Connect with Us

“Kam frikë nga dashuria ime”/ Antonela dedikim për Mevlanin?

Showbizz

“Kam frikë nga dashuria ime”/ Antonela dedikim për Mevlanin?

Publikuar

-

Antonela Berisha është një nga vajzat më të komentuara të Përputhen. Ajo u kthye në qendër të vëmendjes pasi shprehu pëlqimin e saj për Mevlanin ndërkohë që edhe Ledjana kishte shprehur pëlqim ndaj tij.

Por vetëm pak javë më parë ajo vendosi të tërhiqej nga trekëndëshi duke i lënë rrugën të lirë çiftit.

Atë ditë ajo u shpreh se ngaqë e donte shumë Mevlanin kishte menduar të tërhiqej në mënyrë që ai të ishte i lumtur.

Së fundi ajo ka publikuar një video në Instastory ku aktorja Adriana Matoshi flet për dashurinë.

LEXO EDHE:  Afërdita Dreshaj uron të fejuarin: Je mbreti im!

Unë e kam zemrën shumë të madhe. Kam shumë dashuri për të dhënë. Kam qejf ti dua njerëzit. Edhe unë kam frikë nga dashuria ime. Se e rrëzoj njeriun që e dua aq shumë”, thuhet në videon që Antonela ka publikuar.

Nuk e dimë nëse ky është një dedikim në mënyrë të koduar për Mevlanin, këtë mbetet ta thotë vetë Antonela./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Bomba” amerikane lë pa fjalë 229 milionë ndjekësit e saj/ Fotot më “hot” të Kim Kardashian

Publikuar

-

Nga

Ajo është një nga femrat më seksi në botë. Bëhet fjalë për bombën amerikane, Kim Kardashian.

Kim ka çmendur të gjithë ndjekësit e saj teksa ka pozuar me bikini minimaliste.

41 vjeçarja ka treguar linjat e saj bombastike duke mahnitur me fizikun e saj 229 milionë ndjekësit e saj.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më “hot” të “bombës” amerikane./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Si dy pika ujë”/ Sindi prezanton motrën e saj

Publikuar

-

Nga

Sindi Loci është një nga ish konkurrentet e Përputhen, e cila ka tërhequr shumë vëmendjen kur ishte pjesë e emisionit.

Ajo është përfshirë në shumë debate me konkurrentë të tjerë dhe në fund vendosi të dilte vetëm nga emisioni .

Pas daljes, Sindi është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon shpesh momente nga përditshëmria e saj.

Por së fundi ka vendosur të prezantojë me ndjekëist një person shumë të rëndësishëm për të, motrën e saj Flavia Loci.

LEXO EDHE:  Takimi i Antonelës me Geljanin/ Mevlani bën veprimin e papritur

LEXO EDHE:  Poza tejet të nxehta/ Njihuni me aktoren më seksi

Gjëja e parë që vihet re është ngjashmëria e madhe me Sindin, madje shumë prej ndjekësve e kanë ngatërruar me të.

“Për të gjithë ju që menduat se isha unë. E di, ngjajmë shumë po ajo është një ndër yjet e mi të bukur, Flavia Loci”, shkruan Sindi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas pritjes së “çmendur” në Shkodër/ Pogradecarët dynden për të takuar ish konkurrentët e Përputhen

Publikuar

-

Nga

Pas pritjes në Shkodër, destinacioni i radhës së Përputhen është Pogradeci.  Ish konkurrentët e Përputhen kanë ndaluar në Pogradec ku janë pritur nga dhjetëra njerëz.

Pranë fugonit ku ndodhen ish konkurrentët shihen shumë njerëz të cilët kërkojnë të takojnë dhe të fotografohen me ta.

Disa nga ish konkurrentët që i janë bashkuar tureve të realizuar deri më tani janë, Mevlan Shaba, Rinian Leka, Atdhe Xharavina, Jasmin Kadriu, Sara Malaj, Antonela Berisha.

LEXO EDHE:  Provokuese dhe shumë sensuale/ Njihuni me modelen që fikson meshkujt me linjat e saj

LEXO EDHE:  Dashuria për një person të shtrenjtë aktivizon trurin e meshkujve

Grupit i janë bashkangjitur dhe moderatorja Bora Zemanit, autorja e programit Olsa Muhameti dhe opinionisti Arjan Konomi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE