Connect with Us

Kaloi në overdozë/ Humb jetën reperi i njohur

Showbizz

Kaloi në overdozë/ Humb jetën reperi i njohur

Publikuar

-

Kaloi në overdozë/ Humb jetën reperi i njohur

DMX kaloi një overdozë e cila e la trurin e tij pa oksigjen për më shumë se 30 minuta, gjë që rezultoi fatale për të.

Një përfaqësues për familjen e tij ka thënë për TMZ:

“Ne jemi shumë të pikëlluar të njoftojmë sot se i dashuri ynë, DMX, emri i lindjes së Earl Simmons, vdiq në moshën 50 vjeç në Spitalin White Plains me familjen e tij në krah pasi u vendos në jetë mbështetja për ditët e kaluara. Earl ishte një luftëtar që luftoi deri në fund.”

Më pas ka vijuar:

“Ai e donte familjen e tij me gjithë zemër dhe ne i çmojmë kohët që kaluam me të. Muzika e Earl, frymëzoi adhurues të panumërt në të gjithë botën dhe trashëgimia e tij ikonike do të jetojë përgjithmonë. Ne e vlerësojmë të gjithë dashurinë dhe mbështetjen gjatë kjo kohë tepër e vështirë. Ju lutemi respektoni privatësinë tonë ndërsa pikëllohemi për humbjen e vëllait, babait, xhaxhait dhe njeriut që bota e njihte si DMX.

LEXO EDHE:  Tragjike! Po xhironte klipin e ri, reperi i njohur bie nga aeroplani dhe gjen vdekjen

Ne do të ndajmë informacione në lidhje me shërbimin e tij përkujtimor sapo të finalizohen detajet.”

“It’s all good”, “What’s my name”, “Party up” ishin vetëm disa prej super hiteve të tij ndër vite!/CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTO-WOW- Genta Ismajli prezanton nënën e saj dhe të gjithë mbetën gojëhapur

Publikuar

-

Nga

FOTO-WOW- Genta Ismajli prezanton nënën e saj dhe të gjithë mbetën gojëhapur

Genta Ismajli është një nga këngëtaret më të dashura të showbizzit shqiptar. Prej vitesh ajo jeton jashtë Shqipërisë së bashku me partnerin e saj.

Këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale  ku më së shumti publikon momente nga projektet e saj muzikore. Por sot ka bërë një përjashtim. Në Instastory Genta ka publikuar disa foto kun a prezanton më nënën e saj.

LEXO EDHE:  “Është shumë e lodhshme”/ Noizy flet për përplasjen me Encën

LEXO EDHE:  "Të dua"/ Reperi shqiptar feston ditëlindjen, e dashura i poston fotot intime

Ajo që tërhoqi vëmendjen është se Genta dhe nëna e saj në fakt duken si dy motra.

Gëzuar ditën e nënave Eca! Ti je njeriu më i buku, je bota për mua! Faleminderit për gjithçka që bën, të dua shumë! Gëzuar ditën e nënave gjithçkaja ime!”, ka shkruar Genta./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Po i dalin të vërtetat sheshit?/ Ledjana bën veprimin e papritur

Publikuar

-

Nga

Po i dalin të vërtetat sheshit?/ Ledjana bën veprimin e papritur

Të gjithë prisnin që Ledjana dhe Mevlani të dilnin çift nga programi Përputhen, por duket se nuk do të ndodhë kështu.

Në puntatën e kaluar, Ledjana u shpreh se nuk donte të realizonte takim romantik me Mevlanin dhe se donte të vazhdonte njohjen jashtë programit.

E pyetur për arsyen pse nuk pranoi të realizonte takimin romantik, pasi i tha “Të Dua”, ajo u shpreh:

“Unë i kam tëhnë “Të dua” por ka qenë ndjesi e momentit, por kjo nuk do të thotë që unë jam e dashuruar.”

Pasi dëgjoi këto, Mevlani, u shpreh se kishte dyshime pas deklaratës dhe ato që po shprehte Ledjana në emision.

LEXO EDHE:  Leonora Jakupi i rikthehet muzikës/ Publikon klipin e saj më të ri

LEXO EDHE:  Makina përplaset keq me motorin/ Ndërron jetë i riu

Nga ana tjetër në rrjetet sociale, ndjekësit mendojnë se Ledjana nuk ka asnjë ndjenjë për Mevlanin dhe se mund të jetë e lidhur me dikë tjetër jashtë.

Melisa Lleshi dhe Antonela kanë reaguar në rrjetet sociale duke thënë se gënjeshtra i ka këmbët e shkurtra dhe se e vërteta do të dalë shumë shpejt në shesh.

Si të mos mjaftonte kjo, Ledjana është “zhdukur” nga rrjetet sociale, duke mbyllur llogarinë e saj personale në Instagram./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

I bëri “dalje” Sarës / Geliani i hedh sytë nga një tjetër konkurrente

Publikuar

-

Nga

I bëri “dalje” Sarës / Geliani i hedh sytë nga një tjetër konkurrente

Pak ditë më parë, Geliani hoqi dorë nga Sara duke tërhequr edhe deklaratën që dha për të.E gjitha kjo ndodhi pasi Sara publikoi një foto me Atdheun ku shiheshin mjaft të afërt me njëri-tjetrin.

Por pas Sarës, Geliani i ka hedhur grepat tek një tjetër konkurrente, Antonela.

Së fundi Antonela ka publikuar një foto ku shfaqet shumë provokuese dhe seksi dhe nuk ka munguar komenti komplimentues i Gelianit.

LEXO EDHE:  Drogë dhe armë pa leje/Reperi i njohur arrestohet në kufi

LEXO EDHE:  Nuk ndalet çifti i famshëm/ Publikojnë fotot lakuriq nga vaska

“Kaçurrela të bukura”, shkruan Geliani, ndërsa Antonela vetëm e falenderon konkurrentin./ CNA.al

LEXO TE PLOTE