Connect with Us

Fationi tallet keq me Andin/ “Meshkuj që lënë pjeshkat me…”

Showbizz

Fationi tallet keq me Andin/ “Meshkuj që lënë pjeshkat me…”

Publikuar

-

Fationi tallet keq me Andin/ "Meshkuj që lënë pjeshkat me…”

Rrëfimi i Tea Trifonit për ndarjen e saj nga Bearti dhe lojën me Andin në Përputhen ka krijuar shumë reagime edhe nga konkurrentët e tjerë.

Në rrëfimin e saj Tea zbuloi se Andi gjatë kohës që ishte pjesë e Përputhen ka qenë I lidhur me një vajzë, që të gjithë menduan se ishte Melisa.

Pas kësaj, Andi reagoi shumë ashpër duke thënë se do të zbulonte gjëra shumë të forta nëse në profiling e tij në Facebook  do të kapte numrin e 30 mijë ndjekësve.

Ish konkurrenti Fation Kuqari ka ironizuar gjestin e Andit, duke shkruar në një postim në rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  "Jam bipolare dhe s'kam turp ta them"/Bebe Rexha rrëfehet për herë të parë për sëmundjen e saj

Hahahahahah në ça bote jetojmë, meshkuj që lënë pjeshkat me koncension për follow, mendo për lek ç’bëjnë. Yy barbona. Po kapa 3000000k follow në Facebook ose në Insta. Do tregoj si bëj sh*rrën”, shkruan Fationi./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Zbulohet surpriza/ Andi Shehi pjesë e klipit të këngëtares së njohur

Publikuar

-

Nga

Zbulohet surpriza/ Andi Shehi pjesë e klipit të këngëtares së njohur

Andi Shehi është një nga konkurrentët, i cili është përfolur shumë në mediat rozë pas daljes nga Përputhen.

Loja e tij me Tean, zemëroi të gjithë publikun të cilëti kryqëzuan në rrjetet sociale me komentet e tyre.

Por pas bujës së madhe, Andi ka vijuar me aktivitet e tij. Ai është bërë pjesë e një prej klipit më të ri të këngëtares Shkenda Dubovca, këngës “Si dikur”.

Kujtojmë se Andi jashtë emisionit është përfolur për një lidhje dashurie me ish konkurrenten Melisa Lleshi.

LEXO EDHE:  Rrëfimi rrëqethës i vajzës së abuzuar seksualisht në Fushë-Krujë/ Isha 16-vjeç kur më dhanë kokainë…

LEXO EDHE:  38-vjeçarja trondit me rrëfimin/ Bashkëjetuesi më dhunonte, kur isha shtatzënë mësova se ishte i martuar

Së fundi pas deklaratës së Tea, Andi ka reaguar duke thënë se pasi të shtojë 30 mijë ndjekës në Facebook do të tregojë deklarata të forta për Tean dhe jetën e tij private./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk ndalet Sara e Përputhen/ Vijon me fotot provokuese

Publikuar

-

Nga

Sara Malaj është një nga konkurrentet më të komentuara të Përputhen.

Pak ditë më parë ajo ndezi rrjetin duke publikuar një foto ku shfaqej gjysmë e zhveshur dhe zbulonte tatuazhet që kishte në trup.

Ndërkohë ajo vijon me fotot provokuese. Së fundi ka dhuruar një pozë shumë të nxehtë të cilën e ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale.

Ajo shfaqet e veshur me një xhaketë të zezë, ku lehtësisht duket se nuk mban reçipeta, si dhe tregon këmbët./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  E vërteta pas veshjeve seksi/ Victoria Beckham zbulon arsyen e trishtë

LEXO EDHE:  Rrëfimi rrëqethës i vajzës së abuzuar seksualisht në Fushë-Krujë/ Isha 16-vjeç kur më dhanë kokainë…

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Andi zbulon kush fshihet pas fotos së Jasminës/ Komenti i saj nuk pritej: A mund…

Publikuar

-

Nga

Andi zbulon kush fshihet pas fotos së Jasminës/ Komenti i saj nuk pritej: A mund…

Jasmin Kadriu dhe Andi Artani janë një nga çiftet që po formohen në Përputhen. dyshja ka patur shumë zënka dhe debate mes tyre dhe duket se vijonë edhe pasi janë deklaruar vetëm për nëjri-tjetrin.

Së fundi Jasmina ka publikuar një foto ku andi tregon se është fotografi.

Vetëm një dorë e artistit din me qit në foto një artiste kshtu si ti. Hint: Artisti që ka qit në foto jam une 🤫 veq mos folni ju. ❤️❤️❤”, shkruan ai.

Më pas Jasmina ka reaguar duke iu drejtuar se për një herë të vetme duhet të mendonte për të dhe jo për veten.

LEXO EDHE:  Lista me kërkesat: Çfarë duan meshkujt te një femër?

LEXO EDHE:  Sezoni i vjeshtës erdhi/ Njihuni me palltot e 2017-ës për meshkujt

Më pas ai e merr me të mira duke i shkruar: “A ti je dritë”/ CNA.al

LEXO TE PLOTE