Connect with Us

“Mos më lër vetëm”/ Lediana ia plas të qarit në takimin me Mevlanin

Showbizz

“Mos më lër vetëm”/ Lediana ia plas të qarit në takimin me Mevlanin

Publikuar

-

“Mos më lër vetëm”/ Lediana ia plas të qarit në takimin me Mevlanin

Në puntatën e kaluar është transmetuar takimi i parë i Mevlanit dhe Ledianës pasi u deklaruan për njëri-tjetrin. Teksa të gjithë prisnin një takim të ëmbël dhe dashuror, në fakt ishte krejt e kundërta.

Gjatë takimit pati një zënkë mes tyre, ku dyshja filluan t’i kërkojnë llogari njëri-tjetrit se pse nuk tregonin interes.

Lediana u nervozua dhe pati një shpërthim në të qarë për shkak të situatës. Mevlani u mundua ta qetësonte dhe i shprehu dhe dashurinë duke i thënë se nuk mund ta shihte dot duke qarë, madje i tha dhe “të dua”.

Pas takimit pati shumë nervozizëm edhe në studio pas ngacmimit të Antonelës, ku Mevlani filloi të qeshte.

Lediana u shpreh se nuk e dashuronte Mevlanin por thjesht ka një pëlqim ndaj tij. Kjo nuk e bëri të ndihej aspak mirë Mevlanin i cili në fillim u shpreh se nuk donte të komentonte asgjë pasi është e disata herë që ajo po e hedh poshtë në studio.

LEXO EDHE:  Deklarata tronditëse e Faik Bucit për vajzën/ Edhe sot po të më dalë para e vras

Por fundi i takimit ishte ndryshe, dyshja u pajtuan madje i bënë  dhe premtime njëri-tjetrit.

Lediana i kërkoi Mevlanit të mos e linte vetëm dhe ai i premtoi që s’do ta bënte një gjë të tillë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Zbulohet surpriza/ Andi Shehi pjesë e klipit të këngëtares së njohur

Publikuar

-

Nga

Zbulohet surpriza/ Andi Shehi pjesë e klipit të këngëtares së njohur

Andi Shehi është një nga konkurrentët, i cili është përfolur shumë në mediat rozë pas daljes nga Përputhen.

Loja e tij me Tean, zemëroi të gjithë publikun të cilëti kryqëzuan në rrjetet sociale me komentet e tyre.

Por pas bujës së madhe, Andi ka vijuar me aktivitet e tij. Ai është bërë pjesë e një prej klipit më të ri të këngëtares Shkenda Dubovca, këngës “Si dikur”.

Kujtojmë se Andi jashtë emisionit është përfolur për një lidhje dashurie me ish konkurrenten Melisa Lleshi.

LEXO EDHE:  Kriza politike/3 ambasadorë me urgjencë në zyrën e Xhafajt

LEXO EDHE:  Patozi: QEVERIA SULMON KANDIDATIN E PD NË VORË ME URDHËR TË METËS‏

Së fundi pas deklaratës së Tea, Andi ka reaguar duke thënë se pasi të shtojë 30 mijë ndjekës në Facebook do të tregojë deklarata të forta për Tean dhe jetën e tij private./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk ndalet Sara e Përputhen/ Vijon me fotot provokuese

Publikuar

-

Nga

Sara Malaj është një nga konkurrentet më të komentuara të Përputhen.

Pak ditë më parë ajo ndezi rrjetin duke publikuar një foto ku shfaqej gjysmë e zhveshur dhe zbulonte tatuazhet që kishte në trup.

Ndërkohë ajo vijon me fotot provokuese. Së fundi ka dhuruar një pozë shumë të nxehtë të cilën e ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale.

Ajo shfaqet e veshur me një xhaketë të zezë, ku lehtësisht duket se nuk mban reçipeta, si dhe tregon këmbët./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  “Një nga miliona arsyet pse e dua”/ Selvija tregon çfarë e bën të dashurohet çdo ditë e më shumë me Shpatin

LEXO EDHE:  Shpresë e re për Evropën

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Andi zbulon kush fshihet pas fotos së Jasminës/ Komenti i saj nuk pritej: A mund…

Publikuar

-

Nga

Andi zbulon kush fshihet pas fotos së Jasminës/ Komenti i saj nuk pritej: A mund…

Jasmin Kadriu dhe Andi Artani janë një nga çiftet që po formohen në Përputhen. dyshja ka patur shumë zënka dhe debate mes tyre dhe duket se vijonë edhe pasi janë deklaruar vetëm për nëjri-tjetrin.

Së fundi Jasmina ka publikuar një foto ku andi tregon se është fotografi.

Vetëm një dorë e artistit din me qit në foto një artiste kshtu si ti. Hint: Artisti që ka qit në foto jam une 🤫 veq mos folni ju. ❤️❤️❤”, shkruan ai.

Më pas Jasmina ka reaguar duke iu drejtuar se për një herë të vetme duhet të mendonte për të dhe jo për veten.

LEXO EDHE:  Patozi: QEVERIA SULMON KANDIDATIN E PD NË VORË ME URDHËR TË METËS‏

LEXO EDHE:  Foto + Video- Surprizë për Bashën në Korçë/ Dyshek me mesazh për Lulin

Më pas ai e merr me të mira duke i shkruar: “A ti je dritë”/ CNA.al

LEXO TE PLOTE