Connect with Us

“S’paska burra dashnia”/ Mevlani i bën deklaratën e papritur Ledjanës

Showbizz

“S’paska burra dashnia”/ Mevlani i bën deklaratën e papritur Ledjanës

Publikuar

-

Përputhen është një ndër programet më të ndjekura kohët e fundit ku konkurrentët janë shumë të komentuar nga publiku.

Të tillë janë edhë Mevlan Shaba edhe Ledjana Prenga, dy prej konkurrentëve që e kanë shprehur pëlqimin dhe ndjenjat që kanë për njëri tjetrin.

Dyshja disa ditë më parë u deklaruan në emision që nuk janë për asnjë konkurent tjetër pdhe do të zhvillonin takime vetëm me njëri-tjetrin.

Dhe gjatë takimit të sotëm Mevlani i ka bërë deklaratën e papritur duke i thënë se ka rënë në dashuri me të.

LEXO EDHE:  Kryemadhi e vendosur: Rama s’ka shanse të dalë i pari në zgjedhje!

“Spaska burra dashnia”- thotë Mevlani. Lediana e pyet se: “Ti po thua që kë rënë në dashuri me mua”. Përgjigjja e tij ishte deri diku po.

Mbetet për tu parë në puntatat në vazhdim se si do të shkojë historia e tyre e dashurisë. / CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Atdheu thumbon konkurentët/ “I mora këlyshë dhe i rrita”

Publikuar

-

Nga

Disa ditë më parë Atdheu u rikthye në emision dhe trazoi ujërat në përputhen. Ai u shfaq shumë i afërt me Antonelën dhe kjo gjë revoltoi Blerimin i cili ka disa takime me konkurenten.

Po ashtu edhe Sindi iu hodh në sulm çiftit, duke pasur gjithashtu një përballje katër minutëshe me Atdheun. Sipas saj, Atdheu po gënjen dhe po bën lojë me Antonelën.

Të gjithë konkurrentët që i dolën “kundër”, Atdheu i ka thumbuar me një status në InstaStory.

LEXO EDHE:  Kryemadhi e vendosur: Rama s’ka shanse të dalë i pari në zgjedhje!

LEXO EDHE:  Së shpejti nënë? Rozana Radi sapo bëri deklaratën më të rrallë para publikut

“I mora këlyshë, i rrita, u përkujdesa për ta. Ju dhashë me pi, ju dhashë gjithçka. Tash janë bo qen, janë rrit e shofin me m’hangër. Qenushat e vegjël.”- shkruan ai në postim pa përmendur emra konkretë./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

 “Bën strategji”/ Ana Kauri thumbon Olën

Publikuar

-

Nga

Ola Zenelaj është konkurentja më e re në Përputhen e cila “përçau” çiftin Sindi-Murat. Gjatë takimit të parë me Muratin ata u shfaqën shumë të afërt me njëri tjetrin.

Sigurisht, që kjo gjë nuk i pëlqeu Sindit e cila i kërkoi llogari Muratit duke u justifikuar me faktin se kishte investuar në “lidhjen” e tyre, ndërsa ky i fundit nga ana tjetër shprehu pëlqim për Olën.

Ditën e djeshme gjatë transmetimit të takimit të dytë ta Muratit dhe Olës, Mevlani u shprehj se afrimitetin e kësaj të fundit e shikon si strategji për të ndarë Muratin dhe Sindin.

Të njëjtin mendim me Mevlanin duket se ka pasur edhe Ana Kauri, ish-konkurrente e emisionit e cila nuk e ka kursyer një koment në faqen publike të “Për’puthen” në Instagram.

LEXO EDHE:  Vrasja e shqiptarit në Greqi/ Ngjela: U hoq qafe nga nazistët dhe fashistët

LEXO EDHE:  "Kam rënë në dashuri"/Rike Roçi pranon lidhjen por pendohet

“Mevlani mendon se Ola bën strategji, për të ndarë Muratin nga Sindi.”- shkruhej në video, ndërsa Ana Kauri ka mbështetur mendimin e Mevlanit, duke u shprehur se tashmë ka nisur t’i kuptojë të gjitha dhe askush s’ia hedh dot më.

“Është bërë mjeshtër Mevlan Shaba, nuk ia hedh dot më njeri.”– ka shkruar Ana, duke hedhur kështu një thumb për konkurrenten e re./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mevlani indiferent ndaj Ledjanës/ Veprimi i tij bën ndjekësit të dyshojnë

Publikuar

-

Nga

Mevlani indiferent ndaj Ledjanës/ Veprimi i tij bën ndjekësit të dyshojnë

Jasmina dhe Andi janë dy prej personazheve më të pëlqyer dhe të komentuar të Përputhen. Në puntatën e kaluar është transmetuar takimi mes tyre.

Pas takimit, Jasmina shpërtheu në lot duke u shprehur se, ndihej e lodhur nga e gjithë situata. Andi shkoi drejt saj për ta qetësuar dhe Ledjana i liroi vendin të ulej pranë Jasminës.

Ndërkohë ajo u ul në vendin e Andit, shumë pranë Mevlanit, por regaimi i tij ka marrë të gjithë vëmendjen.

Ndjekësit kanë vënë re që ai është treguar shumë indiferent, serioz dhe i ftohtë në atë moment. Menjëherë kanë vërshuar komentet në rrjetet sociale ku shumë prej ndjekësve ju duket e çuditshme pse Mevlani nuk reagoi në atë moment.

LEXO EDHE:  20 vjeçarja “e virgjër” lind një fëmijë, por deklaron se nuk ka pasur kurrë të dashur

LEXO EDHE:  Kryemadhi e vendosur: Rama s’ka shanse të dalë i pari në zgjedhje!

Për më tepër lexoni disa prej komenteve./ CNA.al

LEXO TE PLOTE