Connect with Us

“Fitova prap peshë, sa acaruese”/ Bebe Rexha publikon videon ku tregon pa kompleske trupin

Showbizz

“Fitova prap peshë, sa acaruese”/ Bebe Rexha publikon videon ku tregon pa kompleske trupin

Publikuar

-

“Fitova prap peshë, sa acaruese”/ Bebe Rexha publikon videon ku tregon pa kompleske trupin

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha ka qenë gjithnjë në qendër të vëmendjes dhe është komentuar shumë për peshën e saj trupore.

Ajo është përballur në rrjetet sociale me komente negative ku ndjekësit e kritikojnë për kilete tepërta dhe celulitin.

Por pas gjithë komenteve dhe kritikave ajo jep gjithnjë një mesazh të fortë për të gjitha vajzatr duke thënë se duhet ta duan veten ashtu siç janë dhe të kapërcejnë të gjitha komplesket.

Së fundi ajo ka publikuar një video ku shafq linjat e saj me rroba banjo. Bebe ka treguar se ka shtuar paksa në peshë por po mundohet të ruajë balancën edhe pse kjo gjë e acaron shumë.

LEXO EDHE:  “Është vetëm maja e ajsbergut”/ Ish-ministri i Brendshëm “i përvishet” Ardi Veliut: Veprim skandaloz

Fitova përsëri peshë. Është kaq e bezdisshme. Por me hapa të vegjël. Ruani balancën. Udhëtoni në valë. Kapërceni përtej kofshëve dhe celulitit”, shkruan ajo në rrjetin e saj social./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Nuk doja ta shihja me sy”/ Princi i bën veprimin e papritur Aristelës

Publikuar

-

Nga

U deklarua për Aristëlën/ Prici: Je gjysma ime

Përputhen është një ndër programet më të ndjekur dhe komentuar të momentit. Këtë javë është java përbyllëse e emisionit ku konkurentët që kanë pëlqime për njëri tjetrin kanë sqaruar keqkuptimet mes tyre.

Sot ka qenë takimi i Aristelës dhe Pricit. Debate të shumta kishte në këtë takim ku një ndër to ishte edhe komenti i njërit nga ish konkurentët Kristiani ku thoshte “Kristela është nusja ime, kot lodhet Princi”. Nga këtu nisi debati dhe Princi ka bërë veprimin e papritur, ku ka hequr Aristelën nga rrjeti social instagram.

Unë nuk të hoqa nga instagrami sepse unë dhe ti e mbyllëm me aq”, u shpreh Princi. Ndërkohë që Aristela e pyet se përse e ka bërë këtë veprim ai u përgjigj se nuk dëshironte ta shihte momentalisht. “Unë nuk doja ta shihja me sy momentalisht”, shtoi Princi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Juli bën deklaratën e fortë/ “Blerimi ka hyrë mes këtij çifti”

Publikuar

-

Nga

Princi dhe Blerimi ‘luftë’ për Antonelës/ Juli: Fiton gjithmonë i treti

Përputhen eshtë një program ku konkurentët dalin me njëri tjetrin për tu njohur dhe krijuar një stori dashurie. Aristela dhe Princi janë dy prej konkurentëve të cilët kanë pasur disa takime së bashku dhe duket sikur një ndjenjë ka lindur mes tyre. Por gjatë programit të sotëm  ka pasur nje krisje mes tyre. Aristela deklaroi se në një lidhje kërkon që mashkulli të dominojë dhe këtë gjë nuk e sheh te Princi. Por Juli nje tjetër konkuret u shpreh se ka qene Blerimi i cili ka ndërhyrë mes këtij çifti që po krijohej.

“Do ishin çift i bukur nëse Blerimi nuk do futej në mes të njëri tjetrin. Nëse duhen të rrijnë të takohen por ti je futur në mes të njëri tjetrit. Ata duhet të ulen dhe të flasin dhe të heqin mendjen çthonë të tjerët , kundërshtarët dhe miqtë. Më vjen keq që zihen në vend të ulen të flasin si do jenë më njëri tjetrin”, u shpreh Juli./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Dua nga një mashkull të jetë burrë”/ Aristela ve në pozitë Princin

Publikuar

-

Nga

Aristela ve në pozitë Princin/ “Dua nga një mashkull të jetë burrë, jo si ti” Përputhen është një ndër programet më të komëntuar të momentit. Kjo është java e fundit e këtij programi dhe çiftet që janë krijuar apo konkurentët po ndajnë pëlqimet e tyre. Në takimin e fundit Aristela Leka dhe Princi Mile patën një debat. Aristela gjatë takimit ju shpreh Princit se kërko nga një mashkull që ta ketë ai në dorë situatën dhe jo ajo, por në këtë rast siaps saj Princi nuk është i tillë. “Në këtë mardhënie po dominoj unë dhe unë nuk dua në një mardhënie të jem dominantja. Dua që mashkulli im të jetë burrë, ta ketë ai situatën në dorë jo unë”, është shprehur Aristela. Ndërsa Princi kundërshtoi se Aristela po i krijon këto situata për tu larguar prej tij dhe se nuk ka pëlqim për Princin. “Aristela po godet prap tek i njëjti vend dhe po gjen diçka që të largohet. Unë mendoj se ajo nuk ka shumë pëlqim ndaj meje aq sa kam unë për atë”, është shprehur Princi.

Përputhen është një ndër programet më të komëntuar të momentit. Kjo është java e fundit e këtij programi dhe çiftet që janë krijuar apo konkurentët po ndajnë pëlqimet e tyre. Në takimin e fundit Aristela Leka dhe Princi Mile patën një debat.

Aristela gjatë takimit ju shpreh Princit se kërko nga një mashkull që ta ketë ai në dorë situatën dhe jo ajo, por në këtë rast siaps saj Princi nuk është i tillë.

Në këtë mardhënie po dominoj unë dhe unë nuk dua në një mardhënie të jem dominantja. Dua që mashkulli im të jetë burrë, ta ketë ai situatën në dorë jo unë”, është shprehur Aristela.

Ndërsa Princi kundërshtoi se Aristela po i krijon këto situata për tu larguar prej tij dhe se nuk ka pëlqim për Princin.

LEXO EDHE:  Humbi 25 kilogramë në pak kohë/ Fifi tregon se çfarë e shtyu të dobësohej

LEXO EDHE:  Video e plote/Policia priti 34 minuta pas sulmit në Elbasan

Aristela po godet prap tek i njëjti vend dhe po gjen diçka që të largohet. Unë mendoj se ajo nuk ka shumë pëlqim ndaj meje aq sa kam unë për atë”, është shprehur Princi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE