Connect with Us

E akuzojnë për photoshop/ Khloe Kardashian “iu mbyll gojën” ndjekësve

Showbizz

E akuzojnë për photoshop/ Khloe Kardashian “iu mbyll gojën” ndjekësve

Publikuar

-

Ylli i Instagramit, Khloe Kardashian, ka qenë shpesh në qendër të vëmendjes pasi është akuzuar nga ndjekësit për photoshop në fotot që publikon në rrjetet sociale.

Duke qenë për një kohë të gjatë nën shënjestër dhe duke lexuar komentet negative, së fundi ka publikuar disa video ku tregon trupin e saj bombastik pa flitra dhe photoshop.

LEXO EDHE:  Basha nxjerr videon/ Si mashtroi Rama për taksat

Ajo tregon muskujt dhe fizikun e palestruar, në një video para pasqyrës ku ka mbuluar me dorë vetëm gjoksin.

Në këtë mënyrë ajo iu ka kthyer përgjigjen të gjithë atyre që deri më tani e kanë masakruar në komente.

Për më tepër shihni videot./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Atdheu thumbon konkurentët/ “I mora këlyshë dhe i rrita”

Publikuar

-

Nga

Disa ditë më parë Atdheu u rikthye në emision dhe trazoi ujërat në përputhen. Ai u shfaq shumë i afërt me Antonelën dhe kjo gjë revoltoi Blerimin i cili ka disa takime me konkurenten.

Po ashtu edhe Sindi iu hodh në sulm çiftit, duke pasur gjithashtu një përballje katër minutëshe me Atdheun. Sipas saj, Atdheu po gënjen dhe po bën lojë me Antonelën.

Të gjithë konkurrentët që i dolën “kundër”, Atdheu i ka thumbuar me një status në InstaStory.

LEXO EDHE:  Të zhgënjyerit socialistë bashkohen me LSI ?/ Kryemadhi “grushton” Ramën

LEXO EDHE:  Video e “dëshmitarit X”/ Gjermarkaj sulmon qeverinë dhe Xhafajn

“I mora këlyshë, i rrita, u përkujdesa për ta. Ju dhashë me pi, ju dhashë gjithçka. Tash janë bo qen, janë rrit e shofin me m’hangër. Qenushat e vegjël.”- shkruan ai në postim pa përmendur emra konkretë./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

 “Bën strategji”/ Ana Kauri thumbon Olën

Publikuar

-

Nga

Ola Zenelaj është konkurentja më e re në Përputhen e cila “përçau” çiftin Sindi-Murat. Gjatë takimit të parë me Muratin ata u shfaqën shumë të afërt me njëri tjetrin.

Sigurisht, që kjo gjë nuk i pëlqeu Sindit e cila i kërkoi llogari Muratit duke u justifikuar me faktin se kishte investuar në “lidhjen” e tyre, ndërsa ky i fundit nga ana tjetër shprehu pëlqim për Olën.

Ditën e djeshme gjatë transmetimit të takimit të dytë ta Muratit dhe Olës, Mevlani u shprehj se afrimitetin e kësaj të fundit e shikon si strategji për të ndarë Muratin dhe Sindin.

Të njëjtin mendim me Mevlanin duket se ka pasur edhe Ana Kauri, ish-konkurrente e emisionit e cila nuk e ka kursyer një koment në faqen publike të “Për’puthen” në Instagram.

LEXO EDHE:  Policia aksion në Tiranë/ Arrestohen 9 persona, procedohen penalisht 4 të tjerë

LEXO EDHE:  Basha nxjerr videon/ Si mashtroi Rama për taksat

“Mevlani mendon se Ola bën strategji, për të ndarë Muratin nga Sindi.”- shkruhej në video, ndërsa Ana Kauri ka mbështetur mendimin e Mevlanit, duke u shprehur se tashmë ka nisur t’i kuptojë të gjitha dhe askush s’ia hedh dot më.

“Është bërë mjeshtër Mevlan Shaba, nuk ia hedh dot më njeri.”– ka shkruar Ana, duke hedhur kështu një thumb për konkurrenten e re./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mevlani indiferent ndaj Ledjanës/ Veprimi i tij bën ndjekësit të dyshojnë

Publikuar

-

Nga

Mevlani indiferent ndaj Ledjanës/ Veprimi i tij bën ndjekësit të dyshojnë

Jasmina dhe Andi janë dy prej personazheve më të pëlqyer dhe të komentuar të Përputhen. Në puntatën e kaluar është transmetuar takimi mes tyre.

Pas takimit, Jasmina shpërtheu në lot duke u shprehur se, ndihej e lodhur nga e gjithë situata. Andi shkoi drejt saj për ta qetësuar dhe Ledjana i liroi vendin të ulej pranë Jasminës.

Ndërkohë ajo u ul në vendin e Andit, shumë pranë Mevlanit, por regaimi i tij ka marrë të gjithë vëmendjen.

Ndjekësit kanë vënë re që ai është treguar shumë indiferent, serioz dhe i ftohtë në atë moment. Menjëherë kanë vërshuar komentet në rrjetet sociale ku shumë prej ndjekësve ju duket e çuditshme pse Mevlani nuk reagoi në atë moment.

LEXO EDHE:  Të zhgënjyerit socialistë bashkohen me LSI ?/ Kryemadhi “grushton” Ramën

LEXO EDHE:  Të zhgënjyerit socialistë bashkohen me LSI ?/ Kryemadhi "grushton" Ramën

Për më tepër lexoni disa prej komenteve./ CNA.al

LEXO TE PLOTE