Connect with Us

Zbulohet surpriza/ Andi Shehi pjesë e klipit të këngëtares së njohur

Showbizz

Zbulohet surpriza/ Andi Shehi pjesë e klipit të këngëtares së njohur

Publikuar

-

Zbulohet surpriza/ Andi Shehi pjesë e klipit të këngëtares së njohur

Andi Shehi është një nga konkurrentët, i cili është përfolur shumë në mediat rozë pas daljes nga Përputhen.

Loja e tij me Tean, zemëroi të gjithë publikun të cilëti kryqëzuan në rrjetet sociale me komentet e tyre.

Por pas bujës së madhe, Andi ka vijuar me aktivitet e tij. Ai është bërë pjesë e një prej klipit më të ri të këngëtares Shkenda Dubovca, këngës “Si dikur”.

LEXO EDHE:  Shkëmbim puthjesh/ Sara dhe Atdheu marrin vendimin e papritur për Përputhen

Kujtojmë se Andi jashtë emisionit është përfolur për një lidhje dashurie me ish konkurrenten Melisa Lleshi.

Së fundi pas deklaratës së Tea, Andi ka reaguar duke thënë se pasi të shtojë 30 mijë ndjekës në Facebook do të tregojë deklarata të forta për Tean dhe jetën e tij private./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Një yll pasarelash/ Njihuni me bukuroshen me trupin marramendës

Publikuar

-

Nga

Georgina Mazzeo është një modele amerikane dhe yll i Instagram-it.  Ajo u bë e njohur flaë fotove me bikini ku tregon linjat e saj perfekte dhe trupin e palestruar.

Bukuroshja ka miliona ndjekës në rrjetet sociale të cilët e adhurojnë për fizikun e saj.

Georgina është një yll pasarelash, e cila përveç modës është shumë e apasionuar pas paletsrës dhe kjo duket nga trupi i saj plot muskuj.

LEXO EDHE:  “Ishte e stisur”/ Albi Nako sqaron si qëndron e vërteta me konkurrenten: E njoh prej 20 vitesh

LEXO EDHE:  “KÇK”, kënga e re e Mevlanit dedikuar Ledianës dhe Antonelës

Për më tepër ne kemi përzgjehdur fotot më të bukura të Georginës që mund ti shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Habit ish konkurrentja e Përputhen/ “Dua të bëhem nënë pa baba”

Publikuar

-

Nga

Habit ish konkurrentja e Përputhen/ “Dua të bëhem nënë pa baba”

Ish konkurrentja e Përputhen 1, Ina Kollçaku i ka habitur të gjithë me deklaratën e saj.

Në një intervistë për emisionin “Ora verore”, ajo është shprehur se vazhdon të mendojë faktin se do të bëhet nënë pa baba.

Gjithashtu ajo ka zbuluar se kjo verë e ka gjetur të dashuruar dhe se po e shijon shumë këtë kohë në Livadhe.

Pjesë nga biseda:

Ronaldo Sharka: Vitin e kaluar ke folur  për faktin e të qenurit nënë, pa baba. Vazhdon ende ti qendrosh këtij mendimi?

LEXO EDHE:  “KÇK”, kënga e re e Mevlanit dedikuar Ledianës dhe Antonelës

LEXO EDHE:  Prej kohësh mohojnë se janë në një lidhje/ Publikohen fotot intime të Andit me Melisën

Ina Kollçaku: Po, vazhdoj ta mendoj.

Ronaldo Sharka: Kur ?

Ina Kollçaku: Biologjikisht jam duke e ndjerë gjithmonë dhe më shumë. Ta premtoj ekskluzive.

Ronaldo Sharka: Je apo jo e dashuruar?

Ina Kollçaku: Unë jam gjithmonë e dashuruar.

Ronaldo Sharka: Por me një person konkret?

Ina Kollçaku: Po, Ina Kollçaku është e dashuruar. Tani jetoj në jug. Do vazhdojë vera, besoj që të jem e dashuruar në Livadh./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kejvina vijon me pozat e nxehta/ Modelja “çmend” pushuesit me pozat e saj

Publikuar

-

Nga

Kejvina vijon me pozat e nxehta/ Modelja “çmend” pushuesit me pozat e saj

Kejvina Kthella është një nga modelet më seksi dhe të përfolura të momentit.

Bukuroshja duket se po i shijon në maksimum pushimet e saj, nga ku nuk mungojnë edhe pozat e nxehta.

E veshur me bikini ngjyrë minimaliste, Kejvina ka treguar format e saj “bombë”.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE