Connect with Us

FOTO-Konkurrentja e Përputhen ndez Instagramin/ Pozon gjysëm e zhveshur

Showbizz

FOTO-Konkurrentja e Përputhen ndez Instagramin/ Pozon gjysëm e zhveshur

Publikuar

-

FOTO-Konkurrentja e Përputhen ndez Instagramin/ Pozon gjysëm e zhveshur

Sara Malaj është një nga konkurrentet më të komentuara të momentit në Përputhen. Që me hyrjen e saj në Përputhen, ajo tërhoqi vëmendjen me pamjen e saj si dhe tatuazhet.

Së fundi Sara ka publikuar një foto ku shfaqet tejet seksi duke pozuar gjysmë e zhveshur. Ajo ka treguar trupin e mbushur me tatuazhe dhe menjëherë kanë vërshuar komentet komplimentuese./CNA.al

LEXO EDHE:  Fotot/ Willis vjen gjithmonë ndryshe

FOTOT-Lozonjaria e Përputhen që sjell meshkujt vërdallë
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Plasin thashethemet në Big Brother Vip/ “A janë puthur Fifi dhe Graniti?”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Tashmë të gjithë sytë janë tek dy banorët më të përfolur të shtëpisë së Big Brother Vip, Fifit dhe Granitit.

Marrëdhënia e tyre është e dyshuar nga të gjithë banorët vip të tjerë të cilët mendojnë se Graniti nuk ka asnjë ndjenjë për Fifin.

Por së fundi një tjetër kuriozitet duket se po mundon Semin, Donaldin dhe Palomën.A janë puthur Fifi dhe Graniti? Duke qenë se dyhsja kanë shprehur se kanë pëlqim me njëri-tjetrin, të gjithë pop resin të shohin veprimet e tyre.

LEXO EDHE:  Foto-Durrësi i dërrmuar dhe i shkretuar/ Çfarë la pas tërmeti

LEXO EDHE:  Foto-Durrësi i dërrmuar dhe i shkretuar/ Çfarë la pas tërmeti

Semi është shprehur se puthja mes dyshes ende nuk ka ndodhur, pasi nëse do të kishte ndodhur do të ishte transmetuar.

Paloma nga ana tjetër ironizon duke thënë se duhet ta njohin akoma njëri-tjetrin./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Dy repera ka Shqipëria”/ Stresi tregon për raportin që ka me Noizyn pas 13 vitesh “armiqësi”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Stresi dhe Noizy janë dy prej reperëve më të njohur në shoëbiz. Prej vitesh ata janë komentuar në mediat rozë për armiqësinë e tyre dhe diss-et që I kanë kushtuar njëri-tjetrit.

Por vetëm pak muaj më parë, Stresi, zbuloi se armiqësia që ka patur me Noizyn që prej adoleshencës ka përfudnuar dhe tashmë nuk e ka problem aspak të thotë se aid he Noizy janë dy reperët më të mëdhenj në Shqipëri.

I ftuar në emisionin Ftesë në 5, Stresi ka rrëfyer dhe raportin që ka sot me Noizyn. Ai tha se tashmë gjërat janë sheshuar dhe kanë respekt për njëri-tjetrin në distancë.

LEXO EDHE:  Foto-Durrësi i dërrmuar dhe i shkretuar/ Çfarë la pas tërmeti

LEXO EDHE:  Shqiptarja që do t’iu heqë trurin/ Njihuni me bjondinën më seksiDy repera ka Shqiëpria. Unë e them publikisht se ca mendojnë ex shokët e mi. Njerëzit kanë pas qejf të na shohin ashtu. Ka qenë bifa më e madhe 13 vjet.

Me Noziyn marrëdhënia është secili në punë të vetë kemi respekt nga larg për njëri-tjetrin. Gjërat janë shuar. Ka shumë vite që ka ndodh ajo gjë, vjen një moment dhe i bëhesh bajat dhe njerëzve, që thonë su poqët. Tashmë këto gjëra ia kemi lënë adoleshencës”, ka rrëfyer Stresi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Supermodelja e Playboy “tërbon” meshkujt/ Tregon format bombastike në fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Supermodelja e Playboy, Lindsey Pelas është shfaqur më mahnitëse se kurrë. Bjondina ka tërbuar rrjetin teksa shfaqet tejet seksi.

Pelas ka treguar format e saj bombastike, me rrobat e banjos minimaliste që nuk i lënë shumë vend imagjinatës.Modelja me mbi 8 milionë ndjekës  e ka nisur karrierën e saj në vitin 2013 ku pozoi shumë herë për revistën Playboy.

LEXO EDHE:  Fotot/ Willis vjen gjithmonë ndryshe

LEXO EDHE:  Foto/Kostumi seksi që po 'çmend' të famshmet dhe po tregon linjat perfekte të trupit

Në vitin 2018 ajo lancoi linjën e saj të produkteve të make up.Ajo ka treguar se të ekspozuarit të hireve të saj i ka sjellë shumë sukses pavarësisht se për këtë kritikohet shpesh herë në mediat rozë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE