Connect with Us

Modelja tregon linjat perfekte me bikini/ Fotot më fantastike të Payton Ramolla

Showbizz

Modelja tregon linjat perfekte me bikini/ Fotot më fantastike të Payton Ramolla

Publikuar

-

Modelja tregon linjat perfekte me bikini/ Fotot më fantastike të Payton Ramolla

Modelja Payton Ramolla është bërë e njohur si një influencuese dhe yll Tik Tok-u.

Fotot dhe videot që publikon në Youtube, kanë bërë që ajo të fitojë shumë shpejt famë edhe në Instagram.

Payton ka një numër shumë të madh ndjekësish në rrjetet sociale ku tregon format perfekte, teksa pozon me bikini.

LEXO EDHE:  Provokuese dhe shumë joshëse/ Njihuni me modelen australiane që do t’iu lërë pa fjalë me pozat e saj

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më fantastike të Payton Ramolla./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Gënjeshtra i ka këmbët e shkurtra”/ Antonela thumbon Ledjanën: Koha ia tregon fytyrën gjithkujt

Publikuar

-

Nga

“Gënjeshtra i ka këmbët e shkurtra”/ Antonela thumbon Ledjanën: Koha ia tregon fytyrën gjithkujt

Pas deklaratës së Ledjanës dhe reagimit të saj ndaj pyetjeve të moderatores Bora Zemani, ku tregonte se kishte refuzuar një takim romantik me Mevlanin, ka shkaktuar shumë reagime nga konkurrentët.

Antonela ka thumbuar dhe ironizuar Ledjanën nëpërmjet disa postimeve në Instastory ku shprehet se gënjeshtra i ka këmbët e shkurtra dhe se koha po i tregon fytyrën e vërtetë Ledjanës.

Ku i kam ata komentuesit që thonin pse sillesh kështu ndaj asaj vajzës asaj tipes, ku jeni sot, ku jeni sot që dolën fjalët e mia?

Ishte thjesht një kompeticion kundrejt meje dhe ajo deklaronte gjithmonë që unë isha në emision për atë, kur realisht nuk isha.

Gjithsesi, koha ia tregon fytyrën gjithkujt. Po ai publik që të ngre, po ai publik të ul poshtë aty ku ishe. Kështu që thonë se rrena i ka këmbët e shkurtra dhe ty të zgjaten pak më shumë nja dy muaj , por gjithsesi doli e vërteta”, është shprehur Antonela në story./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Habit këngëtari/ Shkon në emision me rrobat e gruas

Publikuar

-

Nga

Habit këngëtari/ Shkon në emision me rrobat e gruas

Këngëtari Genc Salihu i ka habitur të gjithë teksa tregon në mes të emisionit se është shumë pa stil përsa i përket veshjes.

I ftuar në emisionin Soiree, ai zbuloi se vesh edhe rrobat e gruas së tij Kaltrina, njësoj si edhe në emision.

Unë jam krejtësisht pa stil, komplet unë jam idiot, ndërsa Arbëri është e kundërta. Ky është super stil, plus edhe Kaltrina gruaja ime është njësoj, për shembull këto (pantallonat) janë të Kaltrinës, këto (çorapet) janë të Arbërit, kjo (bluza) është e Kaltrinës. Këto (syzet) janë të miat, 5 euro në Ulqin para 10 viteve”, tregoi Genc Salihu./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Kjo nuk e do Mevlanin”/ Rrjeti “shpërthen” kundër Ledjanës: Je fallco

Publikuar

-

Nga

“Kjo nuk e do Mevlanin”/ Rrjeti “shpërthen” kundër Ledjanës: Je fallco

Ledjana Prenga është një nga konkurrentet më të pëlqyera dhe të komentuara në rrjetet sociale, por pas puntatës të së Premtes duke se tashmë i gjithë publiku i është kthyer kundër.

Reagimi i saj ndaj Mevlanit në emision, i habiti të gjithë, kur sërish edhe pse i kishte thënë të dua u shpreh se nuk ishte e dashuruar me të.

Kjo sjellje e saj ka bërë që ndjekësit të shpërthejnë në komente duke i dalë kundër dhe duke konstatuar se Ledjana nuk e do Mevlanin dhe është fallco.

LEXO EDHE:  Tejkalon çdo lloj imagjinate/ Njihuni me modelen që ekspozon format e saj pa asnjë rrobë në trup

LEXO EDHE:  Nga Berisha, Meksi, Hajdari dhe Pashko/ Publikohen fotot e rralla të themeluesve të PD-së

Kjo u duk edhe nga fjalët e Ledjanës, e cila në fund tha se kishte nevojë për kohë. / CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

LEXO TE PLOTE