Connect with Us

Upsss! Shtohen këngëtarët nga Përputhen/ Ish konkurrenti po bën gati këngën e parë

Showbizz

Upsss! Shtohen këngëtarët nga Përputhen/ Ish konkurrenti po bën gati këngën e parë

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Eri Aga ishte një nga konkurrentët që spikati në Përputhen. Pas një zënke të fortë që pati në emision, u përjashtua nga programi për thyerje të rregullave.

Pas daljes së tij ai është komentuar shumë për deklaratat që ka dhënë për konkurrentët që ndodhen brenda Përputhen, veçanërisht për Ledianën.

Eri tha se Lediana nuk ndjente asgjë për Mevlanin dhe se shumë shpejt do të dilnin të vërtetat.

Por përpos kësaj kemi të reja të tjera nga Eri. Ai po mendon t’i futet muzikës dhe mesa duket ka gati këngën e parë.

LEXO EDHE:  Një “bombë” e vërtetë/ Ledjana çmend meshkujt me linjat  

Në një video të publikuar në Instastory ai iu drejtohet ndjekësve: “Si thoni ju a ia vlen ta vazhdoj këtë këngën?”

Kujtojmë se nga Përputhen po dalin shumë konkurrentë që i janë futur muzikës si Mevlani, Melisa, Ana Kauri e shprehu gjithashtu dëshirën e saj për të vazhduar me muzikën, ndrësa së fundi dhe Eri na surprizoi./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Më ka marrë në 2 të natës”/ Ritvana nxjerr  “zbuluar” Argjendin

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ritvana dhe Argjendi janë dy prej konkurrentëve më të komentuar të Përputhen.

Që në hyrje, Ritvana dhe Argjendi treguan se ka një tërheqje mes tyre, por duket se “marrëdhënia” e tyre është krisur pasi Argjendi ka shprehur pëlqim dhe për vajza të tjera.

Në punatën e sotme, Ritvana ka treguar se Argjendi e ka marrë në orët e vona për tu takuar dhe mendon se ai po bën një lojë të pisët me të gjtiha konkurrentet.Argjendi më ka marrë në 2 të natës, ka dashur të takohemi. Mendova se atë ditë ka pasur takimin me Mikelën dhe i thashë po për provokim, por nuk u takuam. Mendoj se Argjendi po bën një lojë të pistë, ja kam thënë veçantë, por po ja them dhe këtu. Mban aleanca, do ta ketë mirë me të gjitha. Madje doja dhe ta filmoja nëse do vinte”, rrëfeu Ritvana.

LEXO EDHE:  Ish-konkurenti i “Përputhen” nuk kursehet ndaj produksionit/ “Janë mashtruesa”

LEXO EDHE:  Një “bombë” e vërtetë/ Ledjana çmend meshkujt me linjat  

Ndërkohë Argjendi, ka rrëfyer se ndihej i vetmuar dhe nga njerëzit që njeh këtu në Tiranë është Ritvana dhe prandaj e ka marrë.

Unë e kam marrë, sepse në Tiranë jetoj vetëm dhe po ndihesha i vetmuar. Njerëz jemi, nuk njoh njeri në Tiranë dhe nga ata që njoh Ritvanën e kam shumë xhan “, tha Argjendi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Shko lëpiju para mbrapa Adës”/ Bruno shpërthen ndaj Mikelës: Nuk ke respekt për gjininë tënde

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Në takimin e saj me Brunon, Ada ka treguar për historinë e saj të dashurisë para se të hynte në Përputhen.

Ajo u shpreh se Bruno i jep komoditetin për tu rrëfyer për jetën e saj personale pasi më parë nuk ka dashur ta prekë këtë temë.

Por komenti i Brunos, ka revoltuar Mikelën e cila ka shpërthyer ndaj tij dhe Adës. Bruno i kujton se Mikela vijon të flasë ende me ish të fejuarin dhe kjo ka krijuar shumë tensione mes tyre.

LEXO EDHE:  Ish-konkurenti i “Përputhen” nuk kursehet ndaj produksionit/ “Janë mashtruesa”

LEXO EDHE:  Albano Bogdo: Luanën nuk e njoh edhe sikur ta shoh në rrugë

Mikela në një moment është shprehur se Bruno shkon nga fryn era dhe tani po i lëpihet nga para dhe pas Adës./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Me gjuhë të ashpër dhe me tone të larta/ Ada dhe Mikela përplasen me njëra-tjetrën

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Në episodin e sotëm të Përputhen është transmetuar takimi mes Adës dhe Brunos, një takim që ka shkaktuar shumë debat mes vajzave, ku është përfshirë Mikela.

Situata ka degraduar, ku dy vajzat i drejtohen njëra-tjetrës me fjalë ofenduese dhe tone të larta.Është dashur të ndërhyjë Bruno që kjo përplasje mes vajzave të mos shkonte më tej.

LEXO EDHE:  Albano Bogdo: Luanën nuk e njoh edhe sikur ta shoh në rrugë

LEXO EDHE:  Një “bombë” e vërtetë/ Ledjana çmend meshkujt me linjat  

E gjitha ka filluar për shkak se Ada është paraqitur në takim e veshur në një mënyrë shumë ekstravagante dhe më një libër në duar./ CNA.al

LEXO TE PLOTE