Kap partnerin duke parë vajza seksi/ Ja si hakmerret Ana Kauri

2 Prill 2021, 20:57, Lifestyle CNA
Kap partnerin duke parë vajza seksi/ Ja si hakmerret Ana Kauri

Ish-konkurentja e përputhen Ana Kauri, e cila u largua pak kohë më parë nga programi, ka pranuar se përdor fotoshop në postimet e saj në Instagram.

Ana shprehet se përpiqet të mos e ekzagjerojë siç bëjnë shpesh vajza të tjera.

Gjatë një interviste për ?Ftesë në 5? e pyetur se çfarë do të bëntë nëse do të shikonte partnerin e saj duke parë foto të vajzave seks ajo shprehet se do bëntë një foto më seksi se ajo vajza dhe do ia niste partnerit në privat.

?Unë do bëja një foto edhe më të bukur se ajo vajza seksi, do e editoja edhe më shumë se ajo dhe do ia nisja partnerit në privat?, tha Ana. /CNA.al

Lajmet e fundit nga