Connect with Us

“Bomba” Vildane Zeneli/ Fotot më të fundit të modeles shqiptare

Showbizz

“Bomba” Vildane Zeneli/ Fotot më të fundit të modeles shqiptare

Publikuar

-

“Bomba” Vildane Zeneli/ Fotot më të fundit të modeles shqiptare

Vildane Zeneli është një nga modelet më bombastike të Instagramit. Bukuroshja nga Kosova jeton mes New Yorkut dhe Los Angelos.

Karriera e saj si modele ka nisur pothujase menjëherë pas zhvendosje në Amerikë ku u kontaktua si agjente modeling. Vildane firmosi kontratën me dy nga kompanitë më të mëdha të modës si Ford Models dhe Major Agency në Europë.

Ajo ka qenë imazhi dhe ka modeluar për shumë kompani dhe marka të larta si linjat e veshjeve të Jennifer Lopez, Sweetface, JLO dhe Justsëeet, Baby Phat, Canon, August Silk, Ed Hardy, Vera Wang, Just Cavalli, kozmetikë EBC dhe shumë të tjera.

Përveç shumë fushatave të saj reklamuese dhe modelesh, ajo u shfaq në kopertina të shumta ndërkombëtare dhe në revista duke përfshirë Sports Illustrated, Vogue Paris, One, Kosovarja, revista Westchester, Spa International, Magazine Fitness, MAQ Fitness, MetRx, Supermodel dhe dhjetëra të tjerë.

LEXO EDHE:  Foto/ Pas ndarjes nga sportisti, Olivia shijon në maksimum verën

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Rikthehet programi i njohur/ Hapen audicionet e “Big Brother Vip”

Publikuar

-

Nga

Rikthehet programi i njohur/ Hapen audicionet e “Big Brother Vip”

Prej disa vitesh Top Channel nuk po e realizon më reality shown më të shikuar “Big Brother”, ndonëse shpeshherë është premtuar se do të vijë edhe një sezon i ri.

Mësohet se së shpejti pritet të fillojë “Big Brother Vip”, i njejti reality show me personazhe publike. Tashmë janë hapur audicionet për personazhet Vip që do të izolohen brenda një shtëpie.

Personazhe që qytetarët janë mësuar t’i shohin në media dhe rrjete sociale, tashmë do të mbyllen brenda shtëpisë së famshme, larg luksit dhe komoditetit që na fal jeta e përditshme.

Ky program do të vijë në formatin më të fundit, ndërsa Top Channel raporton se ka blerë të drejtat ekskluzive për realizimin dhe janë përgatitur ambientet dhe studioja e “Big Brother Vip”.

LEXO EDHE:  Produktet shqiptare/ 10 shtetet që i importojnë më shumë

LEXO EDHE:  E parezistueshme me linjat e saj/ Ana Cheri, modelja që do t’iu lërë pa mend

Njerëzit e famshëm do të vishet me petkun e qytetarëve të zakonshëm dhe do të jenë të ekspozuar para kamerave 24 orë në 24 orë në 7 ditë të javës./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Çifti më i ri në “Përputhen”/ Ola deklaron vetëm për Muratin

Publikuar

-

Nga

Çifti më i ri në “Përputhen”/ Ola deklaron vetëm për Muratin

Ola dhe Murati janë çifti më i ri i emisionit të dashurisë “Përputhen”.

Në puntatën e sotme të emisionit u trasmetua takimi i dyshes dhe pikërisht sot Ola është deklaruar në emision vetëm për Muratin.

Ajo tha se në këtë rrugëtim e sheh veten me shtetasin turk që jeton në Shqipëri, ndërsa për ta vënë në provë, moderatorja Bora Zemani i kërkoi të bëjë kafe turke.

Ola pranoi dhe bëri një kafe për Muratin, ku nuk munguan edhe batutat.

Pjesë nga biseda:

LEXO EDHE:  Foto/ Modelet e thonjve për Halloween të cilat janë më të bukura se kostumi

LEXO EDHE:  Foto/ Modelet e thonjve për Halloween të cilat janë më të bukura se kostumi

Murati: Unë e dua me sheqer si ty Ola. Mami im gatuan shumë mirë dhe e kërkon që të gatuajë shumë mirë. Sa herë iki në Stamboll, bën vetëm ushqim për mua.

Ola: Ti do që të gatuajë si mami jot?

Murati: Do e mësojë ajo s’ka gjë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Murati i bën gjërat serioze/ Fton Olën ta prezantojë me prindërit në Turqi

Publikuar

-

Nga

Murati i bën gjërat serioze/ Fton Olën ta prezantojë me prindërit në Turqi

Murati, është shtetasi turk më i komentuar i momentit në mediat rozë, për shkak të pjesëmarrjes së tij në emisionin e dashurisë “Përputhen”.

Parukieri që jeton në Shqipëri prej disa javësh po del me Olën dhe është deklaruar në program vetëm për të.

Pas lajmeve se ai ka një tjetër lidhje jashtë dhe pret të bëhet baba, Murati ka dashur që gjërat t’i bëjë më serioze me Olën, si për të treguar se fjalët e përhapura nuk janë të vërteta.

Në puntatën e sotme të emisionit është transmetuar takimi i tij me Olën, ku ai i ka kërkuar kësaj të fundit që të shkojë në Turqi dhe ta prezantojë me prindërit e tij.

LEXO EDHE:  E parezistueshme me linjat e saj/ Ana Cheri, modelja që do t’iu lërë pa mend

LEXO EDHE:  FOTOT-Siç rrallë herë e keni parë!/ Amarda Toska pa pikë grimi

Pjesë nga biseda:

Murati: Do të kisha shumë dëshirë të shkonim në Turqi, të takoje mamin, babin.

Ola: Caktoje ditën. Po si do merremi vesh?

Murati: Translate. Ti do flasësh, unë do them atë që duan të dëgjojnë ata.

Ola: Po kur të mësoj unë të flas turqisht?

Murati: Mos mëso, ç’e do./ CNA.al

LEXO TE PLOTE