Connect with Us

Irina Shayk çmend ndjekësit/ Modelja i lë pak vend imagjinatës me veshjen e saj

Showbizz

Irina Shayk çmend ndjekësit/ Modelja i lë pak vend imagjinatës me veshjen e saj

Publikuar

-

Irina Shayk çmend ndjekësit/ Modelja i lë pak vend imagjinatës me veshjen e saj

Modelja Irina Shayk është një nga vajzat më të bukura dhe seksi në botë.Ylli i pasarelave i ka lënë të gjithë pa fjalë me fotot e fundit që ka publikuar në rrjetet sociale.

Shayk i ka lënë pak vend imagjinatës teksa shfaqet e “veshur” me një veshje të çuditshme.Përveç kësaj, ajo shihet me maskë dhe e gjitha duket e kombinuar në perfeksion me veshjen.

LEXO EDHE:  Rudina Magjistari leksion nga pushimet/ "Nuk po shoh askënd pa maskë, mbajeni edhe ju"

Ajo tregon linjat e saj perfekte dhe komentet komplimentuese për modelen kanë pushtuar rrjetin./CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by irinashayk (@irinashayk)

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Bora i zbulon sekretin/ Ja kë ngacmon Arjani në turin e Përputhen

Publikuar

-

Nga

“Dil te semafori”/ Arjan Konomi ‘shpërthen’ ndaj Armandos: Turp të kesh, do kërkoj që të zhdukesh nga këtu

Bora Zemani dhe Arjan Konomi kanë qenë dy personazhe shumë të pëlqyera nga publiku në emisionin Përputhen. Arjani ka qenë si opinionist i emisionit dhe Bora si moderatore.

Tashmë kanë nisur turneun në vende të ndryshme ku janë duke zbuluar të rinj të tjerë për tu bërë pjesë e Përputhen 3.

Bora zbulon  në një video në instagramin e saj se Arjani gjatë turit i ngacmon të gjithë njerëzit që kalojnë.

LEXO EDHE:  FOTOT-E shtrirë në rërë/ Kejvina Kthella dhuron poza të nxehta me bikini

LEXO EDHE:  Bjondina më s*ksi e momentit/ Kjo është modelja që po çmend rrjetin me fotot me bikini

Kjo gjë kundërshtohet nga Arjani, duke thënë se janë në pikën kufitare të Muriqanit dhe se autoritetet insistojnë të kontrollojnë Borën./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ish-konkurrentja e “Për’puthen +40” pa komplekse/ Shihni si duket në pozat me rroba banjo

Publikuar

-

Nga

Ish-konkurrentja e “Për’puthen +40”Luljeta Nallbani ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve sapo u bë pjesë e reality shoë-t.

Ajo tregoi se është pa komplekse dhe se nuk i interesonin fjalët e njerëzve. Këto fjalë i përforcoi edhe më shumë me disa foto të publikuara së fundmi në rrjetet sociale.

Ajo ka qenë në plazh dhe ka postuar disa foto me rroba banjo. Ajo tregon se po shijon rrezet e diellit dhe se ka kaluar një ditë të mrekullueshme.

LEXO EDHE:  FOTO- Shqipes i ndodh incidenti/ Tregon këmbët e gjakosura

LEXO EDHE:  "Është mikesha ime e vetme shqiptare"/ Modelja e njohur flet për Armina Mevlanin

Ndjekësit i kanë pëlqyer pozat e saj dhe i kanë bërë komente të shumta, ku i shkruajnë që të bëjë qejf në këto ditë të nxehta./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Feston sot 34-vjetorin/ Ja surpriza që Përputhen i bën Mevlanit për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

“Më ka kërcënuar”/ Konkurrentja e Përputhen bën deklaratën e fortë

Mevlan Shaba është një ndër konkurentët më të komentuar të programit Përputhen.

Sot ai feston 34 vjetorin e tij. Stafi i Përputhen dhe konkurentët kanë menduar një surprizë shumë interesante për të.

Teksa kanë qenë duke udhëtuar të gjithë janë mbledhur duke i kënduar këngën e ditëlindjes.

Mevlani shihet i lumtur dhe plot që ndodhet mes tyre në këtë ditë të shtrenjtë të tij./ CNA.al

LEXO TE PLOTE