Connect with Us

VIDEO-Shfaqet në emision me barkun e rrumbullakosur/ Linda Rei zbulon të vërtetën rreth shtatzënisë

Showbizz

VIDEO-Shfaqet në emision me barkun e rrumbullakosur/ Linda Rei zbulon të vërtetën rreth shtatzënisë

Publikuar

-

VIDEO-Shfaqet në emision me barkun e rrumbullakosur/ Linda Rei zbulon të vërtetën rreth shtatzënisë

Linda Rei ka zbuluar njëherë e mirë të vërtetën rreth shtatzënisë së saj. E ftuar në emisionin Ftesë në 5, Linda u shfaq me barkun e rrumbullakosur.

Ajo i habiti të gjithë duke u shprehur se “bebin” e kishte bërë me frymën e shenjtë.

Ajo u ngrit më pas në këmbë duke zbërthyer pardesynë dhe tregoi se pas barkut të fryrë qëndronte një jastëk, duke treguar kështu se ajo nuk është shtatzënë./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Nuk po e heq dot qafe”/ Lori Hoxha tregon sëmundjen nga e cila vuan prej kohësh

Publikuar

-

Nga

Zgjedhjet e 25 Prillit/ Belind Këlliçi: Në PD duhet një analizë e thellë

Lori Hoxha është një prej personazheve publik më të njohur dhe të komentuar. Ajo shpesh përflitet për jetën e luksit që bën dhe veshjet e saj me çmime marramendëse.

Hoxha shpesh herë ka treguar që jeta e saj nuk është ajo që reklamohet nëpër instagram por shumë më ndryshe.

Së fundmi ajo ka treguar se vuan nga një sëmundje e cila është ankthi.

LEXO EDHE:  E tmerrshme/ Vret të dashurën 8 muajshe shtatzënë, arsyeja

LEXO EDHE:  E tmerrshme/ Vret të dashurën 8 muajshe shtatzënë, arsyeja

Gjatë një pyetësori të zhvilluar online në instagram ajo ka treguar shenjat se çfarë ndjen kur kalon kriza ankthi.

“Më duket sikur nuk jam prezente, sikur jam në ëndërr. Kam dhimbje kokë, dridhje trupi, lodhje ekstreme, nuk mund të përqëndrohem etj. Nuk mund ta heq qafe realisht”, ka shkruar Lori./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja që po çmend meshkujt me format trupore/ Fotot më bombastike të Ana Cheri

Publikuar

-

Nga

Ana Cheri është një prej bukurosheve të shumta të instagramit.

Ajo është bërë e njohur në rrjetet sociale për fotot bombastike që ajo poston.

Ana numëron një numër prej 12.5m ndjekësish. Bukuroshja është e apasionuar shumë pas fitnesit ku shpesh publikon video me ushtrime të ndryshme.

Ajo ka linja perfekte.

Për më tepër ndiqni galerinë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Foto-Pas ndarjen nga Bearti/ Tea kapet mat në krahet e një djali tjetër

Publikuar

-

Nga

Foto-Pas ndarjen nga Bearti/ Tea kapet mat në krahet e një djali tjetër

Tea Trifoni është një nga vajzat më të pëlqyera të publikut nga programi përputhen.

Ajo u diskutua shumë për lidhjen e saj të rreme me Andin ku më pas ju zbulua dhe romanca me djalin Kosovar Beartin i cili po ashtu ka qenë konkurent I përputhen.

Dyshja e bënë publike lidhjen e tyre e cila zgjati pak.

Pas disa kohësh Tea është parë në krahët e një djali tjetër, që mediat aluduan se ishte i dashuri i ri. Tea vetë nuk e ka pranuar.

LEXO EDHE:  Murati së shpejti baba/ Konkurenti sqaron si qëndron e vërteta

LEXO EDHE:  E tmerrshme/ Vret të dashurën 8 muajshe shtatzënë, arsyeja

Po detajet janë ato që të nxjerrin zbuluar pasi përsëri në një postim Tea shihet përsëri afër të njëjtit djalë. Këto nuk mund të jetnë detaje të rëndësishme. Mëgjithatë do të na duhet të presim ta bëjë përsëri vetë ajo publike./ CNA.al

LEXO TE PLOTE