Çifti më i ri në “Përputhen”/ Ola deklaron vetëm për Muratin

Ola dhe Murati janë çifti më i ri i emisionit të dashurisë “Përputhen”.

Në puntatën e sotme të emisionit u trasmetua takimi i dyshes dhe pikërisht sot Ola është deklaruar në emision vetëm për Muratin.

Ajo tha se në këtë rrugëtim e sheh veten me shtetasin turk që jeton në Shqipëri, ndërsa për ta vënë në provë, moderatorja Bora Zemani i kërkoi të bëjë kafe turke.

Ola pranoi dhe bëri një kafe për Muratin, ku nuk munguan edhe batutat.

Pjesë nga biseda:

LEXO EDHE:  2 këngë shqiptare të publikuara në të njëjtën ditë/Cila prej tyre theu rekord?

LEXO EDHE:  “Johnny" i Taynës thyen rrjetin/ Kënga kthehet në hit për një ditë, 1 milionë klikime në Youtube

Murati: Unë e dua me sheqer si ty Ola. Mami im gatuan shumë mirë dhe e kërkon që të gatuajë shumë mirë. Sa herë iki në Stamboll, bën vetëm ushqim për mua.

Ola: Ti do që të gatuajë si mami jot?

Murati: Do e mësojë ajo s’ka gjë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Murati i bën gjërat serioze/ Fton Olën ta prezantojë me prindërit në Turqi

Publikuar

-

Nga

Murati i bën gjërat serioze/ Fton Olën ta prezantojë me prindërit në Turqi

Murati, është shtetasi turk më i komentuar i momentit në mediat rozë, për shkak të pjesëmarrjes së tij në emisionin e dashurisë “Përputhen”.

Parukieri që jeton në Shqipëri prej disa javësh po del me Olën dhe është deklaruar në program vetëm për të.

Pas lajmeve se ai ka një tjetër lidhje jashtë dhe pret të bëhet baba, Murati ka dashur që gjërat t’i bëjë më serioze me Olën, si për të treguar se fjalët e përhapura nuk janë të vërteta.

Në puntatën e sotme të emisionit është transmetuar takimi i tij me Olën, ku ai i ka kërkuar kësaj të fundit që të shkojë në Turqi dhe ta prezantojë me prindërit e tij.

LEXO EDHE:  Kush ia la amanet këngën “A vritet pafajsia” ? Ja çfarë thotë Leonora Jakupi

LEXO EDHE:  Befason Visjan Ukcenaj: Tekstin e këngës e shkruajta në tualet

Pjesë nga biseda:

Murati: Do të kisha shumë dëshirë të shkonim në Turqi, të takoje mamin, babin.

Ola: Caktoje ditën. Po si do merremi vesh?

Murati: Translate. Ti do flasësh, unë do them atë që duan të dëgjojnë ata.

Ola: Po kur të mësoj unë të flas turqisht?

Murati: Mos mëso, ç’e do./ CNA.al

LEXO TE PLOTE