Connect with Us

Nuk përmbahen Mevlani dhe Ledjana/ I shprehin dashurinë njëri-tjetrit

Showbizz

Nuk përmbahen Mevlani dhe Ledjana/ I shprehin dashurinë njëri-tjetrit

Publikuar

-

Nuk përmbahen Mevlani dhe Ledjana/ I shprehin dashurinë njëri-tjetrit

Mevlan Shaba dhe Ledjana Prenga, duket se janë në rrugën e duhur për të dalë çift nga Përputhen.

Pavarësisht zënkave dhe debateve që shpesh krijojnë në takimet e tyre, dyshja tashmë nuk e mohojnë se kanë ndjenja për njëri-tjetrit.

Së fundi Mevlani ka publikuar një foto dhe Ledjana komenton: ”Po mendon për mua”.

LEXO EDHE:  Foto-“Mbledhim flori të përdorur, sillni çdo send të vlefshëm me vete”/ Shpërthen humori në rrjet

Nuk ka munguar edhe përgjigjia e Mevlanit i cili shkruan: “Ashtu siç mendon edhe ti për mua”, duke e shoqëruar komentin me një emoji duke i shkelur syrin.

Kujtojmë se Mevlani dhe Ledjana pak ditë më parë u deklaruan për njëri-tjetrin në emision./ CNA.al

 

FOTO-Ledjana i bën komentin e papritur ish konkurrentit të Përputhen
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Ledri Vula gdhend në trup tatuazhin e radhës/ Dedikim kushtuar vajzës

Publikuar

-

Nga

Reperi i njohur Ledri Vula para disa muajsh është bërë baba për herë të parë me një vogëlushe të cilës i vëndosën emrin Poem Blu.

Vula është gjithmon në qendër të publikut për këngët e tij por edhe për pushimet luksoze që ai bën. Pak ditë më parë Vula së bashku me bashëshorten e tij Sara Hoxhën dhe vajzën e vogël shijuan Dubain.

Reperi nuk njihet si fans i tatuazheve por për të treguar dashurinë e madhe ndaj vajzës së tij ai ka realizuar një tatuazh me emrin e saj në krah.

Ai ka shkruar thjeshtë fjalën “Poem”, e cila është pjesa e parë e emrit të vajzës së tyre.

LEXO EDHE:  Foto-“Mbledhim flori të përdorur, sillni çdo send të vlefshëm me vete”/ Shpërthen humori në rrjet

LEXO EDHE:  "Dje dha dorëheqjen, sot i dolën avujt"/Rama i nxjerr foton dhe tallet keq me Bujar Leskajn

Ndërkohë që ngjyrosja e tatuazhit është bërë me ngjyrë blu, të marrë me shenjën e gishtërinjve të më të voglës së tyre.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar për tatuazhin e ri./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kriset marrëdhënia me Ledjanën/ Mevlani: S’jam askush për atë

Publikuar

-

Nga

Ledjana dhe Mevlani janë një nga çiftet më të pëlqyer në emisionin Përputhen. Ditën e sotme prezantuesja Bora Zemani bëri me dije se konkurentja nuk ka pranuar që të bëjë një takim romantik me Mevlanin apo të takojë familjarët e tij.

Ajo është shprehur se nuk ka bërë ndonjëherë si e dashuruar dhe shton se mund ti thuash dikujt të dua, por edhe mund të ndahesh.

Më tej, Mevlani u shpreh se tashmë nuk i beson më 100% asaj dhe shprehet se ndoshta për të ai nuk është askushi. “Ti po hedh poshtë të gjitha duke thënë u zgjova në mëngjes dhe i thash të dua. Thua nuk kam bërë si e dashurua. Ndoshta për ty nuk jam askushi”, tha Mevlani/CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ledjana pjesë e familjes/ Mevlani përlotet nga surpriza e së ëmës

Publikuar

-

Nga

Konkurenti i Përputhen Mevlan Shaba ka një lidhje shumë speciale me mamanë e tij. Ditën e sotme në emision u transmetua një mesazh. ku ajo  shprehet se konkurentin e ka pasur gjithmonë mbështetje. Ajo ka folur edhe për Ledianën dhe shprehet se  do ti mësojë gatimet e preferuar të tij.

Pas kësaj videoje Mevlani u prek duke u shprehur se është i lumtur që ajo është e qeshur.

LEXO EDHE:  Ndihmë: Kam nevojë për dashuri!

LEXO EDHE:  Foto-“Mbledhim flori të përdorur, sillni çdo send të vlefshëm me vete”/ Shpërthen humori në rrjet

“Falë Mevlanit jam bërë dhe unë i famshëm. Cilido të jetë zgjedhja e tij unë do ti tregojë gatimet që ka qejf Mevlani. Nëse ai është i lumtur jam edhe unë. Lediana më pëlqen shumë. Dhuratën e Ledianës e ka ruajtur ke dhoma e tij.”, shprehet mamaja e tij./CNA.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

 

 

LEXO TE PLOTE