Connect with Us

Të hënën në serialin “Kudo bashkë”/ Demir përfundon në spital

Life Style

Të hënën në serialin “Kudo bashkë”/ Demir përfundon në spital

Publikuar

-

Të hënën në serialin “Kudo bashkë”/ Demir përfundon në spital

Selin nxehet kur sheh se Demir ka ndryshuar vendin e orendive në shtëpi. E nevrikosur ajo fillon të shkatërrojë shtëpinë. Demir mëson se Selin ka një dhomë sekrete që e mban të kyçur. Selin shoqërohet për në punë nga Demiri por habitet kur ai e lë në mes të rrugës.

Burak përpiqet të gjejë një mënyrë për të hequr qafe Demirin. Selin dhe Demir shkojnë bashkë në një drekë pune dhe për herë të parë kalojnë kohën me njëri-tjetrin. Për faj të Selinit Demir sëmuret nga alergjia. Demir përfundon në spital.

Çështja e shtëpisë bëhet sërish objekt debati mes tyre. Demir prej inatit nuk e lejon Selinin të hyjë në shtëpi. Ajo thyen xhamin dhe paralajmëron Demirin të mos i prekë më sendet e saj. Demir shpëton Selinin nga një incident./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Ledri Vula gdhend në trup tatuazhin e radhës/ Dedikim kushtuar vajzës

Publikuar

-

Nga

Reperi i njohur Ledri Vula para disa muajsh është bërë baba për herë të parë me një vogëlushe të cilës i vëndosën emrin Poem Blu.

Vula është gjithmon në qendër të publikut për këngët e tij por edhe për pushimet luksoze që ai bën. Pak ditë më parë Vula së bashku me bashëshorten e tij Sara Hoxhën dhe vajzën e vogël shijuan Dubain.

Reperi nuk njihet si fans i tatuazheve por për të treguar dashurinë e madhe ndaj vajzës së tij ai ka realizuar një tatuazh me emrin e saj në krah.

Ai ka shkruar thjeshtë fjalën “Poem”, e cila është pjesa e parë e emrit të vajzës së tyre.

LEXO EDHE:  Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Javuz tenton të përdhunojë Kaderin, ajo e shtyn nga ballkoni

LEXO EDHE:  Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Feride merr lajmin e keq për Ejlylin

Ndërkohë që ngjyrosja e tatuazhit është bërë me ngjyrë blu, të marrë me shenjën e gishtërinjve të më të voglës së tyre.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar për tatuazhin e ri./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kriset marrëdhënia me Ledjanën/ Mevlani: S’jam askush për atë

Publikuar

-

Nga

Ledjana dhe Mevlani janë një nga çiftet më të pëlqyer në emisionin Përputhen. Ditën e sotme prezantuesja Bora Zemani bëri me dije se konkurentja nuk ka pranuar që të bëjë një takim romantik me Mevlanin apo të takojë familjarët e tij.

Ajo është shprehur se nuk ka bërë ndonjëherë si e dashuruar dhe shton se mund ti thuash dikujt të dua, por edhe mund të ndahesh.

Më tej, Mevlani u shpreh se tashmë nuk i beson më 100% asaj dhe shprehet se ndoshta për të ai nuk është askushi. “Ti po hedh poshtë të gjitha duke thënë u zgjova në mëngjes dhe i thash të dua. Thua nuk kam bërë si e dashurua. Ndoshta për ty nuk jam askushi”, tha Mevlani/CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ledjana pjesë e familjes/ Mevlani përlotet nga surpriza e së ëmës

Publikuar

-

Nga

Konkurenti i Përputhen Mevlan Shaba ka një lidhje shumë speciale me mamanë e tij. Ditën e sotme në emision u transmetua një mesazh. ku ajo  shprehet se konkurentin e ka pasur gjithmonë mbështetje. Ajo ka folur edhe për Ledianën dhe shprehet se  do ti mësojë gatimet e preferuar të tij.

Pas kësaj videoje Mevlani u prek duke u shprehur se është i lumtur që ajo është e qeshur.

LEXO EDHE:  Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Kemal i lutet Mesudes të bindë Ejlylin të tërheqë denoncimin

LEXO EDHE:  Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Vajzat e jetimores bien në kurthin e një mafiozi

“Falë Mevlanit jam bërë dhe unë i famshëm. Cilido të jetë zgjedhja e tij unë do ti tregojë gatimet që ka qejf Mevlani. Nëse ai është i lumtur jam edhe unë. Lediana më pëlqen shumë. Dhuratën e Ledianës e ka ruajtur ke dhoma e tij.”, shprehet mamaja e tij./CNA.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

 

 

LEXO TE PLOTE