Connect with Us

Jasmin xheloze për këngëtaren e njohur/ “Iu komenton shoqeve karamele”

Showbizz

Jasmin xheloze për këngëtaren e njohur/ “Iu komenton shoqeve karamele”

Publikuar

-

Surpriza e “supozuar” e Jasminës nga Amerika/ Vëllai i Andit ka dy fjalë për të

Jasmin Kadriu dhe Andi Artani janë një nga “çiftet” më të pëlqyer nga ndjekësit e Përputhen. Mes tyre ka gjithnjë shumë zënka por nuk mungon pajtimi në fund me puthje dhe përqafime.

Së fundi Andi është bërë pjesë e një prej klipeve të Diona Fonës, këngëtares së njohur të hitit “Xhani”.

Ai ka marrë pjesë si model në klipin e këngës së re që titullohet “Sheqer”.

Këngëtarja ka publikuar pak sekuencë nga klipi dhe Andi ka komentuar duke shkruar: “Rrëqethet trupi, nuk e kisha menduar, nuk dua ta prish gjithë këtë gjë, karamele.”

LEXO EDHE:  “Sekreti i rinisë së përjetshme”/ Sa herë në javë duhet të kryeni marrëdhënie intime

Ky koment ka mërzitur shumë Jasminën e cila e ka shprehur të gjithë xhelozinë e saj gjatë takimit me Andin, duke i thënë se iu komenton shoqeve karamele.

Në puntatën e kaluar në fund të programit, Jasmina bëri deklaratën e papritur duke deklaruar se është vetëm për Andin dhe do të dalë në takime vetëm me të./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Diona Fona (@dionafona)

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Nuk e fshehin më/ Moderatorja dhe balerini konfirmojnë lidhjen e dashurisë

Publikuar

-

Nga

Nuk e fshehin më/ Moderatorja dhe balerini konfirmojnë lidhjen e dashurisë

Moderatorja Argjira Spanca dhe balerini Graciano Tagani nuk e fshehin më lidhjen e tyre të dashurisë.

Dyshja kanë konfirmuar se po jetojnë një romancë dashurie. Moderatorja dhe balerini u vunë përballë pyetjeve të panelit Në Trotuar dhe konfirmuan se janë të dashuruar.

Kujtojmë se pak ditë më parë ata u përfolën se bashkëjetojnë prej kohësh. Argjira dhe Graciano përveçse partnerë në jetë janë edhe bashkëpunëtorë në projektet që transmetohen në E Diell./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by E Diell ☀️ (@ediell_topchannel)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Më vinte nga mbrapa gjithë ditën”/ Ana Lleshi tregon për lidhjen 5 vjeçare

Publikuar

-

Nga

“Më vinte nga mbrapa gjithë ditën”/ Ana Lleshi tregon për lidhjen 5 vjeçare

Ana Lleshi është bërë pjesë e diskutimit të temës së radhës në rubrikën “Në trotuar”.

Teksa diskutohej për marrëdhëniet në çift, Ana ka zbuluar se ka patur një lidhje 5 vjeçare. Ajo ka treguar se gjithçkja shkonte mirë, personi i shkonte pas gjithë ditën por në momentin që ai i propozoi për fejesë ajo e refuzoi dhe i dha fund marrëdhënies.

Unë flas gjithë ditën për marrëdhëniet e mia të dështuara. Meshkujt janë më delikat se femrat. Kam pas një lidhje 5 vjecare. Më shkonte nga mbrapa gjithë ditën, më shkonte vaj. Momentin që më kërkoi fejesë unë e lashë”, shprehet ajo./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ina Kollçaku bën deklaratë e fortë: Meshkujt e mi kanë qarë për mua

Publikuar

-

Nga

Ina Kollçaku bën deklaratë e fortë: Meshkujt e mi kanë qarë për mua

Ina Kollçaku ka diskutuar rreth temës se “Sa të vërtetë janë çiftet” në rubrikën “Në Trotuar”.

Në lidhje me gjendjen emocionale tëmeshkujve dh etë femrave, Ina është shprehur se edhe meshkujt janë të ndjeshëm.

Gjatë bisedës ajo është shprehur se të gjithë ish të dashurit e saj kanë qarë të paktën një herë për të.

LEXO EDHE:  Humbi 16 kilogramë për një muaj/ Klea Huta zbulon “sekretin” e linjave perfekte pas shtatzënisë

LEXO EDHE:  Trup fantastik dhe poza provokuese me bikini/ Anxhelina Hadërgjonaj i vë “flakën” Instagramit

Këtu është turp të vuash për dikë. Është aftësia jonë që i përballojmë ne emocionet. Të gjithë meshkujt e mi kanë qarë për mua njëherë. Nuk e di për këtë të fundit”, shprehet ndër të tjera Ina. / CNA.al

LEXO TE PLOTE