Connect with Us

FOTOT-Çfarë po ndodh?/ Pas pajtimit, Antonela dhe Atdheu në Sarandë

Showbizz

FOTOT-Çfarë po ndodh?/ Pas pajtimit, Antonela dhe Atdheu në Sarandë

Publikuar

-

Antonela befason me zgjedhjen e saj/ “Ose Atdheun ose asgjë”

Pak ditë më parë, mes Antonelës dhe Atdheut pati një përballje ku sqaruan mosmarrëveshjet dhe keqkuptimet mes njëri-tjetrit.

Antonela i kërkoi falje Atdheut për sharjet dhe ofendimet që i ka bërë në emision si dhe shprehu pëlqimin që ka ndaj tij duke ftohur kështu marrëdhënien me dy djemtë Rinianin dhe Blerimin.

Por pas këtij takimi, Antonela dhe Atdheu kanë udhëtuar drejt Sarandës. Në Instastoryn e tyre kanë publikuar foto dhe video ku tregojnë se ndodhen në Sarandë megjithëse nuk kanë publikuar foto së bashku.

Nuk e dimë nëse janë në shoqërinë e njëri-tjetrin por dyshimet mbeten dhe vetëm dyshja mund të sqarojë si qëndron e vërteta.

LEXO EDHE:  Bregu: Kosova duhet të jetë anëtare e COSAP

Për më tepër shikoni këto pamje./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Antonela në makinë me Fationin/ Zbulohet arsyeja

Publikuar

-

Nga

Pak kohë më parë në rrjetet sociale qarkulloi një video ku Antonela shfaqet duke hipur në makinën e ish-konkurentit Fation Kuqari.

Ai e ka pritur Antonelën derisa ajo futet në makinë dhe më pas ata janë larguar së bashku.

Kjo gjë shkaktoi shumë zhurmë në rrjet. Së fundmi, Antonela ka rrëfyer arsyen se përse se e ka takuar Fationin.

LEXO EDHE:  Batuta në takimin Kotzias-Bushati, kryediplomati grek e quan “Dhimitri”

LEXO EDHE:  Takimi Meta-Tusk/ Ja çfarë u bisedua

Sipas saj, ish-konukurenti i ka sjellë një palë syze për reklamim në faqen e saj të Instagramit dhe më pas i ka kërkuar ta shoqërojë me makinë në disa vende për arsye personale të saj.  Tani presim të dëgjojmë edhe versionin e Fationit./CNA.al

 

 

 

 

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Betohu se më ke dashtë”/ Arsimi pendohet për këngën që i dedikoi Anës: Duhet me e korrigjuar

Publikuar

-

Nga

Para pak kohësh në mediat rozë u përfol për një lidhje  mes Ana Lleshi dhe Arsimit. Këto lajme në një farë mënyre u pranuan edhe nga dy protagonistëve, por mesa duket lidhja e tyre ka përfunduar.

Madje ndjekësit e dyshes vunë re se Arsimi dhe Ana nuk e ndiqnin më njëri-tjetrin në llogaritë e tyre në Insatgram. “Prive” ka konfirmuar nga burime pranë dyshes se ata janë ndarë dhe shkak është bërë një debat që kanë pasur me njëri-tjetrin në distance.

Para se kjo lidhje të përfundonte, Arsimi i kishte dedikuar një këngë Anës , për të cilën është penduar. Në InstaStory, Arsimi ka ndarë me ndjekësit këtë pjesë, teksa shkruan “Bon be? Se më ke dasht? Të uroj më të mirat beba. Sardi, tani vëlla duhet me e korrigju njëçikë këtë pjesë.”./CNA.al


LEXO TE PLOTE

Showbizz

Atdheu thumbon konkurentët/ “I mora këlyshë dhe i rrita”

Publikuar

-

Nga

Disa ditë më parë Atdheu u rikthye në emision dhe trazoi ujërat në përputhen. Ai u shfaq shumë i afërt me Antonelën dhe kjo gjë revoltoi Blerimin i cili ka disa takime me konkurenten.

Po ashtu edhe Sindi iu hodh në sulm çiftit, duke pasur gjithashtu një përballje katër minutëshe me Atdheun. Sipas saj, Atdheu po gënjen dhe po bën lojë me Antonelën.

Të gjithë konkurrentët që i dolën “kundër”, Atdheu i ka thumbuar me një status në InstaStory.

LEXO EDHE:  Batuta në takimin Kotzias-Bushati, kryediplomati grek e quan “Dhimitri”

LEXO EDHE:  Bushati-Glover: Qeveria përkushtim në mbarëvajtjen e procesit zgjedhor

“I mora këlyshë, i rrita, u përkujdesa për ta. Ju dhashë me pi, ju dhashë gjithçka. Tash janë bo qen, janë rrit e shofin me m’hangër. Qenushat e vegjël.”- shkruan ai në postim pa përmendur emra konkretë./CNA.al

LEXO TE PLOTE