Connect with Us

Aktorja në prag të martesës me futbollistin/ Ja detaji që ngriti dyshimet

Showbizz

Aktorja në prag të martesës me futbollistin/ Ja detaji që ngriti dyshimet

Publikuar

-

Aktorja në prag të martesës me futbollistin/ Ja detaji që ngriti dyshimet

Aktorja Adriana Matoshi dhe futbollisti Keith Groeneveld janë një nga çiftet më të përfolur të momentit.

Dyshja janë shumë të dashuruar dhe po e shijojnë dashurinë e tyre pavarësisht komenteve negative me të cilat ndeshen shpesh në rrjetet sociale.

Së fundi ajo që ka tërhequr të gjithë vëmendjen është propozimi i Keith për aktoren. Matoshi ka publikuar një foto në Instagram dhe futbollisti i dërgon një emoji unazë martese.

LEXO EDHE:  Aktorja kineze kryen evazion fiskal/ Qindra milionë dollarë gjobë

Përgjigjia e aktores ndaj këtij ishtë “Po”, duke nënkuptuar se janë gati të ndërmarrin një hap të madh në jetën e tyre./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Bomba” amerikane lë pa fjalë 229 milionë ndjekësit e saj/ Fotot më “hot” të Kim Kardashian

Publikuar

-

Nga

Ajo është një nga femrat më seksi në botë. Bëhet fjalë për bombën amerikane, Kim Kardashian.

Kim ka çmendur të gjithë ndjekësit e saj teksa ka pozuar me bikini minimaliste.

41 vjeçarja ka treguar linjat e saj bombastike duke mahnitur me fizikun e saj 229 milionë ndjekësit e saj.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më “hot” të “bombës” amerikane./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Si dy pika ujë”/ Sindi prezanton motrën e saj

Publikuar

-

Nga

Sindi Loci është një nga ish konkurrentet e Përputhen, e cila ka tërhequr shumë vëmendjen kur ishte pjesë e emisionit.

Ajo është përfshirë në shumë debate me konkurrentë të tjerë dhe në fund vendosi të dilte vetëm nga emisioni .

Pas daljes, Sindi është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon shpesh momente nga përditshëmria e saj.

Por së fundi ka vendosur të prezantojë me ndjekëist një person shumë të rëndësishëm për të, motrën e saj Flavia Loci.

LEXO EDHE:  “Lëri lodrat sot u bërë me nuse”, djali 10-vjeçar martohet me vajzën vetëm 8-vjeçe

LEXO EDHE:  Këngëtarja shqiptare i jep fund martesës pas 18 vitesh?

Gjëja e parë që vihet re është ngjashmëria e madhe me Sindin, madje shumë prej ndjekësve e kanë ngatërruar me të.

“Për të gjithë ju që menduat se isha unë. E di, ngjajmë shumë po ajo është një ndër yjet e mi të bukur, Flavia Loci”, shkruan Sindi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas pritjes së “çmendur” në Shkodër/ Pogradecarët dynden për të takuar ish konkurrentët e Përputhen

Publikuar

-

Nga

Pas pritjes në Shkodër, destinacioni i radhës së Përputhen është Pogradeci.  Ish konkurrentët e Përputhen kanë ndaluar në Pogradec ku janë pritur nga dhjetëra njerëz.

Pranë fugonit ku ndodhen ish konkurrentët shihen shumë njerëz të cilët kërkojnë të takojnë dhe të fotografohen me ta.

Disa nga ish konkurrentët që i janë bashkuar tureve të realizuar deri më tani janë, Mevlan Shaba, Rinian Leka, Atdhe Xharavina, Jasmin Kadriu, Sara Malaj, Antonela Berisha.

LEXO EDHE:  Këngëtarja shqiptare i jep fund martesës pas 18 vitesh?

LEXO EDHE:  I propozon para të gjithve/ Vajza merr lulet dhe ikën

Grupit i janë bashkangjitur dhe moderatorja Bora Zemanit, autorja e programit Olsa Muhameti dhe opinionisti Arjan Konomi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE