Connect with Us

FOTOT që tërbuan rrjetin/ Arrestohen 40 modelet që pozuan nudo në Dubai

Showbizz

FOTOT që tërbuan rrjetin/ Arrestohen 40 modelet që pozuan nudo në Dubai

Publikuar

-

FOTOT që tërbuan rrjetin/ Arrestohen 40 modelet që pozuan nudo në Dubai

40 modele janë arrestuar për shkelje të ligjeve të mirësjelljes publike pasi pozuan nudo dhe xhiruan në video të zhveshura në Dubai.

Mësohet se vajzat janë nga Rusia, Bjellorusia dhe Moldavia, me 11 të konfirmuara si ukrainase nga ministria e jashtme e vendit.

Një burrë rus i cili u arrestua si organizator i xhirimit ‘të pahijshëm’ në një ballkon në Emiratet e Bashkuara Arabe është identifikuar nga media e Moskës si Alexey Kontsov, 33 vjeç.

Ai i tha policisë se ishte në një apartament aty pranë dhe kishte filmuar spektaklin duke treguar modelet e zhveshura, shkruan Daily mail.

Ai pretendon se më pas ka bërë ‘gabimin fatal’ të ndarjes video të qartë, një krim i mundshëm në Emiratet e Bashkuara Arabe.

LEXO EDHE:  Braziljania që do t’iu lërë pa mend/ Izabel Goulart, fantastike në fotot e fundit

Ai ka punësuar avokatë për të kërkuar lirimin e tij nga burgu i Dubait.

Video dhe pozat nudo dhe provokuese të tyre kanë shkaktuar një shqetësim të madh në Dubai.

Kjo mund të çojë në gjoba të mëdha ose gjashtë muaj burg për ata që morën pjesë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Atdheu thumbon konkurentët/ “I mora këlyshë dhe i rrita”

Publikuar

-

Nga

Disa ditë më parë Atdheu u rikthye në emision dhe trazoi ujërat në përputhen. Ai u shfaq shumë i afërt me Antonelën dhe kjo gjë revoltoi Blerimin i cili ka disa takime me konkurenten.

Po ashtu edhe Sindi iu hodh në sulm çiftit, duke pasur gjithashtu një përballje katër minutëshe me Atdheun. Sipas saj, Atdheu po gënjen dhe po bën lojë me Antonelën.

Të gjithë konkurrentët që i dolën “kundër”, Atdheu i ka thumbuar me një status në InstaStory.

LEXO EDHE:  Kalendari i ri për Olimpiadën zbukurohet nga modelet seksi

LEXO EDHE:  “Ndjeva sikur po më dilnin sytë nga vendi”/ Emina Çunmulaj bën testin e Covid-19

“I mora këlyshë, i rrita, u përkujdesa për ta. Ju dhashë me pi, ju dhashë gjithçka. Tash janë bo qen, janë rrit e shofin me m’hangër. Qenushat e vegjël.”- shkruan ai në postim pa përmendur emra konkretë./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

 “Bën strategji”/ Ana Kauri thumbon Olën

Publikuar

-

Nga

Ola Zenelaj është konkurentja më e re në Përputhen e cila “përçau” çiftin Sindi-Murat. Gjatë takimit të parë me Muratin ata u shfaqën shumë të afërt me njëri tjetrin.

Sigurisht, që kjo gjë nuk i pëlqeu Sindit e cila i kërkoi llogari Muratit duke u justifikuar me faktin se kishte investuar në “lidhjen” e tyre, ndërsa ky i fundit nga ana tjetër shprehu pëlqim për Olën.

Ditën e djeshme gjatë transmetimit të takimit të dytë ta Muratit dhe Olës, Mevlani u shprehj se afrimitetin e kësaj të fundit e shikon si strategji për të ndarë Muratin dhe Sindin.

Të njëjtin mendim me Mevlanin duket se ka pasur edhe Ana Kauri, ish-konkurrente e emisionit e cila nuk e ka kursyer një koment në faqen publike të “Për’puthen” në Instagram.

LEXO EDHE:  “Ndjeva sikur po më dilnin sytë nga vendi”/ Emina Çunmulaj bën testin e Covid-19

LEXO EDHE:  Kalendari i ri për Olimpiadën zbukurohet nga modelet seksi

“Mevlani mendon se Ola bën strategji, për të ndarë Muratin nga Sindi.”- shkruhej në video, ndërsa Ana Kauri ka mbështetur mendimin e Mevlanit, duke u shprehur se tashmë ka nisur t’i kuptojë të gjitha dhe askush s’ia hedh dot më.

“Është bërë mjeshtër Mevlan Shaba, nuk ia hedh dot më njeri.”– ka shkruar Ana, duke hedhur kështu një thumb për konkurrenten e re./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mevlani indiferent ndaj Ledjanës/ Veprimi i tij bën ndjekësit të dyshojnë

Publikuar

-

Nga

Mevlani indiferent ndaj Ledjanës/ Veprimi i tij bën ndjekësit të dyshojnë

Jasmina dhe Andi janë dy prej personazheve më të pëlqyer dhe të komentuar të Përputhen. Në puntatën e kaluar është transmetuar takimi mes tyre.

Pas takimit, Jasmina shpërtheu në lot duke u shprehur se, ndihej e lodhur nga e gjithë situata. Andi shkoi drejt saj për ta qetësuar dhe Ledjana i liroi vendin të ulej pranë Jasminës.

Ndërkohë ajo u ul në vendin e Andit, shumë pranë Mevlanit, por regaimi i tij ka marrë të gjithë vëmendjen.

Ndjekësit kanë vënë re që ai është treguar shumë indiferent, serioz dhe i ftohtë në atë moment. Menjëherë kanë vërshuar komentet në rrjetet sociale ku shumë prej ndjekësve ju duket e çuditshme pse Mevlani nuk reagoi në atë moment.

LEXO EDHE:  Linja perfekte dhe shumë joshëse/ Fotot më përvëluese të modeles peruane

LEXO EDHE:  Modelja më s*ksi e fitnesit/ Fotot shpërthyese të Ana Cheri

Për më tepër lexoni disa prej komenteve./ CNA.al

LEXO TE PLOTE