I nxorën të "palarat" njëra-tjetrës/ Olsa Muhameti dhe Tea Trifoni “paralajmërojnë” ndjekësit

2 Prill 2021, 12:56, Lifestyle CNA
I nxorën të "palarat" njëra-tjetrës/ Olsa Muhameti

Ish konkurrentja e Përputhen Tea Trifoni dhe producentja e emisionit duket se kanë lënë mosmarrëveshjet etyre pas në të shkuarën.

Së fundi Tea ka publikuar një foto ku shfaqet në krah të Olsa Muhametit dhe paralajmërojnë ndjekësit se ditën e hënë do të ketë surpriza.

Tea shton se ky është një takim normal mes tyre pas 3 muajsh.

Kujtojmë se dy vajzat nisën të nxirrninprpasekant që ndodhën në emision pas daljes së saj nga emisioni dhe pas zbulimit të lidhjes me Beartin.

Asokohe Tea u shpreh se të gjithë ishin në dijeni të lidhjes së saj me Beartin edhe kur ajo ishte brenda në Përputhen e megjithatë sipas Teas dhe Andit u detyruan të dilnin çift nga Përputhen./ CNA.al

Lajmet e fundit nga