Connect with Us

“Ti e di çfarë gabime ke bërë”, Bearti publikon videon ku sqaron gjithçka për ndarjen me Tean

Showbizz

“Ti e di çfarë gabime ke bërë”, Bearti publikon videon ku sqaron gjithçka për ndarjen me Tean

Publikuar

-

Ndarja e dy ish konkurentëve të përputhen tea dhe Bearti ka ngjallur mjaft reagime në rrjet.

Dy ditë më parë Tea u shfaq në një video ku tregoi arsyet e ndarjes me Beart Rexhepin.
Pas këtij rrëfimi ka reaguar edhe Berati i cili me me anë të një videoje ka sqaruar gjithçka.

“Nuk kom dasht me fol unë për këto sene. Ty të intereson shumë mendja e publikut. Shumë ki qef me lujt rolin e viktimës Tea. Për çdo veprim që e bon, ka pasoja. Nejse, rrëfimi eksuliziv i Tea Trifonit, Bearti xheloz e sene. Po foli çka mbaj mend prek klipit tonë. Ti ke dasht me bo kit sen publike prej Turkisë. Ke dasht me ju tregu njerëzve cka ka ndodhë. Xhelozia, pasiguritë, ke bo për mu. Unë kom bo për ty Tea. Unë jam ai personi që kom bo për ty, unë tkom prit dy 3 muj ditë. Por ti i ke pas qëllimet e tua, ke dasht me shku deri në fund në rregull.

Ti ke dalë para krejt shqiptarve për veprimet e tua, unë të kam ndejt në krahë, kur krejt shqiptart kanë nis me të ofendu. Bearti xheloz, po jam xheloz, nuk është që jam bërë xheloz brenda ditës. Bearti më ka ardh mu përmas 24.7, ti më ke thirrë, kam ardh për ty. Kom ardh se s’kom dasht me t lon me shku me taksi”, tha Bearti në video./CNA.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Beart Rexhepi (@beartrexhepi)

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Antonela në makinë me Fationin/ Zbulohet arsyeja

Publikuar

-

Nga

Pak kohë më parë në rrjetet sociale qarkulloi një video ku Antonela shfaqet duke hipur në makinën e ish-konkurentit Fation Kuqari.

Ai e ka pritur Antonelën derisa ajo futet në makinë dhe më pas ata janë larguar së bashku.

Kjo gjë shkaktoi shumë zhurmë në rrjet. Së fundmi, Antonela ka rrëfyer arsyen se përse se e ka takuar Fationin.

LEXO EDHE:  VIDEO-Visjani nuk heq dorë/ Reagimi i Marinës ku trembet do t’iu shkrijë së qeshuri

LEXO EDHE:  Mori fund! Çifti i adhuruar i showbiz-it ndahet pas 2 vitesh lidhje

Sipas saj, ish-konukurenti i ka sjellë një palë syze për reklamim në faqen e saj të Instagramit dhe më pas i ka kërkuar ta shoqërojë me makinë në disa vende për arsye personale të saj.  Tani presim të dëgjojmë edhe versionin e Fationit./CNA.al

 

 

 

 

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Betohu se më ke dashtë”/ Arsimi pendohet për këngën që i dedikoi Anës: Duhet me e korrigjuar

Publikuar

-

Nga

Para pak kohësh në mediat rozë u përfol për një lidhje  mes Ana Lleshi dhe Arsimit. Këto lajme në një farë mënyre u pranuan edhe nga dy protagonistëve, por mesa duket lidhja e tyre ka përfunduar.

Madje ndjekësit e dyshes vunë re se Arsimi dhe Ana nuk e ndiqnin më njëri-tjetrin në llogaritë e tyre në Insatgram. “Prive” ka konfirmuar nga burime pranë dyshes se ata janë ndarë dhe shkak është bërë një debat që kanë pasur me njëri-tjetrin në distance.

Para se kjo lidhje të përfundonte, Arsimi i kishte dedikuar një këngë Anës , për të cilën është penduar. Në InstaStory, Arsimi ka ndarë me ndjekësit këtë pjesë, teksa shkruan “Bon be? Se më ke dasht? Të uroj më të mirat beba. Sardi, tani vëlla duhet me e korrigju njëçikë këtë pjesë.”./CNA.al


LEXO TE PLOTE

Showbizz

Atdheu thumbon konkurentët/ “I mora këlyshë dhe i rrita”

Publikuar

-

Nga

Disa ditë më parë Atdheu u rikthye në emision dhe trazoi ujërat në përputhen. Ai u shfaq shumë i afërt me Antonelën dhe kjo gjë revoltoi Blerimin i cili ka disa takime me konkurenten.

Po ashtu edhe Sindi iu hodh në sulm çiftit, duke pasur gjithashtu një përballje katër minutëshe me Atdheun. Sipas saj, Atdheu po gënjen dhe po bën lojë me Antonelën.

Të gjithë konkurrentët që i dolën “kundër”, Atdheu i ka thumbuar me një status në InstaStory.

LEXO EDHE:  “Mos u kruaj me mua se do thyesh turinjtë”/ Aurela Gaçe sfidon aktorin e humorit

LEXO EDHE:  Moderatorja bën ndryshimin në pamje dhe se njeh as bashkëshorti: Kush është kjo?

“I mora këlyshë, i rrita, u përkujdesa për ta. Ju dhashë me pi, ju dhashë gjithçka. Tash janë bo qen, janë rrit e shofin me m’hangër. Qenushat e vegjël.”- shkruan ai në postim pa përmendur emra konkretë./CNA.al

LEXO TE PLOTE