Connect with Us

Murati lë në pritje Sindin për Olën/ Rrjeti “plas” në komente

Showbizz

Murati lë në pritje Sindin për Olën/ Rrjeti “plas” në komente

Publikuar

-

Në puntatën e kaluar të emisionit të Përputhen, Murati i habiti të gjithë me vendimin e tij.

Pasi u kthye në studio ai tha se e pranonte Olën që të dilnin në takim, duke lënë kështu në pritje Sindin.

Në momentin që ai bëri zgjedhjen, u shpreh se nëse Sindit buk i ngel hatri do të pranonte të dilte në takim me Olën, vajzën e re.

Sindi nga ana tjetër tha se donte ta shihte Muratin edhe me takime tjera, dhe se duhet të mendohej mirë për deklaratën nëse në fund do të pranojë të dalë me Sindin nga Përputhen.

LEXO EDHE:  Pozon vetëm me bikini/ Modelja mahnit ndjekësit me trupin e saj

Pas këtij episodi në rrjet ka patur shumë komente që e komplimentojnë Muratin për zgjedhjen dhe se nuk duhet të përfundojë me Sindin./ CNA.al

 


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

52 apo 25?!/ Jennifer Lopez feston ditëlindjen, ‘çmend’ ndjekësit me fotot me bikini

Publikuar

-

Nga

52 apo 25?/ Jennifer Lopez feston ditëlindjen, ‘çmend’ ndjekësit me fotot me bikini

Padyshim që për Jennifer Lopez mosha është thjesht një numër.

Diva e muzikës botërore ka festuar sot ditëlindjen 52-të, megjithëse ka ruajtur freskinë e rinisë dhe ka një trup për tu pasur zili.

Këngëtarja ka publikuar pak minuta më parë disa foto të nxehta në rrjetet sociale, ku shfaqet me bikini krah partnerit të saj Ben Affleck.

LEXO EDHE:  “Respektin tim nuk do ta kesh kurrë”/ Çfarë raporti kanë Arjani dhe Sindi pas përballjes?

Këngëtarja i la të gjithë “pa frymë” me format e saj bombastike trupore, duke mos lënë vend për imagjinatë./CNA.al

LEXO EDHE:  “Respektin tim nuk do ta kesh kurrë”/ Çfarë raporti kanë Arjani dhe Sindi pas përballjes?

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Më ka shkruar”/ Miss Shqipëria nxjerr mesazhet me “Capital T”, si e ‘gjuan’ këngëtari

Publikuar

-

Nga

“Më ka shkruar”/ Miss Shqipëria nxjerr mesazhet me “Capital T”, si e ‘gjuan’ këngëtari

Miss Shqipëria 2020 Iljada Baci, ka rrëfyer gjatë puntatës së sotme të “Edicionit Veror” në “ABC” si është një ditë e zakonshme në verë për të, situatat e sikletshme dhe prapaskenat e xhirimeve.

Gjatë intervistës Iljada zbuloi se “më ka shkruar, “Capital T” dhe besoj se do të kemi një lloj miqësie”. Do i futet rrugës së muzikës? “Mbase në një të ardhme të largët” tha ajo.

Eksperiencën te “Miss Shqipëria” e cilësoi të “paharrueshme që më ka ndryshuar komplet si person. Mësimi që kam marrë është disiplina, korrektësia dhe që të eci mbi taka” tha ajo./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mevlani “bën lëmsh” rrjetin/ Kush po i thotë “të dua” ish konkurrentit

Publikuar

-

Nga

Mevlani “bën lëmsh” rrjetin/ Kush po i thotë “të dua” ish konkurrentit

Mevlan Shaba është një nga personazhet më të komentuar të momentit në mediat rozë.

Jeta e tij private ka qenë shumë e komentuar, pasi pak kohë më parë ai dhe Ledjana i dhanë fund lidhjes së tyre.

Teksa në rrjetet e tij sociale, rrëfen për momentet e bukura që ka kaluar me Ledjanën, Mevlani bën lëmsh rrjetin me foton e publikuar së fundi.

LEXO EDHE:  “Respektin tim nuk do ta kesh kurrë”/ Çfarë raporti kanë Arjani dhe Sindi pas përballjes?

Ai shfaqet në dhomën e nëj hoteli, dhe mbi krevat dikush i ka lënë një mesazh, nje zemër të madhe me trëndafila dhe mbishkrimin “Të dua”.

LEXO EDHE:  Pozon vetëm me bikini/ Modelja mahnit ndjekësit me trupin e saj

Mesa duket Mevlani ka vendosur të lërë pas historinë e Ledjanës dhe të riprovojë të gjejë dashurinë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE