Connect with Us

“Kam frikë nga dashuria ime”/ Antonela dedikim për Mevlanin?

Showbizz

“Kam frikë nga dashuria ime”/ Antonela dedikim për Mevlanin?

Publikuar

-

Antonela Berisha është një nga vajzat më të komentuara të Përputhen. Ajo u kthye në qendër të vëmendjes pasi shprehu pëlqimin e saj për Mevlanin ndërkohë që edhe Ledjana kishte shprehur pëlqim ndaj tij.

Por vetëm pak javë më parë ajo vendosi të tërhiqej nga trekëndëshi duke i lënë rrugën të lirë çiftit.

Atë ditë ajo u shpreh se ngaqë e donte shumë Mevlanin kishte menduar të tërhiqej në mënyrë që ai të ishte i lumtur.

Së fundi ajo ka publikuar një video në Instastory ku aktorja Adriana Matoshi flet për dashurinë.

Unë e kam zemrën shumë të madhe. Kam shumë dashuri për të dhënë. Kam qejf ti dua njerëzit. Edhe unë kam frikë nga dashuria ime. Se e rrëzoj njeriun që e dua aq shumë”, thuhet në videon që Antonela ka publikuar.

LEXO EDHE:  “Kim Kardashian meksikane”/ Modelja që po “tërbon” rrjetin me fotot e saj provokuese

Nuk e dimë nëse ky është një dedikim në mënyrë të koduar për Mevlanin, këtë mbetet ta thotë vetë Antonela./ CNA.al

Antonela bën “skandal” në mes të emisionit/ Ngrihet në këmbë dhe bërtet: Olsa nuk e duroj dot këtë
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Po i dalin të vërtetat sheshit?/ Ledjana bën veprimin e papritur

Publikuar

-

Nga

Po i dalin të vërtetat sheshit?/ Ledjana bën veprimin e papritur

Të gjithë prisnin që Ledjana dhe Mevlani të dilnin çift nga programi Përputhen, por duket se nuk do të ndodhë kështu.

Në puntatën e kaluar, Ledjana u shpreh se nuk donte të realizonte takim romantik me Mevlanin dhe se donte të vazhdonte njohjen jashtë programit.

E pyetur për arsyen pse nuk pranoi të realizonte takimin romantik, pasi i tha “Të Dua”, ajo u shpreh:

“Unë i kam tëhnë “Të dua” por ka qenë ndjesi e momentit, por kjo nuk do të thotë që unë jam e dashuruar.”

Pasi dëgjoi këto, Mevlani, u shpreh se kishte dyshime pas deklaratës dhe ato që po shprehte Ledjana në emision.

LEXO EDHE:  Pasi bëri tatuazh emrin e saj/ Partneri i kushton fjalë zemre Genta Ismajlit

LEXO EDHE:  “Gëzuar ditëlindjen heroi im”/ Marina Vjollca i bën dedikimin special Getoarit, zbulon surprizën

Nga ana tjetër në rrjetet sociale, ndjekësit mendojnë se Ledjana nuk ka asnjë ndjenjë për Mevlanin dhe se mund të jetë e lidhur me dikë tjetër jashtë.

Melisa Lleshi dhe Antonela kanë reaguar në rrjetet sociale duke thënë se gënjeshtra i ka këmbët e shkurtra dhe se e vërteta do të dalë shumë shpejt në shesh.

Si të mos mjaftonte kjo, Ledjana është “zhdukur” nga rrjetet sociale, duke mbyllur Instagramin dhe deri më tani nuk ka asnjë reagim nga ajo për deklaratat dhe akuzat që janë hedhur mbi të./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

I bëri “dalje” Sarës / Geliani i hedh sytë nga një tjetër konkurrente

Publikuar

-

Nga

I bëri “dalje” Sarës / Geliani i hedh sytë nga një tjetër konkurrente

Pak ditë më parë, Geliani hoqi dorë nga Sara duke tërhequr edhe deklaratën që dha për të.E gjitha kjo ndodhi pasi Sara publikoi një foto me Atdheun ku shiheshin mjaft të afërt me njëri-tjetrin.

Por pas Sarës, Geliani i ka hedhur grepat tek një tjetër konkurrente, Antonela.

Së fundi Antonela ka publikuar një foto ku shfaqet shumë provokuese dhe seksi dhe nuk ka munguar komenti komplimentues i Gelianit.

LEXO EDHE:  Dashuria për një person të shtrenjtë aktivizon trurin e meshkujve

LEXO EDHE:  “Kim Kardashian meksikane”/ Modelja që po “tërbon” rrjetin me fotot e saj provokuese

“Kaçurrela të bukura”, shkruan Geliani, ndërsa Antonela vetëm e falenderon konkurrentin./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Gënjeshtra i ka këmbët e shkurtra”/ Antonela thumbon Ledjanën: Koha ia tregon fytyrën gjithkujt

Publikuar

-

Nga

“Gënjeshtra i ka këmbët e shkurtra”/ Antonela thumbon Ledjanën: Koha ia tregon fytyrën gjithkujt

Pas deklaratës së Ledjanës dhe reagimit të saj ndaj pyetjeve të moderatores Bora Zemani, ku tregonte se kishte refuzuar një takim romantik me Mevlanin, ka shkaktuar shumë reagime nga konkurrentët.

Antonela ka thumbuar dhe ironizuar Ledjanën nëpërmjet disa postimeve në Instastory ku shprehet se gënjeshtra i ka këmbët e shkurtra dhe se koha po i tregon fytyrën e vërtetë Ledjanës.

Ku i kam ata komentuesit që thonin pse sillesh kështu ndaj asaj vajzës asaj tipes, ku jeni sot, ku jeni sot që dolën fjalët e mia?

Ishte thjesht një kompeticion kundrejt meje dhe ajo deklaronte gjithmonë që unë isha në emision për atë, kur realisht nuk isha.

Gjithsesi, koha ia tregon fytyrën gjithkujt. Po ai publik që të ngre, po ai publik të ul poshtë aty ku ishe. Kështu që thonë se rrena i ka këmbët e shkurtra dhe ty të zgjaten pak më shumë nja dy muaj , por gjithsesi doli e vërteta”, është shprehur Antonela në story./ CNA.al

LEXO TE PLOTE