Connect with Us

FOTO-Ledjana i bën komentin e papritur ish konkurrentit të Përputhen

Showbizz

FOTO-Ledjana i bën komentin e papritur ish konkurrentit të Përputhen

Publikuar

-

Po i dalin të vërtetat sheshit?/ Ledjana bën veprimin e papritur

Ledjana Prenga është kthyer në një nga konkurrentet më të ndjekura në rrjetet sociale.

Ajo është shumë aktive në Instagram teksa publikon foto që komentohen shumë nga ndjekësit.

Së fundi, Ledjana i ka befasuar të gjithë ndjekësit e saj ku në një bashkëbisedim të Erlind Kapllanit, ish konkurrent i Përputhen me ndjekësit e tij ka komentuar duke u shprehur se i mungon studios.

LEXO EDHE:  Elvana Gjata apo Enca?/ Ermal Mamaqi zgjedh mes këngëtareve: Ka qenë në zemrën time

Këtë koment të Ledjanës, Erlindi e ka publikuar në Instagramin e tij dhe krahas shkruan: “Më në fund një vajzë që e paska ndjerë mungesën. Po ti je yll. Më ngeli merak që nuk bëmë një takim bashkë”.

Kështu Erlindi tregon edhe pengun që i ka mbetur se nuk ka bërë një takim me Ledjanën./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Nuk ndalet Ledjana/ Çmend ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Ledjana Prenga është një nga vajzat më të pëlqyera të momentit në Përputhen.

Së fundi ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të lidhjes me Mevlanin dhe ikjes së papritur nga emisioni.

Por Ledjana nuk komentohet vetëm për jetën e saj private, por edhe për pamjen e jashtme. Të gjithë e dimë që Ledjana ushtron shumë në palestër dhe ka një trup mjaft të tonifikuar.

Ajo shpesh publikon video ku tregon rezulatet e saj në palestër ku kryesisht tregon të pasmet e formësuara.

LEXO EDHE:  Modelja ia përplas në fytyrë Rezart Veleshnjës: Jam e ofenduar që jam këtu

LEXO EDHE:  Gaz Paja flet për të dashurën e tij : "E bukura e dheut"

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Sara e Përputhen zbulon se kë thërret kur nuk e zë gjumi

Publikuar

-

Nga

Sara e Përputhen zbulon se kë thërret kur nuk e zë gjumi

Sara Malaj është një nga konkurrentet më të komentuara të momentit. Dalja çift nga programi me Atdheun ka krijuar shumë reagime në rrjetet sociale. Shumë prej ndjekësve nuk e besojnë se lidhja e tyre mund të zgjasë.

Së fundi jao ka realizuar një bashkëbisedim me ndjekësit të cilët janë kuriozë të dinë më shumë rreth lidhjes së saj me Atdheun.

Gjatë bisedave virtuale Sara ka zbuluar se kur nuk e zë gjumi thërret Atdheun / CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Rikthehet programi i njohur/ Hapen audicionet e “Big Brother Vip”

Publikuar

-

Nga

Rikthehet programi i njohur/ Hapen audicionet e “Big Brother Vip”

Prej disa vitesh Top Channel nuk po e realizon më reality shown më të shikuar “Big Brother”, ndonëse shpeshherë është premtuar se do të vijë edhe një sezon i ri.

Mësohet se së shpejti pritet të fillojë “Big Brother Vip”, i njejti reality show me personazhe publike. Tashmë janë hapur audicionet për personazhet Vip që do të izolohen brenda një shtëpie.

Personazhe që qytetarët janë mësuar t’i shohin në media dhe rrjete sociale, tashmë do të mbyllen brenda shtëpisë së famshme, larg luksit dhe komoditetit që na fal jeta e përditshme.

Ky program do të vijë në formatin më të fundit, ndërsa Top Channel raporton se ka blerë të drejtat ekskluzive për realizimin dhe janë përgatitur ambientet dhe studioja e “Big Brother Vip”.

LEXO EDHE:  FOTO-Upsss/ Atdheu me Antonelën “arratisen” drejt Italisë?

LEXO EDHE:  “Ky është pozicioni që kërkon më shumë punë”/ Gazetarja tregon kush janë djemtë më të mirë në seks

Njerëzit e famshëm do të vishet me petkun e qytetarëve të zakonshëm dhe do të jenë të ekspozuar para kamerave 24 orë në 24 orë në 7 ditë të javës./ CNA.al

LEXO TE PLOTE