Connect with Us

“Për 4 minuta Atdheu i çmendi të gjithë”/ Blerimi i revoltuar me Antonelën pas takimit

Showbizz

“Për 4 minuta Atdheu i çmendi të gjithë”/ Blerimi i revoltuar me Antonelën pas takimit

Publikuar

-

“Për 4 minuta Atdheu i çmendi të gjithë”/ Blerimi i revoltuar me Antonelën pas takimit

Në episodin e kaluar të Përputhen, është dhënë pjesa e fundit e takimit të Blerimit me Antonelën, që duket se nuk ka shkuar mirë.

Blerimi i revoltuar ka reaguar ashpër ndaj Antonelës duke thënë se po e kursen vetëm për hir të mamasë së saj, për respektin që ka ndaj saj.

E gjithë kjo situatë, ka ndodhur pas takimit 4 minutësh me Atdheun dhe videot dhe fotot që kanë treguar se Antonela dhe Atdheu kanë udhëtuar në Sarandë dhe kanë qenë bashkë.

Për këtë Antonela tha se udhëtimin në Sarandë e ka bërë me familjarët e saj dhe nuk ka qenë me Atdheun.

LEXO EDHE:  Yuri Kim takon anëtarët e KLGJ/ Të ngrihet sistem drejtësie i paanshëm

Por duket se Blerimi nuk e ka besuar këtë. Pasi një pjesë e reagimit është publikuar në rrjetet sociale ka patur shumë komente nga ndjekësit që mbështesin Blerimin për reagimin e tij dhe i kthehen shumë keq Antonelës duke i thënë se ajo po bën lojë por Blerimi nuk bie pre e provokimeve të saj.

Hajde Atdhe hajde, erdhi 4 minuta dhe i çmendi të gjithë”, shkruan një prej ndjekësve./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Zbulohet surpriza/ Andi Shehi pjesë e klipit të këngëtares së njohur

Publikuar

-

Nga

Zbulohet surpriza/ Andi Shehi pjesë e klipit të këngëtares së njohur

Andi Shehi është një nga konkurrentët, i cili është përfolur shumë në mediat rozë pas daljes nga Përputhen.

Loja e tij me Tean, zemëroi të gjithë publikun të cilëti kryqëzuan në rrjetet sociale me komentet e tyre.

Por pas bujës së madhe, Andi ka vijuar me aktivitet e tij. Ai është bërë pjesë e një prej klipit më të ri të këngëtares Shkenda Dubovca, këngës “Si dikur”.

Kujtojmë se Andi jashtë emisionit është përfolur për një lidhje dashurie me ish konkurrenten Melisa Lleshi.

LEXO EDHE:  Yuri Kim takon anëtarët e KLGJ/ Të ngrihet sistem drejtësie i paanshëm

LEXO EDHE:  Kandidatja Bazhdari takon mjekët e Shkodrës

Së fundi pas deklaratës së Tea, Andi ka reaguar duke thënë se pasi të shtojë 30 mijë ndjekës në Facebook do të tregojë deklarata të forta për Tean dhe jetën e tij private./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk ndalet Sara e Përputhen/ Vijon me fotot provokuese

Publikuar

-

Nga

Sara Malaj është një nga konkurrentet më të komentuara të Përputhen.

Pak ditë më parë ajo ndezi rrjetin duke publikuar një foto ku shfaqej gjysmë e zhveshur dhe zbulonte tatuazhet që kishte në trup.

Ndërkohë ajo vijon me fotot provokuese. Së fundi ka dhuruar një pozë shumë të nxehtë të cilën e ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale.

Ajo shfaqet e veshur me një xhaketë të zezë, ku lehtësisht duket se nuk mban reçipeta, si dhe tregon këmbët./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  Yuri Kim takon anëtarët e KLGJ/ Të ngrihet sistem drejtësie i paanshëm

LEXO EDHE:  Ambasadori amerikan takohet me Kurtin e Konjufcën/ Kërkon të formohet qeveria sa më shpejtë

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Andi zbulon kush fshihet pas fotos së Jasminës/ Komenti i saj nuk pritej: A mund…

Publikuar

-

Nga

Andi zbulon kush fshihet pas fotos së Jasminës/ Komenti i saj nuk pritej: A mund…

Jasmin Kadriu dhe Andi Artani janë një nga çiftet që po formohen në Përputhen. dyshja ka patur shumë zënka dhe debate mes tyre dhe duket se vijonë edhe pasi janë deklaruar vetëm për nëjri-tjetrin.

Së fundi Jasmina ka publikuar një foto ku andi tregon se është fotografi.

Vetëm një dorë e artistit din me qit në foto një artiste kshtu si ti. Hint: Artisti që ka qit në foto jam une 🤫 veq mos folni ju. ❤️❤️❤”, shkruan ai.

Më pas Jasmina ka reaguar duke iu drejtuar se për një herë të vetme duhet të mendonte për të dhe jo për veten.

LEXO EDHE:  Visar Zhiti takon Nishanin: Zot mëshiro Presidentin

LEXO EDHE:  Kandidatja Bazhdari takon mjekët e Shkodrës

Më pas ai e merr me të mira duke i shkruar: “A ti je dritë”/ CNA.al

LEXO TE PLOTE