Connect with Us

Andi publikon foton duke qeshur/ Komenti i Jasminës tërheq vëmendjen e të gjithëve

Showbizz

Andi publikon foton duke qeshur/ Komenti i Jasminës tërheq vëmendjen e të gjithëve

Publikuar

-

Surpriza e “supozuar” e Jasminës nga Amerika/ Vëllai i Andit ka dy fjalë për të

Andi dhe Jasmina janë në qendër të vëmendjes së mediave rozë për shkak të lidhjes së tyre brenda në Përputhen.

Dyshja kanë patur shumë zënka në emision por përsëri kanë treguar se nuk qëndrojnë dot shumë gjatë të mërzitur me njëri-tjetrin.

Këtë e ka treguar vetë Jasmina me komentin e saj në foton e fundit të Andit ku shfaqet duke qeshur.

“Unë buzëqesh se është terapi e lirë” , shkruan Andi krahas fotos së tij ndërsa Jasmina ka bërë komentin që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

LEXO EDHE:  Françeska Jaçe i vë flakën rrjetit/ Tërbon meshkujt me bikinit e vogla nga Maldives

Të thashë, duhet të qeshësh më shumë”, i shkruan Jasmina duke treguar se i pëlqen më shumë kur është i buzëqeshur ./ CNA.al

I dha fund lidhjes me Andin/ Jasmina: Ndryshe ishte në studio, ndryshe sillej jashtë
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Sara e Përputhen zbulon se kë thërret kur nuk e zë gjumi

Publikuar

-

Nga

Sara e Përputhen zbulon se kë thërret kur nuk e zë gjumi

Sara Malaj është një nga konkurrentet më të komentuara të momentit. Dalja çift nga programi me Atdheun ka krijuar hsumë reagime në rrjetet sociale. Shumë prej ndjekësve nuk e besojnë se lidhja e tyre mund të zgjasë.

Së fundi jao ka realizuar një bashkëbisedim me ndjekësit të cilët janë kuriozë të dinë më shumë rreth lidhjes së saj me Atdheun.

Gjatë bisedave virtuale Sara ka zbuluar se kur nuk e zë gjumi bisedon me Atdheun në telefon./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Rikthehet programi i njohur/ Hapen audicionet e “Big Brother Vip”

Publikuar

-

Nga

Rikthehet programi i njohur/ Hapen audicionet e “Big Brother Vip”

Prej disa vitesh Top Channel nuk po e realizon më reality shown më të shikuar “Big Brother”, ndonëse shpeshherë është premtuar se do të vijë edhe një sezon i ri.

Mësohet se së shpejti pritet të fillojë “Big Brother Vip”, i njejti reality show me personazhe publike. Tashmë janë hapur audicionet për personazhet Vip që do të izolohen brenda një shtëpie.

Personazhe që qytetarët janë mësuar t’i shohin në media dhe rrjete sociale, tashmë do të mbyllen brenda shtëpisë së famshme, larg luksit dhe komoditetit që na fal jeta e përditshme.

Ky program do të vijë në formatin më të fundit, ndërsa Top Channel raporton se ka blerë të drejtat ekskluzive për realizimin dhe janë përgatitur ambientet dhe studioja e “Big Brother Vip”.

LEXO EDHE:  “Sikur ke dalë nga burgu”/ Arjani thumbon Sarën

LEXO EDHE:  “Shpërthen” xhelozia/ Antonela nuk përmbahet ndaj Sindit

Njerëzit e famshëm do të vishet me petkun e qytetarëve të zakonshëm dhe do të jenë të ekspozuar para kamerave 24 orë në 24 orë në 7 ditë të javës./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Çifti më i ri në “Përputhen”/ Ola deklaron vetëm për Muratin

Publikuar

-

Nga

Çifti më i ri në “Përputhen”/ Ola deklaron vetëm për Muratin

Ola dhe Murati janë çifti më i ri i emisionit të dashurisë “Përputhen”.

Në puntatën e sotme të emisionit u trasmetua takimi i dyshes dhe pikërisht sot Ola është deklaruar në emision vetëm për Muratin.

Ajo tha se në këtë rrugëtim e sheh veten me shtetasin turk që jeton në Shqipëri, ndërsa për ta vënë në provë, moderatorja Bora Zemani i kërkoi të bëjë kafe turke.

Ola pranoi dhe bëri një kafe për Muratin, ku nuk munguan edhe batutat.

Pjesë nga biseda:

LEXO EDHE:  “Shpërthen” xhelozia/ Antonela nuk përmbahet ndaj Sindit

LEXO EDHE:  Java e fundit e Përputhen?/ Autorja e programit zbulon surprizat

Murati: Unë e dua me sheqer si ty Ola. Mami im gatuan shumë mirë dhe e kërkon që të gatuajë shumë mirë. Sa herë iki në Stamboll, bën vetëm ushqim për mua.

Ola: Ti do që të gatuajë si mami jot?

Murati: Do e mësojë ajo s’ka gjë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE