Connect with Us

FOTO-“Kur më ndizet llamba e kuqe për s*ks nuk pyes”/ 64 vjeçaren e Përputhen e “tradhton” minifundi

Showbizz

FOTO-“Kur më ndizet llamba e kuqe për s*ks nuk pyes”/ 64 vjeçaren e Përputhen e “tradhton” minifundi

Publikuar

-

“Kur më ndizet llamba e kuqe për s*ks nuk pyes”/ 64 vjeçaren e Përputhen e “tradhton” minifundi

Luljeta është një nga konkurrentet që sapo u bë pjesë e Përputhen 40 u komentua pafund në media.

64 vjeçarja nga Fieri i befasoi të gjithë me hyrjen, energjinë dhe pamjen e saj.

Luljeta u shpreh se nuk ishte martuar kurrë dhe e kishte shijuar jetën si kishte dashur.

Madje u bë më shumë e komentuar kur u shpreh: ”Nuk jam direkt për s*ks po nuk pyes unë po m’u ndez llamba e kuqe.”

Gjatë puntatës së shkuar të Përputhen 40, ajo kishte veshur një minifund, që i tregoi pjesët intime.

LEXO EDHE:  FOTO/ Kjo do të jetë pa frikë super-makina e vitit

Luljeta ishte shumë e përqëndruar tek debati i Naumit me Linditën saqë harroi se minifundi po e “tradhtonte” duke i nxjerrë “sheshit” pjesët intime./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Ledri Vula gdhend në trup tatuazhin e radhës/ Dedikim kushtuar vajzës

Publikuar

-

Nga

Reperi i njohur Ledri Vula para disa muajsh është bërë baba për herë të parë me një vogëlushe të cilës i vëndosën emrin Poem Blu.

Vula është gjithmon në qendër të publikut për këngët e tij por edhe për pushimet luksoze që ai bën. Pak ditë më parë Vula së bashku me bashëshorten e tij Sara Hoxhën dhe vajzën e vogël shijuan Dubain.

Reperi nuk njihet si fans i tatuazheve por për të treguar dashurinë e madhe ndaj vajzës së tij ai ka realizuar një tatuazh me emrin e saj në krah.

Ai ka shkruar thjeshtë fjalën “Poem”, e cila është pjesa e parë e emrit të vajzës së tyre.

LEXO EDHE:  FOTO/ Kjo do të jetë pa frikë super-makina e vitit

LEXO EDHE:  FOTO/Ky është E-classi i ri i Mercedes

Ndërkohë që ngjyrosja e tatuazhit është bërë me ngjyrë blu, të marrë me shenjën e gishtërinjve të më të voglës së tyre.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar për tatuazhin e ri./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kriset marrëdhënia me Ledjanën/ Mevlani: S’jam askush për atë

Publikuar

-

Nga

Ledjana dhe Mevlani janë një nga çiftet më të pëlqyer në emisionin Përputhen. Ditën e sotme prezantuesja Bora Zemani bëri me dije se konkurentja nuk ka pranuar që të bëjë një takim romantik me Mevlanin apo të takojë familjarët e tij.

Ajo është shprehur se nuk ka bërë ndonjëherë si e dashuruar dhe shton se mund ti thuash dikujt të dua, por edhe mund të ndahesh.

Më tej, Mevlani u shpreh se tashmë nuk i beson më 100% asaj dhe shprehet se ndoshta për të ai nuk është askushi. “Ti po hedh poshtë të gjitha duke thënë u zgjova në mëngjes dhe i thash të dua. Thua nuk kam bërë si e dashurua. Ndoshta për ty nuk jam askushi”, tha Mevlani/CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ledjana pjesë e familjes/ Mevlani përlotet nga surpriza e së ëmës

Publikuar

-

Nga

Konkurenti i Përputhen Mevlan Shaba ka një lidhje shumë speciale me mamanë e tij. Ditën e sotme në emision u transmetua një mesazh. ku ajo  shprehet se konkurentin e ka pasur gjithmonë mbështetje. Ajo ka folur edhe për Ledianën dhe shprehet se  do ti mësojë gatimet e preferuar të tij.

Pas kësaj videoje Mevlani u prek duke u shprehur se është i lumtur që ajo është e qeshur.

LEXO EDHE:  FOTO/Ky është E-classi i ri i Mercedes

LEXO EDHE:  FOTO/Ky është E-classi i ri i Mercedes

“Falë Mevlanit jam bërë dhe unë i famshëm. Cilido të jetë zgjedhja e tij unë do ti tregojë gatimet që ka qejf Mevlani. Nëse ai është i lumtur jam edhe unë. Lediana më pëlqen shumë. Dhuratën e Ledianës e ka ruajtur ke dhoma e tij.”, shprehet mamaja e tij./CNA.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

 

 

LEXO TE PLOTE