Connect with Us

“Antonela përsëri në mes të Mevlanit dhe Ledjanës”/ Juli habit me deklaratën

Showbizz

“Antonela përsëri në mes të Mevlanit dhe Ledjanës”/ Juli habit me deklaratën

Publikuar

-

Mevlan Shaba dhe Lediana Prenga janë çifti më i përfolur i programit të dashurisë Përputhen. Para pak kohësh një tjetër konkurente Antonela Berisha ka qenë një pëlqim tjetër i Mevlanit. Antonela shpesh herë është kritikuar se ka hyrë në mes të tyre dhe ka krijuar polemika.

Por disa ditë më parë ka qenë vetë Antonela që është dorëzuar dhe hequr dorë nga pëlqimi ndaj Mevlanit por përsëri shpesh herë ironizon në studio takimet e çiftit.

LEXO EDHE:  E quajti njeri të shtirur/ Shqipja flet për marrëdhënien me Anën 1

Mevlani dhe Ledjana shumë herë janë skeptik dhe nuk i shprehin ndjenjat që kanë për njëri tjetrin.

Një tjetër që ja u ka vënë në dukje këtë ka qenë edhe Juli. Në programin e sotëm ai tha se duhet Antonela në mes të tyre që ata të shprehin dashurinë njëri tjetrit.

“Po nuk futi duart Antonela në muhabetin e tyre t’ju thotë pse kështu pse ashtu atëherë do jenë mirë me njëri tjetrin”, tha Juli./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Antonela në makinë me Fationin/ Zbulohet arsyeja

Publikuar

-

Nga

Pak kohë më parë në rrjetet sociale qarkulloi një video ku Antonela shfaqet duke hipur në makinën e ish-konkurentit Fation Kuqari.

Ai e ka pritur Antonelën derisa ajo futet në makinë dhe më pas ata janë larguar së bashku.

Kjo gjë shkaktoi shumë zhurmë në rrjet. Së fundmi, Antonela ka rrëfyer arsyen se përse se e ka takuar Fationin.

LEXO EDHE:  Emisionet më të ndjekura në Top Channel/ Fiksin e kalojnë të gjithë

LEXO EDHE:  Melisa rrëfehet për romancën me Andin dhe largimin nga Përputhen: Isha shumë rëndë

Sipas saj, ish-konukurenti i ka sjellë një palë syze për reklamim në faqen e saj të Instagramit dhe më pas i ka kërkuar ta shoqërojë me makinë në disa vende për arsye personale të saj.  Tani presim të dëgjojmë edhe versionin e Fationit./CNA.al

 

 

 

 

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Betohu se më ke dashtë”/ Arsimi pendohet për këngën që i dedikoi Anës: Duhet me e korrigjuar

Publikuar

-

Nga

Para pak kohësh në mediat rozë u përfol për një lidhje  mes Ana Lleshi dhe Arsimit. Këto lajme në një farë mënyre u pranuan edhe nga dy protagonistëve, por mesa duket lidhja e tyre ka përfunduar.

Madje ndjekësit e dyshes vunë re se Arsimi dhe Ana nuk e ndiqnin më njëri-tjetrin në llogaritë e tyre në Insatgram. “Prive” ka konfirmuar nga burime pranë dyshes se ata janë ndarë dhe shkak është bërë një debat që kanë pasur me njëri-tjetrin në distance.

Para se kjo lidhje të përfundonte, Arsimi i kishte dedikuar një këngë Anës , për të cilën është penduar. Në InstaStory, Arsimi ka ndarë me ndjekësit këtë pjesë, teksa shkruan “Bon be? Se më ke dasht? Të uroj më të mirat beba. Sardi, tani vëlla duhet me e korrigju njëçikë këtë pjesë.”./CNA.al


LEXO TE PLOTE

Showbizz

Atdheu thumbon konkurentët/ “I mora këlyshë dhe i rrita”

Publikuar

-

Nga

Disa ditë më parë Atdheu u rikthye në emision dhe trazoi ujërat në përputhen. Ai u shfaq shumë i afërt me Antonelën dhe kjo gjë revoltoi Blerimin i cili ka disa takime me konkurenten.

Po ashtu edhe Sindi iu hodh në sulm çiftit, duke pasur gjithashtu një përballje katër minutëshe me Atdheun. Sipas saj, Atdheu po gënjen dhe po bën lojë me Antonelën.

Të gjithë konkurrentët që i dolën “kundër”, Atdheu i ka thumbuar me një status në InstaStory.

LEXO EDHE:  Një tjetër këngëtare në Përputhen/ Jasmin zbulon talentin e saj të fshehtë

LEXO EDHE:  Nuk ndalet Sara e Përputhen/ Vijon me fotot provokuese

“I mora këlyshë, i rrita, u përkujdesa për ta. Ju dhashë me pi, ju dhashë gjithçka. Tash janë bo qen, janë rrit e shofin me m’hangër. Qenushat e vegjël.”- shkruan ai në postim pa përmendur emra konkretë./CNA.al

LEXO TE PLOTE