Connect with Us

Konkurrenti më i ndjekur në Përputhen/ Ja kush e mban kurorën në Instagram

Showbizz

Konkurrenti më i ndjekur në Përputhen/ Ja kush e mban kurorën në Instagram

Publikuar

-

“Përputhsat” i futen muzikës/ Në listë shtohet dhe ish konkurrentja

Emisioni Përputhen është një nga emisionet më të ndjekura të momentit. Konkurrentët kanë arritur të fitojnë vëmendjen e publikut duke arritur një numër shumë të madh ndjekësish në rrjetet sociale.

Gjatë një kërkimi në rrjetin social Instagram u vu re se konkurrentja që kishte më shumë ndjekës është Ledjana Prenga me 402 mijë.

Në një lidhje jashtë emisionit?/ Lediana ironizon akuzuesit: Ish-i im quhet Xhoni

Pas saj vjen Mevlan Shaba me 371 mijë ndjekës, që ndiqet nga Atdheu me 349 mijë mijë ndjekës. Këto janë tre vendet e para ndërsa lista vijon si më poshtë:

LEXO EDHE:  Si të merrni shumë like te fotot që postoni në Instagram?Zbulojeni tani!

“Dënimi më i madh në jetë...”/ Mevlani dedikim për Antonelën?

Andi Artani me 306 mijë ndjekës

Julian Lala me 277 mijë ndjekës

Jasmin Kadriu me 271 mijë ndjekës

Sindi Loci me 270 mijë ndjekës

Plas keq në mes të emisionit/ Sindi debate të ashpra me konkurrentët dhe Arjanin

Antonela Berisha me 263 mijë ndjekës

Antonela bën “skandal” në mes të emisionit/ Ngrihet në këmbë dhe bërtet: Olsa nuk e duroj dot këtë

Sara Malaj me 181 mijë ndjekës

Gladiola Zenelaj me 86.3 mijë ndjekës

Tërboi meshkujt me kërcimin seksi/ Njihuni me Olën, vajza që rrëmbeu vëmendjen në Përputhen

Princi Mile me 58.1 mijë ndjekës

Jasmina i nxjerr “të palarat” Princit/ “Helikopterin e pagova unë”

Geljan Rajku me 50.7 mijë ndjekës./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Ledri Vula gdhend në trup tatuazhin e radhës/ Dedikim kushtuar vajzës

Publikuar

-

Nga

Reperi i njohur Ledri Vula para disa muajsh është bërë baba për herë të parë me një vogëlushe të cilës i vëndosën emrin Poem Blu.

Vula është gjithmon në qendër të publikut për këngët e tij por edhe për pushimet luksoze që ai bën. Pak ditë më parë Vula së bashku me bashëshorten e tij Sara Hoxhën dhe vajzën e vogël shijuan Dubain.

Reperi nuk njihet si fans i tatuazheve por për të treguar dashurinë e madhe ndaj vajzës së tij ai ka realizuar një tatuazh me emrin e saj në krah.

Ai ka shkruar thjeshtë fjalën “Poem”, e cila është pjesa e parë e emrit të vajzës së tyre.

LEXO EDHE:  Si të merrni shumë like te fotot që postoni në Instagram?Zbulojeni tani!

LEXO EDHE:  WOW-Ul fundin e tregon që s’ka veshur të brendshme/ Dafina Zeqiri “tërbon” Instagramin

Ndërkohë që ngjyrosja e tatuazhit është bërë me ngjyrë blu, të marrë me shenjën e gishtërinjve të më të voglës së tyre.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar për tatuazhin e ri./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kriset marrëdhënia me Ledjanën/ Mevlani: S’jam askush për atë

Publikuar

-

Nga

Ledjana dhe Mevlani janë një nga çiftet më të pëlqyer në emisionin Përputhen. Ditën e sotme prezantuesja Bora Zemani bëri me dije se konkurentja nuk ka pranuar që të bëjë një takim romantik me Mevlanin apo të takojë familjarët e tij.

Ajo është shprehur se nuk ka bërë ndonjëherë si e dashuruar dhe shton se mund ti thuash dikujt të dua, por edhe mund të ndahesh.

Më tej, Mevlani u shpreh se tashmë nuk i beson më 100% asaj dhe shprehet se ndoshta për të ai nuk është askushi. “Ti po hedh poshtë të gjitha duke thënë u zgjova në mëngjes dhe i thash të dua. Thua nuk kam bërë si e dashurua. Ndoshta për ty nuk jam askushi”, tha Mevlani/CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ledjana pjesë e familjes/ Mevlani përlotet nga surpriza e së ëmës

Publikuar

-

Nga

Konkurenti i Përputhen Mevlan Shaba ka një lidhje shumë speciale me mamanë e tij. Ditën e sotme në emision u transmetua një mesazh. ku ajo  shprehet se konkurentin e ka pasur gjithmonë mbështetje. Ajo ka folur edhe për Ledianën dhe shprehet se  do ti mësojë gatimet e preferuar të tij.

Pas kësaj videoje Mevlani u prek duke u shprehur se është i lumtur që ajo është e qeshur.

LEXO EDHE:  Meshkujt i ofrojnë shuma marramendëse për një natë/ Kjo është modelja që u pasurua falë Instagramit

LEXO EDHE:  Meshkujt i ofrojnë shuma marramendëse për një natë/ Kjo është modelja që u pasurua falë Instagramit

“Falë Mevlanit jam bërë dhe unë i famshëm. Cilido të jetë zgjedhja e tij unë do ti tregojë gatimet që ka qejf Mevlani. Nëse ai është i lumtur jam edhe unë. Lediana më pëlqen shumë. Dhuratën e Ledianës e ka ruajtur ke dhoma e tij.”, shprehet mamaja e tij./CNA.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

 

 

LEXO TE PLOTE