Connect with Us

Princi i kërkon falje/ Sarës nuk i del e keqja: Je i fëlliqur, më shpifesh

Showbizz

Princi i kërkon falje/ Sarës nuk i del e keqja: Je i fëlliqur, më shpifesh

Publikuar

-

Ditën e djeshme në emisionin Përputhen u trasmetua takimi i Princit dhe Aristelës, ku nuk kaloi pa u komentuar dhe diskutuar.

Gjatë debatit në studio Princi i tha Sarës se ata të dy nuk mund të dalin kurrë bashkë, sepse ai nuk ka makina luksoze ashtu siç do ajo.

“Unë nuk të kam ardhur nga mbrapa dhe nuk do të vij kurrë nga mbrapa, sepse unë nuk kam Maserati nuk kam Porsche, nuk kam një kushëri të famshëm, sepse ti këta tipa preferon. Ti je sipërfaqësore, materialiste”, u shpreh Princi.

Sara u irritua shumë nga kjo deklaratë duke u shprehur se Princi nuk e ka paguar vetë helikopterin në takimin me Jasminën.

“Nuk të vjen turp se ti edhe kësaj tjetrës kështu i the puntatën e kaluar që e do për pasaportën amerikane. Më mirë të jem materialiste se të jem zhigolo si puna jote që ta paguajnë takimin me helikopter. Nuk e ka paguar ai takimin, e di vetë ai kush e ka paguar”, ju kthye Sara.

Ditën e sotme Princi u kthye në studio dhe pati një përballje me Sarën, mirëpo në vend që të sqaroheshin debati degradoi në ofendime.

Princi: Nuk doja të dilja nga vetja, dola mjaftueshëm dhe nuk doja që t’i jepja Shqipërisë atë që nuk jam. pjesa më acaruese ishte që nuk po më lihej fjala. e preka mjaftueshëm se më preku mjaftueshëm. I them bravo gocave që ia arritën qëllimit.

Princi: E vërteta është që unë jam një student që kam dalë nga bankat e shkollës, një miku i kunatit tim e bëri të mundur pjesën e pagesës, por shkuam vonë ai ishte i acaruar e na tha nuk bëhet dhe u mundësia nga shoqja e Jasminës e cila e njihte e ia mbushi mendjen.

Princi: Unë do ta lë me kaq. Sara është një gocë që i ka premtuar edhe një mikut tim për një takim dhe ajo nuk ka pranuar. Shqipëria e di kush është ajo.

Sara: Më vjen turp që po flas me këtë lloj njeriu.

Princi: Po e lemë me aq nuk dua ta zgjas.

Sara: Unë nuk e duroj dot këtë përballë meje. Je i fëlliqur, më shpifesh nuk të shoh dot përballë meje.

Princi: Të kërkoj falje.

Sara: Ajo që del me ty nga këto unë i vë vizën./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Lanë në harresë Antonelën dhe Gelianin/ Sara dhe Atdheu kthehen tek njëri-tjetri

Publikuar

-

Nga

Lanë në harresë Antonelën dhe Gelianin/ Sara dhe Atdheu rikthehen tek njëri-tjetri

Pasi u deklarua për Gelianin,  Sara publikoi disa foto ku shihet me Atdheun dhe krahas shkruan se  bashkë zihen, por pa njëri-tjetrin nuk rrinë dot. Pas kësaj deklarate Geliani reagoi në një status duke i treguar daljen dhe duke e cilësuar si një njeri me shumë fytyra.


Mirëpo Atdheu dhe Sara duket se janë rikthyer sërish tek njëri-tjetrit. Konkurentja ka publikuar një foto ku duket e ulur në prehrin e konkurentit dhe ky i fundit ka vendosur duart tek këmbët e saj./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Disa ditë pas deklaratës/ Ola hedh dyshime të forta për Muratin

Publikuar

-

Nga

Disa ditë pas deklaratës/ Ola hedh dyshime të forta për Muratin

Javën e kaluar Murati u deklarua vetëm për Olën dhe kjo deklaratë erdhi gjatë një takimi romatik ku ata u shfaqën shumë të afërt me njëri-tjetrin. Ola nga ana e saj nuk u deklarua për Muratin dhe u shpreh se i duhej më shumë kohë që ta njihte.

Ndërsa të gjithë po mendonin se po krijohej një çift i Ola ka hedhur dyshime se Murati mund të kishte një lidhje tjetër jashtë emisionit. Ajo solli në studio një foto, ku një vajzë kishte bërë tek thonjtë e saj inicialet e biznesit të ri të Muratit dhe kjo e kishte bërë Olën të dyshonte.

Konkurenti nga Turqia u shpreh se ajo është një nga ortaket e tij, por Ola tha se ai nuk i ka përmendur kurrë emrin e saj.  Megjithatë Ola nuk u qetësua nga fjalët e Muratit dhe tha se do të shkojë në biznesin e tij për ta vërtetuar këtë gjë./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Çfarë ka ndodhur me Ledjanën?/ Mevlani i vetmuar në studio: Nuk doja një fund të hidhur

Publikuar

-

Nga

Çfarë ka ndodhur me Ledianën?/ Mevlani i vetmuar në studio: Nuk doja një fund të hidhur

Disa ditë më parë Ledjana ka njoftuar se nuk do të jetë më pjesë e Përputhen. Ditën e sotme në emisionin Përputhen në mungesë të saj Mevlani u shpreh se ndihet i vetmuar.

Më tej ai tha se është dyshues për ndjenjat e Ledianës kundrejt tij dhe shton se fakti që ajo nuk pranon të ketë një takim romantik nuk ka të bëjë me familjen e saj. Mevlani i mërzitur tha se nuk e ka dashur një fund të hidhur.

“Nuk e di, pse ajo s’duhet të vijë e të lejë të vetmuar sot në studio. Nëse ka diçka le ta thotë publikisht, nuk mbaj njeri me zor nëse nuk më do, është shumë e thjeshtë. Nëse ato ndjenja nuk janë të sinqerta le të vijë ta thotë.

 Në momentin që ke ardhur në një emision dashurie ka puthje ka përqafime dhe do ndikohemi nga prindërit që e kanë pranuar që do të vijmë në këtë emision. Nuk besoj që ka lidhje me familjen se ajo ka pozuar foto me bikini në vaskë. Nëse do të kishte sinqeritet nuk do të kishim ardhur në këtë pikë. Më vjen shumë keq që pas gjithë këtij rrugëtimi, nuk e kam dashur kurrë këtë fund të hidhur. “, tha Mevlani./CNA.al

LEXO TE PLOTE